Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!! :papa:

 

Ta wiosna mnie wykończy chyba... dzisiaj pogoda się wściekła. Było słońce- dość ostre, później czarne chmurzyska i deszcz, chwila przerwy i gradobicie! Znowu słońce, deszcz i chyba 4 tura gradu. No nawałnica. :shock:

I jak tu się dobrze czuć? Ciśnienie mi rano skoczyło, musiałam brać pod język leki. A w pracy też zawierucha z papierami i latanie po podpisy... ale się wyrobiłam z robotą, a myślałam, że nie dam dzisiaj rady. Teraz bym wlazła pod kołdrę - taki finał mi się marzy. :bezradny:

 

kosmostrada, widzę, że Ciebie też poniewiera ta pogoda, dawno takiej zimo-wiosny nie było, co masakruje nas.

Ale święta mają być ponoć ciepłe, a później kwiecień-plecień i w końcu maj nas ukoi (mam taką nadzieję).

Wynagrodzisz dzisiaj sobie spotkaniem z psiapsiółką i kawusią. :D

 

platek rozy, jak się czujesz Płatuś, byłaś u lekarki? Ta wredna pogoda też daje Ci popalić migrenowo. Może da Ci jakiś lepszy lek na migrę.

 

Ja wczoraj dostałam pierwszy zastrzyk w doopę, wstrzymywałam się, chociaż sąsiadka dawno przyjechała i mogła mi zrobić, ale wczoraj nie wytrzymałam. Wezmę z pięć, może te bóle wreszcie ustąpią. Ratowałam się ketonalem, opokanem, ale to działa tylko na 3-4 godz.

 

Cześć Chłopaki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz w domku na l4 :?:?:? Mam ostre zapalenie zatok plus migrene do tego . Dostalam krople, tabletki i ketonal na bol.Pierwsze jednak co u mnie sprawdzala to to czy nie mam wylewu a ja juz wpadlam w panike na takie cusik.

Mam zakaz wychodzenia z domu do piatku. Faaaajnie ;):why: dni mi uciekna w pracy i za malo zarobie :(:why::why::why:

 

mirunia,:******** Kochana mam podobnie jak Ty . Mam juz dosc tej hustawki pogodowej bo strasznie zle reaguje na to.

Jak sie czuejsz po zastrzyku? Co dostalas ? Witaminowe tez???

U mnie pogoda bardzo podobna .

kosmostrada:******** ja tez juz wskoczylam w malutki tryb terapii czyli bedzie ona bardzoej podtrzymujaca a jak dostane cos bardziej stalego z pracy to zrezygnuje calkiem Ale chodze juz tam z niechecia i raz na miesiac mi teraz starczy w zupelnosci. Nic wiecej juz sie tam nie nauczymy niestety. Potrzebny by byl nowy T zeby spojrzal na nas swiezym okiem. Albo moze inny rodzaj terapii?

Tez marze zeby wyskoczyc z mojego zimowego plaszczyka --- mimo ze ladny. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://niezlymlynek.blogspot.com/2014/10/zapiekane-jabka-z-owsianka-orzechami-i.html

 

Jablka sobie zrobie na te niedole francowata chociaz moze dobrze ze to nie wylew a zatoki. Sie nalezy cieszyc!

 

Zakroplilam sie i gluty mi leca :?:x:x . Ketonal zezarlam to troche leb zelzal i to oko tak nie pulsuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Platuś obiecane pazurki... ;) Miałam na sylwestra podobne, te bardziej w fiolet wpadają, a w słońcu błyszczą się te drobinki różnymi kolorami. W zbliżeniu drobinki widać, ale tak nie rzucają się w oczy. Bardzo si lakier, ale pazurki mocno króciutkie. :bezradny:

Kochana to zdrowiej nam szybko, dobrze że leki masz, teraz tylko się podkurować.

 

mirunia, Już zapewne jesteś w domku, jakoś ten dzień w pracy minął, dałaś radę!

Kochana u mnie to samo z pogodą, wracałam w słońcu i ciepełku... :shock: Kawusia jutro, ale może dziś wystawię nogę do biblioteki, na razie mi się nie chce, odsapuję.

Niedługo parę dni wolnego to pod kołderką choćby pół dnia ( bo pozostałe pół na spacerze... ;) )

 

Piję pyszną kawę i myślę co tu zrobić, co by nie zasnąć na stojąco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a miałaś robiony rtg zatok? Jakie tabletki dostałaś na te zatoki, oprócz p/bólowego ketonalu?

To dobrze, że zadziałał ketonal i mniej boli. A tym L4 się nie przejmuj, to zaledwie kilka dni, więc niewielka strata pieniążków, a zdrowie ważniejsze.

Zatoki trzeba wygrzać w domu. Bardzo dobrze robi naświetlanie tą lampą z podczerwienią, masować czoło ciepłą lampą.

 

Zastrzyki moje to Naklofen (dicklofenak) p/zapalne i p/bólowe. Dzisiaj jakby ciut lepiej, to wszystko zależy od tego jak się poruszam i jak siedzę.

Najgorzej mnie boli jak siedzę w fotelu, więc poleguję lub chodzę.W pracy krzesło mam wygodne. Dzisiaj drugi zastrzyk wezmę.

 

Kosmuniu , fajny lakier! Ja też w sobotę sporo skróciłam paznokcie i mam króciutkie.

Odsapuj na razie po pracy, później dostaniesz zrywu do roboty.

Kupiłam wracając z pracy ładny karczek i właśnie studzę solankę z czosnkiem, zaraz go tam włożę i wystawię na balkon, niech się marynuje.

Miałam nie piec karczku, ale bardzo lubię to mięcho, będę miała też na gorąco na obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, sliczne pazuraski , uwielbiam takie kolory i taka dlugosc :)Czesto takie nosze bo mi sie krusza dluzsze.

Co bedziesz z biblioteki chciala wziac?Masz jakies konkretne pozycje ?

 

mirunia, Kochana mam fanipost w kroplach , fluimucil , satorin forte i ten ketonal to bardziej na migrene :bezradny:

Naklofenowe zastrzyki tez bralam tylko ze w polaczeniu z tymi witaminowymi z grupy b.

Oby pomogly!

 

Zjadlam obiad. I juz drze przed noca i jutrem czy tez mnie tak sponiewiera???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Mam nadzieję, że te zastrzyki postawią Cię na nogi, bo ta wiosna już się czai i będzie trzeba z niej pokorzystać. :smile:

Pichcisz widzę Słońce od powrotu do domu... :D

Paznokcie musiałam skrócić na maksa, bo mi się połamały. Najgorzej na kciukach, aż mnie opuszki bolą, takie są krótkie. :bezradny:

 

platek rozy, Nie mam konkretnych pozycji na oku, chcę się z przyjemnością posnuć wśród regałów, pogrzebać, pomacać i coś wybiorę. :smile:

Jutro powinno być lepiej, jesteś obstawiona specyfikami, jest ketonal w pogotowiu.

Jedzonko masz na te najbliższe dni w chałupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tak Kochana mam i fileta z kuraka w zamrazarce i kawalek schabu oraz mrozone truskawy i szpinak , do tego cukinie , ogoraska i salate no i troche wedliny , serki wiejskie i jogurty naturalne oraz 20 jaj ;)

Takze z glodu nie zemre :) w razie czego moge sasiadke poprosić to mi cos dokupi jak bedzie z pracy wracala.

 

Nastawilam pomirdolowa zupke na skrzydelkach z kuraka.

Cos mnie ochota naszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, platek rozy, kosmostrada, oj Kochane, czyli wszystkie my słabizny...

Współczuję Wam bolesnych dolegliwości...

A do tego musicie być w pracy, wypełnić inne obowiązki codzienne. Często wydaje się, że człowiek już więcej nie da rady, szuka sposobów, by sobie ulżyć i idzie mimo wszystko do przodu. Taki nasz los. Gdyby nie małe przyjemności i umiejętność doceniania ich, wszystko byłoby jeszcze gorsze ;)

 

Ściskam Was serdecznie :!:

 

Ja od rana mam problem z ciśnieniem, zawroty głowy i w ogóle jakoś dziwnie się czuję ;) Miałam iść po zakupy, ale zrezygnowałam, bo nie czuję się za pewnie... :(

 

Pozdrawiam Spamową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, witaj :D , dawno nie widziałam Ciebie tutaj...ale to chyba ja po prostu rzadziej zaglądam?

Co u Ciebie, walczysz nadal, nie poddajesz się?

Witaj. Ja też ostatnio rzadko tutaj bywam. Na razie po wsparciu farmakologicznym udało mi się wytrzymać 10 dni w trzeźwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, witaj "Siostro w niedomaganiach" :papa: Mnie Aniu dzisiaj tez dopadło ciśnienie z rana, widocznie nie służyło nam to atmosferyczne, bo pogoda dzisiaj bardzo kapryśna. A tak ostatnio było całkiem nieźle.

Właśnie jestem po zastrzyku i masażu pleców z Voltarenem - jak dobrze mieć sąsiadkę fachurę. :D

 

neon, chyba pomyliłeś coś? http://sjp.pl/knykcie

 

Purpurowy, super! brawo Ty! :brawo::great: wytrwałości!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorni goście! :smile:

 

jaktobylo, Faktycznie coś w tym jest, że pod nicka tylko takie powinnam nosić... ;)

 

mirunia, grunt, że neon napisał, że fajne. :D

 

Byłam w bibliotece, mam czytadła, trochę też kości rozprostowałam w szybkim spacerze. Tak zimno, że rękawiczki musiałam nałożyć.

Myślę, że czas na dobrą herbatę i kanapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×