Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

co sie dzieje ksiezniczko??

 

ja tez cos ci fatalnie sie czuje(((::nie wiem kichy mnie bola....kluje tu i tam...no i ta sraka((:wykoczne sie....

 

a powiedzcie mi...wy latacie po lekarzach....i co mac robicie morfologie czy wlasnie boicie sie lekarzy???i wolicie nie wiedziec...ja to piersze....jak bylam w pl 2.5maca to 4morfologie zrobilam((:masakaraaaaaa......kazde male odchylenie i juz schiza....szukalam co to moze byc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta80,

No ja mam takie znamiona na rękach, byłam jak było 1. u dermatologa, powiedziala mi ze nie wie co to jest, i zpaisala PIMAFUCORT, ale zrobilo się jeszcze gorzej i na drugiej ręce wyszly jeszcze 2 znamiona. Nie swędzą ani nic.... ale martwie się skąd to. idę do niej 11 marca znów.....

swoją drogą zajebiscie jest być lekarzem i nie wiedzieć na co się coś przepisuje

13.marca laryngolog, wyniki wymazu...

Powinnam zadzownić po cytologie, ale jakoś nie mam ochoty :(( ( chyba by zadzownila jakby bylo cos nie tak)

a morfologie miałam w grudniu i ob 12 a reszta ok, ale OB 12 to nie jest OB ktore by wskazywalo na cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa wątroba nie boli, bo nie jest unerwiona

 

A ja znów mam jazdę na raka nosogardła lub nosa lub zatok. Przyczyna: z nosa rano bądź po południu jak oczyszczam nos, mam w wydzielinie lekką strzępkę krwi, malą i tylko raz w ciągu dnia, przy pierwszym smarkani :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz miro juz masz odp,dlaczego ci wezly wywalilo..rana sie zagoi i one tez powoli zejda....a moj?? :why::why::why:

 

scooby to fakt watroba nie boli ale moze dawac uklucia silny dyskomfort..wiem cos o tym mam stluszona watrobe...(to akurat prawda mialam usg i proby watrobowe)i wiele razy odczuwalam mega klucie jakby mi jakas gula tam siedziala a to watroba otluszczona i lekko powiekoszona naciska inne narzady...

 

a mnie tez ostatnio czesto boli gardlo....chyba sie tu zarazilam bo wszyscy o tym pisza:))

boszeee czy my nie mozemy zyc normalnie tylko ciagly lek(((((:

 

-- 02 mar 2014, 17:30 --

 

ksiezniczka tez mialam jazde na candide i wszystko mi sie zgadzalo kazdy objaw;)robilam badanie kalu na grzyby...i nic...nie wyszlo...!!

 

-- 02 mar 2014, 17:31 --

 

potem robilam na toksoplazmoze i bolerioze :lol::lol:

 

ale ja sie ciesze ze wy tu jestescie.....ze nie jestem sama:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale candidia rzadko kiedy wychodzi w KUPJE :((((((

Trzya miec szczescie zeby tam wyszła, ale miałam wymaz z gardła moze tam będzie....

No ja jak ide do sauny, to mi np od razu z nosa leci, i przy jedeniu ( nie wiem... to jakiś odruch pawłowa? psom z pyska a mi z nosa?)

i to furczenie i burczenie w brzuchu.

Zjadłam banana 2 minuty, a mnie juz w JELITACH jezdzi i tylko z lewej strony....przeciez to do jelit jeszcze nie doszło....

No i to ze nie mam twardej Kupy i ciagle gazy rano najgorsze :(.....

Tylko Ci ludzie co sprzedają cokolwiek na Candide albo diety jakies zalecają, to toż to kurna sekta zwykła -.- ja zrobiłam sobie test intrnetowy i wyszło mi ze " MOŻE moje dolegliwosci powoduje Candida"

 

http://www.sanum.pl/kdg0x_test_na_candida.htm

 

Tu macie test, hahah :D jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali na wielu stronach ze nie wychodzi... zreszta np zakazenie w pochwie to też Candidia, :D to ekstra szczescie mialyscie. w krwi mozna zrobic badanie HAT i jeszcze tam jakieś.... nie wiem czy warto sprobowac u mnie z ta kupa :((( Nie chce miec grzyba :(((

I te plamy na ręce moje...

Na Bank grzyb albo Toczen :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale te pytania w tym tescie to rownie dobrze pasuja do nerwicy :) i do grypy, i do 1000 innych rzeczy :P

 

marta80, a ciebie dlugo kłuła ta wątroba? moze i ja mam kurde stłuszczoną.. ale czy to mozliwe, jak ogolnie mam niedowage? Czy to zwiazane z waga czy nie bardzo?

Mnie tak pobolewalo - przez 1-2sek. potem chwila spokoju, potem za chwile znowu itd. Ale juz przeszlo :) Kiedys mialam podobna akcje, ze 2 miesiace temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerw kochana...kluje mnie nadal czasami...ale juz mnie...kiedys np.jak jechalam gdzies daleko autem to jakbym kolke jakas miala...

stluszczenie nie ma nic do wagi...lekarz mowil ze osoby szczuple tez czesto maja stluszczona watrobe...chodzi o tluste jedzienie picie alkoholu...ja mam tzn.niealkoholowe stluszczenie..poczytaj se..

zmienilam diete...biore ostropest plamisty ziolo na regeneracje watroby...aaa no i ja mialam proby watrobowe wysokie...

 

a candide duzo ludzi ma...taki swiat wszystko skazone....nie wiedzialam ze mozna z krwi wykryc,,?moze sobie zrobie krew jak mi dadza tutaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leczyłam się z candidy w pochwie w styczniu :D hahaha to juz napewno zasyfione...

Na raka niestety nie mam testu :((

Ciekawe czy jakbym miała juz w jelicie/pochwie to czy ten wymaz z gardła cos pokaze :D

 

Ps. Marta Candidie mamy wszyscy :) ale jej przerost jest złem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj bole po lewej stronie pierwszy raz! :D jelit w sensie :P

takie kłucie tez, chwilowe, i potem przechodzi. W sumie nie wiem czy to nie na okres, ale z drugiej strony jak tak zaboli to za chwile mi burczy, i w jelitach czuje przemiany, wiec juz nie wiem doprawdy co to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×