Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Właśnie też szukałem już po internecie, ale nie wiem czy tam warto jechać czy nie. Nie szukam ogólnie mówiąc wypoczynku, ale solidnej, intensywnej i profesjonalnej terapii, pomocy.

 

Zastanawia mnie, czy w takich ośrodkach nie trzeba odstawić leku przypadkiem. W Warszawie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpital na Nowowiejskiej w Wawie..Caly czas nurtuje mnie mysl jaka opinie maja ludzie o tym szpitalu.. Szczerze to mam bardzo zla opinie o tym miejscu i bardzo zle go wspominam.. Snia mi sie o nim okropne koszmary i nie potrafie zapomniec o pobycie choc minelo sporo czasu Jest tu ktos kto mial zaszyt byc w tym miejscu, moze zna kogos kto byl?Nie widzialam w internetach zbyt wiele rozwinietych opinii o nim oprocz jednej ktora zgadzala sie z moja w stu procentach. Bardzo chetnie sobie ponarzekam na stan polskiej sluzby zdrowia ( a konkretnie tego miejsca ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś odziały psychiatryczne,które leczą zaburzenia nerwicowe o podłożu somatycznym? Bo mam postawioną w sumie wstępną diagnozę-zaburzenia depresyjne,lękowe mieszane i zaburzenia na tle somatycznym. Mam napady paniki w skrócie..

 

ZIELONA KLINIKA - koło Lublina. Zobacz na stronie - www.zielonaklinika24.pl

pacjenci zadowoleni, miejsce super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpital na Nowowiejskiej w Wawie..Caly czas nurtuje mnie mysl jaka opinie maja ludzie o tym szpitalu.. Szczerze to mam bardzo zla opinie o tym miejscu i bardzo zle go wspominam.. Snia mi sie o nim okropne koszmary i nie potrafie zapomniec o pobycie choc minelo sporo czasu Jest tu ktos kto mial zaszyt byc w tym miejscu, moze zna kogos kto byl?Nie widzialam w internetach zbyt wiele rozwinietych opinii o nim oprocz jednej ktora zgadzala sie z moja w stu procentach. Bardzo chetnie sobie ponarzekam na stan polskiej sluzby zdrowia ( a konkretnie tego miejsca ;) )

 

 

No nie! Ja o Nowowiejskiej nie dam ludziom złego słowa powiedzieć ;)

Byłem na 2gim piętrze, czyli wśród raczej lajtowych przypadków i bardzo dobrze mnie tam obsłużyli i kopnęli w tyłek, bardzo dobre mam wspomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś odziały psychiatryczne,które leczą zaburzenia nerwicowe o podłożu somatycznym? Bo mam postawioną w sumie wstępną diagnozę-zaburzenia depresyjne,lękowe mieszane i zaburzenia na tle somatycznym. Mam napady paniki w skrócie..

 

ZIELONA KLINIKA - koło Lublina. Zobacz na stronie - http://www.zielonaklinika24.pl

pacjenci zadowoleni, miejsce super.

 

 

tak, Zielona Klinika to bardzo dobre miejsce do leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jak widać jestem nowy na forum. Mam pytanie w związku z tym, ze wybieram się do ośrodka zamkniętego, szukam jak największej ilości opinii na temat konkretnej kliniki z Uniszowic k. Lublina. Polecono mi ją jako bardzo dobry ośrodek, z dobrymi specjalistami. Ktoś z Was moze powiedzieć więcej na ten temat?? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam styczność.

 

Według mnie bardzo fajny to ośrodek.

Mam na chwilę obecną styczność z 3 terapeutami wcześniej jeszcze z jedną panią miałam rozmowy i są to najlepsi terapeuci z jakimi miałam do czynienia.

Co do lekarzy to jedną lekarkę znam ze szpitala i z nią nie mam za dobrych wspomnień. Ale ogólnie dobrzy są tam lekarze.

Ja jestem zadowolona i to bardzo.

 

Jeżeli chcesz na terapię iść to lepiej trafić nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie do osób, które były na oddziale dziennym z depresją (lub inną chorobą). Ile trwa taki pobyt? I jak tam ogólnie jest? Jakie są zajęcia? No i najważniejsze ile mniej więcej czeka się na taki pobyt?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie byłem na oddziale dziennym. Ale bardzo bym chciał. Tylko nie wiem jak to zrealizować bo pracuję :? .

 

Znam ten ból. Mogłem już iść dwa razy niemal od ręki. Ale moja praca po 12h i w systemie grafikowym to wyklucza. A u mnie w mieście są dwie opcje albo idziesz na rano albo na popołudnie. Więc mając pracę 6-14 można iść na popołudnie i tak chodzisz 3-4 miesiące. Sam bym poszedł ale nie mam jak. Póki nie zmienie pracy. Jeśli pracujesz na umowę o pracę najprawdopodobniej z tej okazji możesz wziąć L4 i iść na taki pobyt. Ja pracuje na śmieciowej więc nie mam takiej opcji a brak pracy i kasy sprzyja eskalacji choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asmo, "technicznie" mogę iść, to znaczy mam takie prawo. Niestety inaczej to w praktyce wygląda, bo ja jestem jedyną osobą w tej redakcji w której pracuję. Prawda jest taka, że ja nawet na urlop dwutygodniowy nie mogę iść normalnie, bo nie ma nawet nikogo na zastępstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze o jakieś odpowiedzi...osób, które przebywały na takim oddziale.

 

-- 09 sty 2014, 21:29 --

 

Jak wygląda taka konsultacja kwalifikująca do przyjęcia na taki oddział dzienny? Czy w takiej grupie są osoby, które chorują na tą samą chorobę czy z różnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×