Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to, że wszyscy chcą, żebyś egzekwował pewne zasady rządzące światem. I wszystko było by ok, gdyby nie to, że oni sami mają to wszystko głęboko w dupie. Zero dotrzymywania słowa i jakiejkolwiek konsekwencji. Wystawiona przez cały świat do wiatru....

ŻENADA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja pomarańczowa sieć! co jakiś czas zabierają mi pieniądze z konta,pisałam na ich fanpejdżu na fb,przez formularz zgłoszeniowy i dostałam odpowiedż,że znikają bo dzwonię i wysyłam smsy! to jakiś żart! kładłam się spać,miałam środki na koncie-rano nie było już nic i nikt nie umie tego mi wyjaśnić. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że za mało okazałam swoją irytację do ''szanownego pana'', który szukał zaczepki.

Ale i tak poszłam krok do przodu bo powiedziałam coś do niego.

Następnym razem nie pozwolę by jakiś typ wylewał swoje emocje na mnie.

Wiek nie daje mu przyzwolenia na brak kultury. Nie ma co oszczędzać w słowach jak ludzie są chamscy.

Wkurzają mnie tacy ludzie co myślą że należy ich szanować a sami szacunku nie okazują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja pomarańczowa sieć! co jakiś czas zabierają mi pieniądze z konta,pisałam na ich fanpejdżu na fb,przez formularz zgłoszeniowy i dostałam odpowiedż,że znikają bo dzwonię i wysyłam smsy! to jakiś żart! kładłam się spać,miałam środki na koncie-rano nie było już nic i nikt nie umie tego mi wyjaśnić. :evil:

 

Wejdź na stronę Orange i zaloguj się wpisując swój numer telefonu. Być może masz włączone SMS-y specjalne albo inne płatne usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
To, że w mojej szkole nie wprowadzili jeszcze elektronicznych indeksów i trzeba marnować czas na zbieranie wpisów.

Współczuję. Ja jestem pierwszym rocznikiem na mojej uczelni z indeksami elektronicznymi i faktycznie jest to bardzo wygodne.

 

A mnie wkurzają moje trzęsące się ręce, jakbym coś ćpała. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×