Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszy mnie cale to love story, co najdziwniejsze panie zaczęły wyciągać brudy na forum po tym jak kolega napisał na ze ma dziewczyne..czyżby zazdrość, rozczarowanie z powodu niepowodzenia z owym Panem..Ech kobiety..

 

Nie zazdrość, póki nie doszło do mnie, ze wypisywał na mnie obraźliwe rzeczy, że jestem szmata , to byłoby wszystko ok , ale jak sie o tym dowiedziałam, postanowiłam to napisac, aby przestrzec inne dziewczyny przed nim.

Tylko sie zastnawiam jak mozna kogos nazwac szmata jeśli sie z tym kims nie spało? chyba powinno byc na odwrót?

 

A zazdrosna nie jestem bo pan rotten nie jest w moim typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyłem między innymi dobre przyzwyczajenia. Żeby składać ubrania, zabierać torbę jak idę na zakupy, myć naczynia, szczotkować zęby po obiedzie i to dwie minuty. Nie przekładanie kąpieli na rano, bo mi się nie chce. No i wysprzątałem pół domu. Problem w tym, że bardzo się musiałem zmuszać. Bardzo trudno zmienić przyzwyczajenia i odruchy, które wykształciły się w ciągu tych 23 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też do końca nie wiem. Raz piszą, że 10 minut po posiłku można, innym razem słyszę, że pół godziny. W reklamach past do zębów mówią, żeby myć po każdym posiłku (trzeba więcej sprzedać), inni że nie, bo szkliwo się zetrze i należy 2 razy dziennie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, cześć, ale o która lekturę Ci chodzi?

 

bo z tego co widziałam to w kilku wątkach niezły cyrk, żenujące.

 

 

właśnie o to :roll:

 

-- 04 mar 2014, 16:31 --

 

khaleesi,z kim jeszcze się wymieniłaś telefonami? :lol:

 

a ja sobie wchodze na forum dziś,patrze że mam wiadomość.myślę sobie,o kurde może jakaś fajna dzidzia do mnie napisała.otwieram a tam amfce

Ja mam to samo ale , na fb , myślę a może jakaś fajna dupa napisała , a tam jakieś gówno , że przeznacz jeden procent na coś tam , bo coś tam :cry: idź pan w uj z tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×