Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałam, ale nie wiem nad czym taki podziw. Uważam, że w podobnej tematyce jest o wiele lepszy "W ciemności" A. Holland.

Obejrzałam Idę ze względu na Kuleszę, którą bardzo lubię i uważam, że gdyby nie jej rola w tym filmie to byłby nie do zniesienia nudny i bezbarwny. Zresztą z udziałem Kuleszy obejrzałabym nawet argentyńską telenowelę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie a widzieliście nasz polski film IDA, który jak wiecie dostał oskara?

 

Ja się przymierzam ale podobno jest ciezki ;p

slowpoke_pokemon.gif

no shieeet,jeszcze mi powiedz że mogę pozbyć się długu w kinie obok panie reklamiarzu ._. !

 

 

co do topicu,wybieram się w ten weekend na snajpera,książkę pana Kyle czytałem,jestem ciekaw jak fylm wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co do topicu,wybieram się w ten weekend na snajpera,książkę pana Kyle czytałem,jestem ciekaw jak fylm wyjdzie.

 

moim skromnym zdanie film warty obejrzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, Ja właśnie też. Lubie kino z tamtych stron ,,Morfina'' jest bardzo dobrym filmem, Powrót

(2003) Odrzucenie (2009) to taki ala Tarkowski. ,,Amadeusza'' Dziś widziałem i jak na 3 godzinną biografię, ogląda się to nadal bardzo dobrze. Formana biografię są dobre ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do topicu,wybieram się w ten weekend na snajpera,książkę pana Kyle czytałem,jestem ciekaw jak fylm wyjdzie.

Wszystkie opinie jakie usłyszałem na temat tego filmu nie są zbyt zachęcające :P Rzekomo jest to typowe amerykańskie, propagandowe kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×