Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

magnolia84, To faktycznie kiepsko, bo w sumie ma dobre i skuteczne porady. A byłaś u dermatologa?

 

-- 27 lut 2015, 13:23 --

 

Argish, Zajrzyj na jej bloga. Ona ma tam bardzo dużo porad na przetłuszczające się włosy i nie tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, dobry szampon apteczny np. La Roche Posay (chociaż trzeba wypróbowywać samemu różne i trafić na swój),co prawda drogi ale skuteczny. Możesz sobie kupić puder unoszący włosy Tafta zielony. Jest mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, byłam. Miałam robione badania. Dostałam różne tabletki, toniki, ampułki, szampon. Skuteczność 50% .

A Ty też pamiętaj, że masz odwiedzić lekarza! :smile::time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

magnolia84, Próbuj dalej, szkoda włosów. Wiadomo, że łatwym sposobem byłoby wyeliminowanie czynnika stresogennego, ale nie zawsze się da. Może poszukaj innego dermatologa.

Pamiętasz. :hide: Ja też pamiętam o tym, gdzieś tam z tyłu jest ta myśl. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, Fructisy, Loreale, Dove, itp. w moim przypadku były nieskuteczne. Dopiero takie typowo apteczne z droższych i ziołowe z tańszych ale też apteczne zaczęły działać. Jak używasz odżywki to najlepiej w sprayu i tylko na końcówki. Dobrze jest też lekko przytapirować i spryskać lakierem od nasady i wtedy nie będą się tak szybko przetłuszczały, bo lakier wysusza. Jednak dla mnie najlepszy jest właśnie puder unoszący włosy z Tafta w zielonym opakowaniu. Sypiesz odrobinę w kilka miejsc u nasady włosów, masujesz palcami i masz efekt :D Mam gęste i co za tym idzie ciężkie włosy więc wiadomo, że klapną, a ten puder to szybki i trwały efekt, no i włosy nie tak się przetłuszczają

abstrakcyjna, ;)

 

 

i wkurza mnie jeszcze uczulenie na dłoniach >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
i wkurza mnie jeszcze uczulenie na dłoniach >

Ja mam jakieś dziwne uczulenie na powiekach. :roll: Kremik, który mi zaleciła dermatolog kosztował 50zł, a niezbyt działa. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, ja mam dwa typy - pomidory, których mi się co jakiś czas zachciewa o tej porze i basen :bezradny: Na pomidory nigdy dotąd nie byłam uczulona, ale kto wie, w końcu naturalnie nie rosną :pirate: no i ten basen, na który od nie tak dawna zaczęłam chodzić i w tym samym czasie pojawiło się to uczulenie, więc sama już nie wiem. Biorę Claritine i przechodzi :roll:

Jak nie urok to sraczka :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierd.olona rosyjska machina, która zabija opozycjonistów. Wczoraj zastrzelono Borysa Niemcowa, w centrum Moskwy, gdy spacerował z kobietą w pobliżu Kremla :cry::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, jaka wrazliwa :)

 

-- 28 lut 2015, 11:23 --

 

i wogole wkurza mnie moje zycie i powoli te foro, podzial na rownych i rwoniejszych, no kuzwa foro dla zaburzonych i zamiast sie wspierac to koleczka wzajemnej adoracji i nabijanie sie ze slabyszuch

 

Panie widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu zrobie porzadek !

co to ma byc

foro dla zakompleksionych zaburzonych osob

i nabijanie sie z innych

a moderatorzy zamiast pilnowac porzadku zajeci sa pisanie 1000 razy dziennie czy kolezanka gary umyla

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zachowanie pana podrobki walter white z bb w stosunku do zagubionej Araszki

skandaliczne !!!

no znowu musze napisac

PAnie widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×