Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, zabieram się za ten film od paru dni, tylko jakoś za bardzo mi powieki ciążą, kiedy już się decyduję. Skoro polecasz, to zakładam obejrzenie w weekend bez sennego odwołania :D Chcę się przekonać czy faktycznie aż tak przypomina Into the Wild, jak zarzucają mi niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda mi się wyskoczyć do kina na Ciało Szumowskiej o którym wspomniala wyzej noszila, jestem bardzo ciekawa

 

otworzył oczy (na 10 min)

pozytyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek TWD bardzo mocny. Podobał mi się też dlatego, bo było sporo mojego ulubionego bohatera Abrahama. To jest gość, jak swoimi mocarnymi ramionami rozwalał głowy zombich, to widać było, że czerpie z tego satysfakcję, a nie tak jak reszta jakoś tak bezpłciowo strzelają w zombie/przebijają im głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o tron- z jednej strony uwielbiam, z drugiej nadal mam żal, że zabili mi Ned'a Stark'a. Dexter- pierwsze sezony były świetne, później zaczęły mnie nudzić i nie dobrnęłam. I mój absolutny nr jeden- Cobra 11 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, a mnie trochę zaskakiwał jednak. Ciekawy, ale film życia to to dla mnie nie jest. Były momenty ważne, nad którymi się zatrzymałam po seansie. Scena gdy Anna płacze po sesji z dziewczynami na której była oazą spokoju jest jedną z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochałam się w filmie "szeregowiec Ryan " nie lubię filmów wojennych , ale ten zrobił na mnie wielkie wrażenie , no i się poryczałam .

O na bogów! To co Ty całe życie oglądałaś trumna?! :time: Plebanię?!

 

-- 22 mar 2015, 14:36 --

 

chciałem obejrzeć w końcu Elysium, Fury, X Men Days of Future Past, Interstellar na trzeźwo...nic nie obejrzałem, może jakbym miał wielką plazmę na suficie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×