Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani :papa::papa:

 

Aż mi ślinka leci na takie żarełko u Kosmo ! :yeah::yeah: pstrąga lubię, ino tych ości nie lubię dłubać :D

Ja miałam wieprzowinkę w sosie słodko-kwaśnym (z miodem, pomidorami i papryką) i małe, całe ziemniaczki z koperkiem = też dobre :D

 

platek rozy, Kochana ***, Ty na to rzyganko ugotuj sobie kisielu i po łyżeczce, ciepły powoli wcinaj. Okleisz sobie żołądek, nie będzie Cię tak szarpać i zostanie coś w żołądku. Zawsze dzieciom dajemy kisiel przy każdego rodzaju wymiotach. Mięta jest za ostra i oziębia organizm.

 

amelia83, chyba masz lepsze dni i tak trzymaj się Kochana :great:

 

DarkMaster, ja też bym chciała masaż karku, ale mam zabroniony :( przy dyskopatii - jedynie laser, UD, hydroterapia dozwolone i magnetoterapia.

 

tosia_j, nie nazwałabym Twojego życia wegetacją. To ciężka praca, bycie z chorym synem w domu... dzielna jesteś Tosiu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Mirunia dobrze gada - nie dla mięty, zdecydowane tak dla kisielu!

A mam takie czytadło - "Kochanka Freuda", z recenzji -"doskonale oddana atmosfera Wiednia końca wieku i domu Freudów, gdzie zakazana miłośc zmaga się z poczuciem obowiązku" ;)

 

mirunia, Miruniaaaa! Już się zastanawiałam, gdzie zaginęłaś w sobotni wieczór! Oj też żarełko miałaś dobre... Co porabiałaś do tej pory?

 

Zebrec, Cze imprezowiczu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a dzionek jak przy sobocie... zakupy do południa w pobliskich sklepach i na targ poszłam po jaja.

Słonko dzisiaj świeciło, ale mało go było, więc z dalszych spacerów nici. Później gotowałam obiad i jednocześnie ogarniałam chałupkę co nieco.

Chodzę cały dzień po domu w kołnierzu, bo dokucza mi ostatnio szyja... bóle, zawroty, itp. :( sama wiesz :bezradny:

Próbowałam znowu wiosnę wpuścić balkonem, bo ciepełko było... dziwny ten luty i ta cała zima :shock:

A teraz relaks przy herbatce z Wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, chlopak czytajacy gazete , i dziewczyna palaca papierosa:)

 

mirunia, Kochana tulam Cie :******** ja tez w kolnierzu chodze jakis czas bo tez mi ostatnio szyjny sie odzywa:(

Co sie umeczymy to nasze.mam ten kisielek , zajadam :)

kosmostrada, cos slyszalam o tej ksiazce.... a ciekawa czy dopiero zaczelas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×