Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy to odpowiednie dla 6 latka - jemu się podoba, ale chyba niewiele rozumie z tych wież, teleportacji itp, dewirtualizacji. Najbardziej lubi sceny walki. Ale czy to mu nie zryje psychiki? Mnie fascynuje właśnie wszystko oprócz scen walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah no wilk z wall street był przekomiczny, najlepsza scena, jak próbował się dostać do auta na fazie, udusiłam się wtedy

Mnie też się bardzo podobał, co ciekawe, gościu brał niezłe miksy narkotyków z lekami i alko - nawet Xanax się załapał - na uspokojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, pierwszy sezon widziałam z Lost i słyszałam, że potem weszły jakieś tematy obcych i generalnie straszna porażka, także nie zostałam zachęcona do kontynuacji przygód z grupą ciapowatych rozbitków ;) A Fort - cóż, to ciekawa historia dlaczego trafiłam na te odcinki. Na osobny temat offtopowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałam, że potem weszły jakieś tematy obcych

nie było żadnych obcych w tym serialu

 

-- 07 mar 2015, 18:57 --

 

Apropos, dotrwał ktoś do końca serialu Lost?

tak, ostatni sezon to trochę 7 woda po kisielu a ostatnie 2 odcinki to mega zawód :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Exodusa i muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie tym surowym klimatem. Twórcy postanowili w naturalistyczny sposób oddać mityczne wydarzenia, które pomimo występowania nie czyniły filmu przesiąkniętym magią. 8/10 z czystym sumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×