Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 3ci? tydzień jakoś będzie na 40mg i ...hmmmm sam nie wiem - działa bo libido zabiła ,nie mam lęków ,mógłbym powiedzieć ,że sypiam gorzej niż na Venlafaxynie ...to bankowo ....poza tym 300/400mg Yohy niweluje z 70% działania negatywnego na libido i możliwości ...to tak tylko dodam ...na kobiety też ma działać ;

Średnia ta Paro jakoś tak ogólnie stwierdzając :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na paro nie tyłem, a niektóre SSRI brane solo wręcz apetyt zmniejszają. Po mircie o dziwo też nie tyłem. Za to po mianserynie byłem tak nalany, że wolałem ją odstawić w pizdu, mimo dobrego działania przeciwdepresyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Paro już dwa miechy i to co zaobserwowałem. Osobiście schudłem z 6 kilo, ma to swoje dziwne strony. Jak jestem głodny to boli mnie brzuch, nie ,,ssie'' mnie tak jak kiedyś, ale może to od schudnięcia. Działanie antydepresyjne ma raczej średnie, ale nie mam porównania więc ciężko to ocenić. Działa nawet dobrze na lęki, choć ja miałem raczej takie wynikające z zasiedzenia i braku kontaktu. Na to działa spoko, nie mam problemu wejść czasami w role lidera i nie myśli się - czy dobrze ,,leżę'' na tym krześle? Mało wątków pobocznych z których rodzą sie schizki. Ma jedno dziwne działanie, gdy zamulamy dłużej i nic nie robimy, powoduje lekki niepokój, należy wtedy zaspokoić ego jakimś zmyślnym uczynkiem aby zaspokoić system nagrody i jest luz. Seksualnie wyplewia niestety, choć początkowo daje dziwne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to apetyt mam olbrzymi. Ciągle coś podjadam, szczególnie słodycze, wieczorami nie zdrowe żarcie. Nic mi się nie chcę, jestem śpiąca, bez energii więc nawet dziecko do przedszkola odwożę autem :?

Pewnie to też się przyczyniło do tycia

No ale dziś trzeci dzień jestem na diecie i w końcu rano byłam biegać :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę paro od kwietnia i wahania wagi u mnie to +/- kilogram więc w normie. Od miesiąca mam za to inny problem, mianowicie strasznie pocę się w nocy. Do tego stopnia, że wstaję zmieniać piżamę, bo jest normalnie mokra. Wcześniej pociłam się trochę bardziej po paro, ale w dzień. Teraz nocą jest masakra i prawdę mówiąc nie wiem czy po takim czasie stosowania to możliwe że winny jest paroxinor. Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amandia, ja paro lykam odmarca i ten skutek uboczny mi został. Tez po nocy jestem mokra, szczególnie klatka piersiowa. Często jednocześnie jest mi zimno i pocę sie, dziwne uczucie

 

No ale u mnie nocne pocenie pojawiło się miesiąc temu, a łykam od kwietnia. Niepokoi mnie to, bo pojawiło się nagle. Podobnie miałam 4 lata temu jak byłam w ciąży, ale teraz w ciąży nie jestem, więc szukam innej przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pocenie to był ubok, który mnie wnerwiał, szczególnie w lecie... masakra, wstyd przed ludźmi jak mi normalnie ciekło z włosów (na głowie ;)

Jestem na schodzeniu, do końca października na 10 mg, no i potem bez...

Ale już mi się to nie podoba, bo wracają lęki, wredny nastrój i ogólnie do dupy.

Nie chce mi się już chodzić do psychiatry po leki, ale mocno się zastanawiam czy jednak nie wrócić do poprzedniej dawki. W sumie było nieźle. I podobno nie ma specjalnych ograniczeń w długości brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×