Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, a Ti cwaniaczku, nadal się luzujesz... ;) Ale chociaż czujesz się ok i odpoczywasz?

Nie mogę mykać do łóżka, bo zasnę i obudzę się o 12tej w nocy. Troszkę muszę poczekać.

 

cyklopka, Kochana wybieraj pozycję i mebel dowolny, grunt że na polu nie tkwisz... ;)

 

Sigrun, Myślę, że Cyklopka chce ze mną dziabnąć kawkę... ;)

 

mirunia, Oj Kochana, wiem , że to dla Ciebie ostateczność, ale może jednak do lekarza? Mam nadzieję, że seria tych zastrzyków trochę Cię postawi na nogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nooo wacham sie wlasnie co chwile , musze sobie je dokupic bo zostalo mi niewiele...

 

 

Sigrun, pewnie , tez bym nie wychodzila nigdzie jakbym zostala w Kraku.

Ale ze ludzie sie nie boja przyjezdzac na takie swieto , w tych czasach i w tej sytuacji .... dziwuje sie ponad miare :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo opatrznosci... Byl kiedys taki kawal. Jak baca siedzial na dachu domu w czasie powodzi i tzy razy podplywali do niego ratownicy...a ten usilnie twierdzil ze go Bog uratuje. W koncu sie utopil i jak spotkal sie z tym Bogiem z pretensjami do niego ze on tak wierzyl a on dal mu zginac. A Bog na to ze kurfa przeciez trzyrazy lidke po niego wysylal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Ḍryāgan, To fajne, że zaproszenie na oscypki jest z północnego wschodu... :D ja uwielbiam na ciepło, ale zimnym też nie pogardzę. :great:

 

Ḍryāgan, Wirtualnie możesz mieć świąteczną lodówkę - od sigrun oscypki, ode mnie pasztet, od Atroposa mazurek, mirunia na pewno rzuci sernikiem, plateczkowa żurkiem. Et voila!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj Kochana, to tez bidulka jesteś... :( Ja zbieram piniondz i chcę iść do kręgarza, bo myślę, że od szyjnego mi się dokłada. Aż mi chrupią te zwyrodnienia, jak ruszam głową. O bólu karku w zestawie nie wspomnę. Idziesz w piątek do pracy?

 

detektywmonk, I cóż zrobisz z ta zwierzyną? ;)

 

Zwierzyna stoi na półce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×