Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

madeline1111, Dziękuję. Te karty wzorów to wybawienie, jednak trzeba być na tyle normalnym by spokojnie do tego podejść. Pewnie jak się człowiek nauczy i będzie z tym pracował, to mniejszy stres powinien mu towarzyszyć.

Pewnie zależy Ci na wyższym wyniku? U mnie pisali dwie matury pod rząd, ale normalnie to pewnie tak nie wygląda.

Nie ukrywam, że chciałabym mieć trochę więcej niż 30 % Tylko czy to możliwe to już inna sprawa.

Mówią że wszystko jest możliwe. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, matma :D. To ja sie pochwalę własnym wyczynem :D jako jedyna nie zdałam próbnej w szkole. Bo sie okazało że nie przeniosłam zamkniętych odpowiedzi na kartę. Czy ktos mnie wyśmiał? Czy to wpłynęło na wynik końcowy? Nie. Miałam ok 80%.

Z kolei biologię napisałam ledwo na 34% oczywiscie próbną. Końcową na 70%. OPERONowe matury są słabe i nijak mają się do prawdziwych matur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pogodzić z tym że jestem nieuleczalnie chory i mam przez to życie spierdolone i nigdy już nie zrobie nawet w połowie tego co bym mógł będąc zdrowy.Nie umiem tego zrozumieć nie umiem się z tym pogodzić...

Jeszcze niedawno tez tak myslalam, a teraz mam odwrotnie, i widze mnostwo stron pozytywnych, ktore bedac zdrowa nie mialabym szans osiagnac, chociazby praca zawodowa. Bedac zdrowa musialabym pewnie znosic ten mobbing wszechobecny, a tak mam spokoj i super atmosfere.

Zrob pozytek ze swojego cierpienia i zacznij od dokumentacji medycznej, wykorzystaj ja w odpowiednim kierunku. Ja przez lata sie wzbranialam, ukrywalam, glupia bylam i tyle, odbieralam sobie szanse na lepsze zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę żałuję że wybrałem studia z budownictwa.Gadam z kolejnymi osobami,10 h dziennie,5 dni w tygodniu...1500 zł.Po tak przejebanych,ciężkich studiach.Na prawdę dowaliłem,słuchałem głupot,że to przyszłościowy kierunek,że jest praca i kasa...Nie ma ani tego ani tego.Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, nie zgodzę sie z tobą do końca. Mogę cie pocieszyć że znam człowieka, który ma 2-2,5 lata przepracowane, i dostaje 4 tysiące na ręke (kolejne 3 za delegację). Jednak w tym fachu trzeba mieć jaja, być otwartym na propozycje i niestety jest to zawód związany z ciągłymi wyjazdami, tam gdzir akurat dana firma buduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pogodzić z tym że jestem nieuleczalnie chory i mam przez to życie spierdolone i nigdy już nie zrobie nawet w połowie tego co bym mógł będąc zdrowy.Nie umiem tego zrozumieć nie umiem się z tym pogodzić...

Jeszcze niedawno tez tak myslalam, a teraz mam odwrotnie, i widze mnostwo stron pozytywnych, ktore bedac zdrowa nie mialabym szans osiagnac, chociazby praca zawodowa. Bedac zdrowa musialabym pewnie znosic ten mobbing wszechobecny, a tak mam spokoj i super atmosfere.

Zrob pozytek ze swojego cierpienia i zacznij od dokumentacji medycznej, wykorzystaj ja w odpowiednim kierunku. Ja przez lata sie wzbranialam, ukrywalam, glupia bylam i tyle, odbieralam sobie szanse na lepsze zycie.

 

Łatwo mówić to komuś kto nie ma Chad :D Skoro same leki w Chad mi wiele uniemożliwiają jak np. zdanie prawka a potem jazda po tych prochach.Renta w wieku 20 lat nie tak sobie to wyobrażałem tym bardziej że ręce i nogi mam zdrowe a i tak nie mogę wykorzystać swojego potencjału.U mnie już nie ma normalności 2,3 miechy hipomanii reszta depresji i tak ciągle w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×