Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

92znerwicowana, ja akurat guza mózgu jeszcze nie przerabiałam, nie mój temat ale bóle głowy przerabiam, owszem, tyle że uważam, ze to niedoleczone zatoki i hormony. Napitala często, w czasie, jak mam okres nie reaguje na żadne przeciwbólowce z wyjątkiem dwóch aspiryn (a to raczej niewskazane). Zwykle boli wtedy lewa połowa głowy i robi się niedobrze. Ponoć to zmiany poziomu hormonów. Nie w każdym cyklu to mam (na szczęście) i zwykle nie trwa dużej niż dobę. Poza tym na ogół boli u nasady nosa, wtedy ciężko mi oddychać albo kicham, więc obstawiam zatoki. Byłaś z tymi dolegliwościami u jakiegoś lekarza?

 

-- 27 lut 2014, 19:36 --

 

kakunia, ból brzucha i pleców promieniujący do nóg to na ogół kobiece sprawy, jeśli badałaś i było OK, obstawiałabym coś z układem moczowym. Jeśli badałaś i też było OK, to może jelita (jak mnie bolą to czuję też ból w plecach a i do nóg potrafią promieniować). Co do powieki, to księżniczka ma rację - brak magnezu, stres też dodatkowo go wypłukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

92znerwicowana...mnie tez glowa bolala....5mcy mialam mdlosci i mroczki przed oczami jakas czarna plamka zreszta do dzis mi lata!!zrobilam tomograf rezonanas i NIC DZIEKI BOGU!!!wydaje mi sie ze w twoim przypadku jest to samo...bo dziwne ze jak dostalam do reki wynik rezonansu...nagle glowa przestala bolec:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no ale ta temp mam od ( pierwszy raz zauważyłam ) 17 roku życia teraz mam 25 ...chyba by mnie już coś wykończyło do tego czasu czy nie? jak myslicie ..czytałam o tym i trochę ludzi z teem taką jak ja jest i często lekarze mówią , że to taka uroda widocznie skoro latami się to ciągnie ....sama nie wiem. Chciałam się was zapytać o gardło. MACIE UCZUCIE ZIMNA W NIM I ""CZEGOŚ" ...łaskocze was to tam? ja przez to czesto kaszlę i nie wiem czeto tak dziwne uczucie ze mną jest ;/

 

-- 27 lut 2014, 20:50 --

 

Przepraszam coś mi pokickało w klawiaturze :) wybaczcie niedołężnej schorowanej kobiecie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka :D ja mam garba.... i od 2 dni spie bez poduszki na prosto na plecach i siedze z wciagnietym brzuchem i spietymi lopatkami.... to dopiero ból....

Chloniaka tez mam co chwile, a laryngolog we wtorek powiedzial mi ze mam 3 wezly powieksozne po tej stornie co mnie gardło boli :D to na bank cłoniak albo jakis rak gardła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiecie co, nie zasne inaczej niz na brzuchu. Po prostu nie ma innej opcji :-/ i wiem, ze to zle ogolnie, bo troche zle jestem ulozona, ale nie moge inaczej :(

 

-- 28 lut 2014, 11:07 --

 

i tez sie boje, ze kregoslup mam w oplakanym stanie, a bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, Martuś, ja tu Weteranem już jestem, miałem chwilę spokoju, większość węzłów niby powiększonych miała już 6+ mcy. Wczoraj Realnie powiększyły mi się dwa węzły nieopodal rany głowy, wiadomo tryb panic :mrgreen: Dziś jest lepiej, zmniejszyły się z 2 do 1 cm, przy nowotworowych raczej to nie możliwe, więc może, może się wyliżę :D Badań nigdy nie robiłem, moi lekarze zawsze potrafią mnie przekonać że mam nawalone do głowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Miro:)

tzn ja mam jednego wezla na karku i tez ma 1cm..ale historia jest dziwna poniewaz kiedys mi sie wchlonal..i jakies 1.5maca go nie bylo...potem znow wyszedl i onkolog mi powiedzial...ze wezly nowotworowe nigdy sie nie chowaja,nie zmieniajsza itd...ze nie ma takiej opcji aby nowotworowy zniknal a potem wyszedl...wiec tym mnie pocieszyl...jak widac na jakis czas bo teraz znow zajob!!!((:

co o tym myslisz skoro jestes weteranem w tych sprawach??:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, No właśnie problem tkwi w realizmie tej fazy :D Czasem to już jestem praktycznie pewien na 102% że to nowotwór, koniec trasy. Na przykład teraz jestem chory, mam gorączkę, jestem słaby i te węzły, dwa. Wyobrażasz sobie? Już patrzyłem na dum spiro czy jak to tam :D Już się zastanawiałem ile benzo będę musiał zjeść jak usłyszę diagnozę - chłoniak :hide: A rano było jeszcze w miarę bo się zmniejszyły :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem miro o co cho:)ja bylam tez na 102 pewna ze to ziarnica,,,,a jak poszlam na usg i radiolog powiedz ze wezel sie jej strukturalnie nie podoba...myslam ze sie wykoncze...juz sie widzialam bioraca chemie.,,,bez wlosow...itd(((((:tj koszmar.....

 

miro do tej pory ziarnica i chloniak by nas zzarl....bo ponoc rozwijaja sie w szybkim tempie...lol ale pocieszycielka sie znalazla a zaraz sama bedzie sie schizowac(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×