Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Czas się skończyć ( ach ta bezsenność )

Wkurza mnie to, że wszystko jest takie ulotne ( nie mówiąc już o moich nastrojach). Czasami mam wrażenie, że moje życie to poczekalnia - ludzie odchodzą i przychodzą. Pomyślałam sobie, że za 1,5 roku mniej więcej opuszczę moje mieszkanie, które w międzyczasie zmieniałam 3 razy. Smutno mi się robi, że prawdopodobnie po studiach zerwę kontakt z 99 % ludźmi jakich poznałam. Ciągle tylko myślę i myślę - ale mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca za marne pieniądze, zero życia przy nawale zmian, upierdliwi ludzie, których chamstwa mam po dziurki w nosie, wieczne nerwy i totalne zmęczenie pomieszane z wypaleniem.

Współczuję, większości z tych rzeczy miałam "przyjemność" doświadczyć sama (niektórych ciągle czasami doświadczam). :?

 

 

Mnie wkurza krótka doba, beznadziejna pogoda, mało słońca, nasz klimat, ogólnie mało czasu. I mało kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie moja naiwność, żeby nie powiedzieć głupota. To na swój sposób urocze a nawet wzruszające, ale komplikuje życie.

 

Powrót do pracy po półrocznym, terapeutycznym L4. Przyłażę do redakcji żeby o wypowiedzeniu pogadać, a tu... szefowa i moja zastępczyni na L4! Słowo daję, to poważna przesłanka potwierdzająca hipotezę, że qrwica jest zakaźna...
to nie tak. Nie radziły sobie w pracy bez ciebie i im się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem się do nowej psychiatry wchodzę nie minelo 10 minut i już diagnoza ze mam depresje psycho cos tam i ze wymagam szpitala na odzial dzienny ja kurwa dziekuje za takie cos .Ja już wiem będą mi prochy wciskać i całkowicie będzie jeszcze gorzej . A to wlasnie przez prochy mam depresje bo mam otylosc i przez ludzi których jestem odrzucany a teraz jeszcze doszło ze na twrzy tak zle wyglądam ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×