Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Passenger, Rebelia, :lol: dobre, dobre, ja mam dzisiaj taką huśtawkę nastrojów, że nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)

 

A tak swoją drogą to u mnie też dziś kiepska pogoda.

 

-- 04 mar 2014, 13:13 --

 

Darujcie sobie chociaż na tak luźnym wątku gdzie ludzie wchodzą pogadać i się rozluźnić. Myślę, że większości to nie interesuje, w tym mnie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne czy kogos to interesuje czy też nie. Ja dowiaduje sie coraz to nowych rzeczy, że niby jak chciałam sie z nim przespać i wrecz nalegałam buhaha, poprostu koleś ma niezłą wyobraźnie, a ja nie sypiam z kims raz tylko widzianym, litości!!

 

A że to czytasz zgnilizno to przeczytasz, że nigdy w życiu bym z Tobą do łóżka nie poszła, boś mi nie przypadł do gustu :twisted: Szujo wredna!

 

A takze nie rób z innych szmat w tym z małej mi, którą tez zdązyles zbałamucic i obgadywac inne dziewczyny do niej, a wczesniej ze ze szmata sylwka spedziłes. Dla Ciebie każda co d...py nie da to szmata i kurwa??

Daleko z tak ch...wym charakterkiem nie zajdziesz koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne czy kogos to interesuje czy też nie. Ja dowiaduje sie coraz to nowych rzeczy, że niby jak chciałam sie z nim przespać i wrecz nalegałam buhaha, poprostu koleś ma niezłą wyobraźnie, a ja nie sypiam z kims raz tylko widzianym, litości!!

 

A że to czytasz zgnilizno to przeczytasz, że nigdy w życiu bym z Tobą do łóżka nie poszła, boś mi nie przypadł do gustu :twisted: Szujo wredna!

 

A takze nie rób z innych szmat w tym z małej mi, którą tez zdązyles zbałamucic i obgadywac inne dziewczyny do niej, a wczesniej ze ze szmata sylwka spedziłes. Dla Ciebie każda co d...py nie da to szmata i /cenzura/??

Daleko z tak ch...wym charakterkiem nie zajdziesz koleś.

Wybacz, ale nie wytrzymam. Mam wklejic tutaj twoje pw do mnie? Wyluzuj, jeśli zżera cię zazdrość to weź pigułkę jakąś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, pewnie ze mozesz wkleic, wklejaj smiało, ja tylko Cie ostrzegałam przed nim. Ale skoro nie trafia do Ciebie to, że i z Ciebie zrobił szmate i dostałas screeny tych rozmow , to juz sorry ale twoje zycie :D

 

-- 04 mar 2014, 13:42 --

 

MalaMi1001, zazdrość ;) kogo? rottena? jeszcze na głowe nie upadłam dziewczyno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić sobie popcorn, przygotować colę i śledzić tę operę mydlaną.

Kogo wybierze Alfonso?

Czy Lucinda wydrapie oczy Consueli, a może obleje jej oczy kwasem mrówkowym?

 

c.d.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie cale to love story, co najdziwniejsze panie zaczęły wyciągać brudy na forum po tym jak kolega napisał na ze ma dziewczyne..czyżby zazdrość, rozczarowanie z powodu niepowodzenia z owym Panem..Ech kobiety..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×