Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że mi zamykają AXONA w K-ach :evil: chciałam się tam zapisać na kurs języka angielskiego, bo mój kuleje strasznie.. z miesiąc czytałam opinie o różnych szkołach, porównywałam, wszystkie za i przeciw i jak w końcu wybrałam to ... :evil: na początku miesiąca kazali dzwonić i pytać po 20 czy są chętni i utworzy się grupa, dzwonie dziś, a ci mi, że kończą działalność :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że jutro mam egzamin z przedmiotu, z którego facet serwował nam wykłady w taki sposób, że do dziś nikt nie wie co autor miał na myśli, nie wspominając o tym, że nikt z ok 500 osób na roku nie ma zrobionych z tych wykładów ani linijki notatek.. byłam na wszystkich 4 wykładach i nie wiem z nich po prostu nic..

 

i to, że zaczęłam robić porządek w szafie i nagle odeszły mi chęci do jego kontynuowania ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się czuję i to mnie wkurza. Nie wiem czemu. W sobote, po osiemnastce kolegii wszystko bylo w porządku, a tutaj nagle dzisiaj - ból głowy i mięśni. Nie dam się. Nie byłem chory przez 2 lata, aż tutaj nagle dzisiaj. Nie uznaje czegoś takiego jak choroba.. Cały czas sobie to wmawiam. Jak dotąd skutkowało, nie wiem czemu się dzisiaj to popsuło. Wkurza mnie jeszcze to, że nie wiem co jutro mam - fizyka czy biologia, i czy jest sprawdziaj z fizyki. Ciekawie bedzie jak przyjde po tych feriach do szkoły.. Przez pierwszy semestr ani jednego dnia nie opuściłem i ani razu się nie spóźniłem. Teraz muszę coś z tym zrobić. Nie mam zamiaru się przemęczać. Do tego wkurza mnie to, że nie ma mi kto kupić biletów na jutro.. Wyjść jakoś nie chciałbym teraz. Taki przymulony jestem, że szok, ale na szczęście już się zbieram. Przeczytałem drugi akt "Kordiana" Słowackiego na wtorek. Ból głowy mija. Zaraz sobie cos poszperam na necie i może się lepiej poczuję. Polopiryna S, wzięta z 2 godziny temu chyba działa, ale i tak nic nie zastąpi skarpetek moczonych w wodzie i occie żeby zbić temperaturę.. Jeszcze list na angielski - to też mnie wkurza. Nie zrobię go dziś i to jest pewne. Jutro go zrobię, może we wtorek przed lekcjami pojade się zrelaksować na basen. Zobaczymy jak to wyjdzie i jak jutro się będę czuć. Pozdrawiam was ;) Myślę, że staje się normalniejszy.. Powracam do stanu z szóstej klasy gdy wszystko było wspaniale. Do szczęścia brakuje mi tylko jeszcze jednej osoby. Pieniądze nie mają już znaczenia. Nie wiem co się stało z 1200 zł, które miałem.. Teraz mam może 850.. Ale na wakacje chce sobie zarobić na prawo jazdy na samochód i motor. Wkurza mnie jeszcze jedno, tak na koniec - mój sprawdzian z matematyki. Matma mi idzie dobrze i z pytania z materiału, z którego miałem sprawdzian dostałem 5. Teraz na sprawdzianie kompletna pustka w głowie.. Chciałbym tylko 3, ale to takie odległe marzenie, heh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksio oj tak..mnie już dużo tych użytkowników denerwuję. i ogólnie podejście ludzi. i brak szacunku. i mnóstwo innych rzeczy. dopóki nie zostałam modem nie wczytywałam się tak w to wszystko i może to i było lepiej...ale i na czacie było fajnie i można było liczyć na jakieś wsparcie, a teraz wchodzą debile, my to akcpetujemy i ni ch..nie da się oczekiwać jakiejkolwiek pomocy bo i tak jak coś napiszesz że masz atak, że ci źle to nikt nie zareaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×