Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że kurwa w Aldiku nie ma reklamówek.

że "straciłem matkę", bo poznaliśmy się bardziej i nie jest już dla mnie wsparciem i nie mam już nikogo gdy jest źle.

że nie udało mi się upiec parówek w cieście francuskim (i tak zjadłem lekko surowe ale były dobre)

że nadruki na koszulkach które robię znów mi się sprały i nie wiem dlaczego i kolejne egzemplarze nie są na sprzedaż już, a ja nie mam kasy.

że gdy jestem wkurwiony to ciężko się "nawrócić"

że ludzie mnie olewają.

że ludzie nie są szczerzy.

że nikt nie ma dla mnie czasu, nikogo poza mną nie obchodzi jaką mam diagnozę prawdziwą, że nikt ze mną nie chce pracować nad poprawą mojego stanu psychicznego i mam dość tej autopsychoanalizy

że mam ochotę z kimś porozmawiać, odezwać się bo coś przed chwilą mnie rozśmieszyło i już nie mam do kogo. a nie czekaj, to mnie smuci a nie wkurza.

ok, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze to mnie wkur*ia, że jestem bogiem seksu któremu obecnie pozostaje tylko masturbacja, bo nie jestem w stanie nawiązać żadnej zdrowej a nawet chorej relacji z kobietą/dziewczyną/kimkolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, To wsztstko nie jest mi obce, przechodziłem to samo i tu cię muszę zmartwić bo u mnie duużo wody w Wiśle upłynęło zanim pomyślałem choć jedno pozytywne słowo o sobie. Obecnie jest lepiej jedynie w fazach depresyjnych nie potrafię pozbyć się tych myśli.

 

-- 06 mar 2015, 06:42 --

 

Że nie potrafię zabrać się do żadnej konkretnej roboty, może te leki w końcu pomogą i wszystko się zmieni ja i moje postrzeganie otoczenia i moich bliskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazimierz61, Rozumiem. To gratuluję sukcesu- bez sarkazmu to mówię.

U mnie jeszcze sporo czasu minie zanim zacznę życ normalnie.

 

Jezu jak mnie wkurza to, że na portalu społecznościowym najbardziej znanym( chyba kazdy wie ale twarzo- książka), karzą mi wpisywać prawdziwe dane. :!:

A może nie chcę?

Może nie mam ochoty by wymyślać sobie teraz nazwisko.

I przez to nie mam dostępu do ważnej grupy- klasowej. Nie wiem co się dzieje. Super :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Wkurza mnie moja nadwrażliwość. Za dużo cierpienia na tym świecie, by się wszystkim przejmować. A niestety często tak mam. Poza tym wzruszam się byle czym. Denerwuje mnie to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×