Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej ponownie!!!

 

Ja dziś w kuchni forumowo - sałatka Amelki, piernik Jerzyka... :D

 

amelia83, sałatka super ! Dzięki Słońce za przepis! Nie miałam orzechów, więc sam sprażony słonecznik, ale za to dostałam granata, więc jak w oryginale ;)

 

platek rozy, Ojejej. Aż takie wymioty, to chyba jednak jakieś wirusidło :bezradny: No żeby już przeszło cholerstwo! Mierzyłaś temperaturę?

 

tosia_j, Tosieńko jakbyś tak rozpisywała każdą chwilę, toby wyszło, że jesteś aktywna i dzielna. Tylko jak nastrój gorszy to i całokształt lichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale pysznosci masz w menu :********* :105::105:

 

Ja nie wiem co mi jest , temp jeszcze nie mierzylam . Jesc mi sie chce bo mi burczy w brzuchu a nie moge :silence::silence::silence::silence:

 

DarkMaster, o fizykoterapia! Mam kolezanke ktora jest po fizykoterapii i pracuje w sklkepie medycznym ( notabene ja bym chciala tam prace ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, W menu był jeszcze pstrąg z patelni,z cytrynką i koperkiem ;) Jeśc nie możesz bidulko, to sobie chociaż poczytasz o jedzeniu... Mam nadzieję, że do wieczorka Ci minie rzygawka i coś uda się przekąsic. Ale przede wszystkim dużo pij.

 

DarkMaster, Znaczy jak potrzebny masaż karku, to w dym do Ciebie? ;)

 

Zasiadłam na zasłużone luzowanie - kawka, piernik, książka...

 

Koło siódmej przyjeżdża moja siostra i z młodym posiedzi nad chemią, a ja z jej córą nad angielskim. Barter... :D

 

A jakie Wy macie plany na wieczór? Spokojny relaks, czy korzystanie z uroków życia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, aj to pysznosci Kochana :105: zjadlabym , tymczasem pije miete i jem sucharki :D Co ciekawego czytasz?

 

Ja bede doczytywala koncowke Mankella bo zostalo mi ostatnie 50 stron (z 560) no i gapila sie na tv.

W pon zas dentysta , juz sie bojam :zonk::zonk::hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, a bylam u jednej kolezanki ktora noge zlamala a pozniej na wqieczor bylam u drugiej koelzanki ktora kosmetyczka jest i siedzialam do pozna , robila mi maseczki profesional jak w salonach spa , i bylo super , gadalysmy , smialysmy sie ... a rano bylam w pracy (pilnuje 4 letniej dziewczynki bo nic innego na razie nie znalazlam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×