Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, aktywnie spędziłaś dzionek z koleżanką i to się najbardziej liczy! Spotkanie z kimś bliskim, na pogaduchach dają więcej korzyści i pozytywnej energii, a do tego słońce i od razu lepsze samopoczucie.

Gość się kochana w piątkowy wieczór i przylatuj tu do nas w tej piżamce :D i opowiedz co dobrego przygotowałaś na dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis calyd zien poza domem :)

Najpierw praca u Madzi , pozniej wpadlam z jadlam obiad , poszlam do sasiadki (ma zlamana noge) posioedzialam u niej , a nastepnie poszlam na maseczke spa do kolezanki kosmetyczki i od godziny szostej siedzialam tam do teraz , byla masa smiechu , rozmow , zrobilysmy nawet ciasto "czarny lad" . Dostalam od niej sliczny blyszczyk do ust oraz sukienke , biala czarna ze wstawkami skorzastymi :105::105:

 

Jestem bardzo zadowolona z mojego dnia.

 

Dobranoc Kochani :papa::papa: spijcie dobrze :) ja ide do kapieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

amelia83, jeszcze :roll: . W nocy, teraz rano (zielone) Zobaczymy jak znów sie powtórzy to na pogotowie bedziemy jechać:roll: Najważniejsze że robi się głodny i pije. Najgorsze że dziś dopracy. Jestem niewyspana bo druga noc z rzędu, wyglądam jak Zombie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Właśnie wróciłam z biblioteki (mają dziś sobotę pracującą) i spaceru z psem. Spotkałam po drodze koleżankę i leniwie posnułyśmy się zaglądając do ogródków, sprawdzając u kogo wylazły już przebiśniegi. W jednym nawet były krokusy. Wiosna!!!! Ja wiem, że jeszcze mogą byc śniegi, mróz, ale nieważne. Dziś jest po prostu pięknie. Gdyby nie to, że muszę robic obiad, to nie wracałabym jeszcze. :105: Czuję się trochę zamulona, zmęczona porannym sprzątaniem, ale to też nieważne. Posmak wiosny daje mi chęc do życia.

 

Dziś na obiad min. sałatka polecana przez Amelkę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×