Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu już myślałam:>

 

Spoko :lol::mrgreen:

A co u Ciebie?

 

Ja też na szczęście jeszcze się nie nawróciłam i też jestem w fazie przewartościowywania, terapia daje po dupie prawie tak samo jak depresja:> czekam na wiosnę, wiosnę życia ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w pracy oblepiają ojcowie i matki z dziećmi :evil:

 

Jak przychodzi mężczyzna wiek ok 30 lat to już wiem, że ma dziecko i rzeczywiście tak jest jak przypuszczam ! :evil:

 

Mam z tym problem w pracy szczerze mówiąć........bo dostaję kur icy i mam ochotę się naje ać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, czemu masz z tym problem?

 

filip133,

czy to problem ?

ja też nie lubie przytulanek z obcymi .

nawet z żoną nie lubię przytulanek ( tylko podczas seksu w nocy jest wyjątkiem , ale to buzują hormony ). Wyjątek stanowi dziecko .

Nie lubie i tyle , nie wgłębiam .

Jak byłem mały wypluwałem smoczki , nie lubiałem ssać ,,, może tu jest przyczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie załapałem o co chodzi z tym "oblepiają"... Myślałem że to coś o nachalnym zaczepianiu, czy coś podobnego, a nie przytulanie... Mój błąd.

 

______

Filip , może to ja się w sumie pomyliłem .

Może faktycznie Christinę oblepiają zaczepnie obcy , sam już nie wiem . Dziewczyna nie wyjaśniła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie opłaty i wydatki. Wkurza mnie to, że wszystko tyle kosztuje. Wkurza mnie, że przez to nie mogę wydawać więcej na przyjemności. Wkurza mnie to, że nie mam ochoty nawet kiwnąć palcem, by załapać jakieś zlecenia po etacie. Jakim cudem miałoby mi się jeszcze chcieć zapierdalać po tych 8h siedzenia w robocie... W życiu. Wkurzają mnie inni ludzie za kierownicami swoich pizdowozów. Wkurzają mnie czerwone światła na każdym jebanym skrzyżowaniu. Wkurzają mnie przejścia dla pieszych co chwilę. Wkurzają mnie piesi. Wkurza mnie zjebana pogoda. Wkurza mnie mój brak chęci na cokolwiek. Wkurza mnie to, że za dużo wydaję. Wkurza mnie to, że często nie mogę się powstrzymać przed kupowaniem zbędnych rzeczy (lub nie chcę?). Wkurza mnie deszcz. Wkurza mnie mróz na szybie. Wkurzają mnie ludzie w sklepach, jest ich za dużo i podchodzą za blisko. Poza tym wiele innych rzeczy mnie wkurza, może jednak szkoda czasu na wymienianie wszystkiego. Do jutra bym nie skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×