Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

pies współlokatora wpierdolił moją gąbkę do mycia tydzień temu i jakoś właściciel nie poczuł się do odkupienia jej

teraz pies obszczął mi kapcie po mojej mamie............. kapcie do wyrzucenia a mi się chce ryczeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie wywalaj kapci umyj je jakimś żelem dezynfekującym .

A jesteś na tą współlokatorkę skazana ?

 

-- 08 lut 2011, 21:07 --

 

Wkurza mnie ludzka złośliwość, nieuczciwe, chamskie postępowanie i nadużywanie władzy. Niektórzy jednak nie znają innego sposobu na to, by leczyć swoje kompleksy, jak dokopanie komuś innemu.

 

Rozumiem ,że piszesz tak jak temacie "hej " czy jak mu tam było ?

 

jest na to fantastyczna rada-załóż własne forum i bądź na nim sprawiedliwym administratorem...i banuj moderatorów za niesprawiedliwości jakich się dopuszczają Ci zbrodniarze !!!

 

 

chyba nie ma już potrzeby pisać co mnie wkurza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reakcja mamy na nowy telewizor, który dzisiaj kupił Jej tata :evil:

no i tradycyjnie ból zęba

 

-- 08 lut 2011, 20:23 --

 

no i czemu LItr Maślanki nie jest jeszcze moderatorem? :-|

może chociaż jakimś " młodszym moderatorem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieja i wiara w to, ze jaki by nie był, to , gdzies w głębi, drugi człowiek jest dobry, nie zrani nas, to nie głupota...

 

 

za to mnie wkurza moja naiwność :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie pogoda! Nie trawię słońca zimą :evil::evil::evil:. Nie rozumiem co ludzie dostrzegają w tym przyjemnego. Ciepła żadnego i tak to przecież nie daje (nawet wprost przeciwnie, jest przy takich warunkach zdecydowanie zimniej), i tylko jebie po oczach podnosząc przy okazji ciśnienie. Niech już sobie pada deszcz czy śnieg, cokolwiek... byle tylko nie świeciło to cholerne słońce... Tak się szczęśliwie składa, że nie przespałem części nocy, wiem więc już co będę robił w ciągu dnia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Alienated... Ja leżę z zasłoniętymi zasłonkami, bo przy takim słońcu mam straszną migrenę, a wtedy wiadomo - silny światłowstręt... Odczuwalność zimna przy takiej pogodzie też jest dużo większa, zwłaszcza, gdy słońcu towarzyszy wiatr, echhh... Normalnie mam zły humor przez tą pogodę. :evil: Miałam się uczyć, ale nie mogę, bo się źle czuję. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się jakoś Asiu pozbierać, albo przynajmniej przełożyć niektóre z zaplanowanych czynności na wieczór. Ja właśnie wziąłem swoją poranną dawkę leków i w związku z częściowo zarwaną nocą już zaczynam powoli odczuwać lekkie zmęczenie. Wyskoczę jeszcze może zaraz do jakiegoś sklepu i zrobię zakupy na wieczór, a później... też zasłaniam zasłonki i idę spać ;).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×