Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Prusak

Użytkownik
 • Zawartość

  422
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Prusak

  Awaria, błędy

  Panna_Modliszka w takim razie służę za królika Tylko niech Ci się nie spodoba banowanie
 2. Prusak

  Awaria, błędy

  W sumie możesz zbanować to konto... choć nigdy nie miałam bana, dziwne uczucie na samą myśl, że mogę go dostać. I pamiętam o mozliwości posiadania 3 kont w ciągu roku A wiadomo kiedy wróci możliwość usunięcia konta?
 3. Prusak

  zadajesz pytanie

  Łap gołębia Często łapałaś/eś gołębie?
 4. Prusak

  Awaria, błędy

  Bo znowu wywlekłam sprawy prywatne a miałam już tego nie robić. Chcę tu spędzać wolny czas, bo lubię to forum, ale chcę zachować pewnego rodzaju prywatność, a że jestem paplą to czasami nie potrafię ugryźć się w język i żałuję, że za bardzo się uzewnętrzniłam Moje pierwsze konto było po to by opisać moją historię, by znaleźć pomoc i zrozumienie. Znalazłam je tutaj i pewnie dlatego nie potrafię odejść z tego forum, mimo że u mnie jest coraz lepiej, choć w pewnych aspektach nadal rujnuję swoje życie Chcę by nowe konto było "czyste", wolne od moich problemów ... mogłabym o tym pisać jeszcze dłużej i podawać inne ważne dla mnie argumenty, ale komu chciałoby się to czytać Swoją drogą już dokonałam tego niecnego czynu
 5. Prusak

  Awaria, błędy

  Nie można usunąć konta W sumie Muminek wyraża moje niezadowolenie Dlatego proszę mnie nie banować za utworzenie drugiego równoległego konta, bo to obecne chciałabym zlikwidować a nie mam możliwości :)
 6. Prusak

  zadajesz pytanie

  Hmm nie umiem polecić żadnego filmu, bo nie znam Twojego gustu filmowego Miałaś/eś wadę wymowy?
 7. Ja bym się w takich zabiła, dla mnie to Czomolungma a nie niski obcas Podobają mi się - właściwie to podobają mi się od czubków do połowy długości, śliczne A mi radość sprawiają cudowne wspomnienia
 8. Prusak

  zadajesz pytanie

  Zdasz, zdasz - tylko ładnie się uśmiechnij do egzaminatora Wymarzone studia to te na ASP Jakie skarpetki masz na sobie?
 9. Prusak

  zadajesz pytanie

  Armenia lub Mongolia Dasz mi 3 tys. zł na tą podróż? Proszę pamiętać, że umowa słowna jest wiążąca
 10. Prusak

  zadajesz pytanie

  Jabłek Plany na dziś: pisać, pisać, pisać i nie obijać się na forum Ulubiony smak czekoladek Merci?
 11. Potwierdzam Dłonie, nadgarstki, szyja, płatki uszu
 12. Prusak

  zadajesz pytanie

  LitrMaślanki haha a wyobraź sobie, że słyszałbyś muzykę w głowie non-stop, przy każdej chwili i decyzji w swoim życiu... wyobraź sobie słyszeć np. motyw przewodni z filmu Psychoza podczas wybierania smaku musztardy w sklepie haha A jeśli chodzi o tworzenie własnej listy piosenek mojego życia to nie mam nic przeciwko :) Masz mleko w lodówce? (mi się skończyło )
 13. Prusak

  zadajesz pytanie

  Ja myślałam, że słyszenie nieistniejących dźwięków to objaw chorób psychicznych, mi wystarczą emocjonalne Miałaś/eś kiedyś czerwony pasek na świadectwie?
 14. Prusak

  zadajesz pytanie

  Nie mam ulubionej piosenki, ale mam piosenkę, którą nazywam moją piosenką, choć nie jest moja ulubioną [videoyoutube=eWwpsM9D9tM][/videoyoutube] A co do marzeń, to moje są tylko do marzenia, nic więcej, zawsze pozostają w sferze rozmyślań :) W moim życiu spełniam tylko cele, choć nieudolnie Żałujesz, że w prawdziwym życiu w tle nie leci ścieżka dźwiękowa?
 15. Kapsułki są - biało-niebieskie :) Choć nie mogę znaleźć zdjęcia w internecie, a podobno jak nie ma czegoś w internecie to nie istnieje lakuda_reaktywacja następnym razem spróbuj ketonal w zastrzyku domięśniowym, jest większa szansa, że zadziała i oszczędzisz żołądek :)
×