Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie masz prawo zostać przyjęta do leczenia szpitalnego bo leczenia potrzebujesz inną sprawą jest że leczenie szpitalne i ambulatoryjne niczym się nie różni .Z twoich składek jest opłacany lekarz i ty masz prawo wybrac miejsce leczenia . Pamiętaj tylko aby nie dać skierować się na oddzial ogólny bo będą chcieli tak zrobić aby uzgodnić z ordynatorem czy przyjmie cię na oddzial np depresyjny czy nerwicowy .Tego ostatniego lepiej unikać bo tam psycholog łazi i kadzi głodne kawałki i jeszcze czepia się że leki nie potrzebne.Gdy będą starali się ciebie spławić miej w pogotowiu telefon do rzecznika praw pacjenta i oddziału nfz i ostentacyjnie go użyj .Gdy to nie pomoże powiedz wprost że nie interesuje cię opinia lekarza z izby ty masz skierowanie od lekarza któremu ufasz i nie potrzebna jest ci opinia innych dyżurnych lekarzy .Teój lekarz ciebie zna i widzi potrzebe leczenia szpitalnego a nie jakiś bubek po 2 min rozmowy decyduje o tym czy jest potrzeba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś odziały psychiatryczne,które leczą zaburzenia nerwicowe o podłożu somatycznym? Bo mam postawioną w sumie wstępną diagnozę-zaburzenia depresyjne,lękowe mieszane i zaburzenia na tle somatycznym. Mam napady paniki w skrócie..

 

Jestem w fatalnej sytuacji bo jak wcześniej wspomniałam lekarz odrzucił moje skierowanie do szpitala w Kaliszu..

Jadę do psychiatry w piątek i będziemy ustalać gdzie spróbować,ale chciałam się zorientować.. Coś wspominał o Sokołówce i Gnieźnie,ale te szpitale mają złe opinie..

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam i musiałem zrezygnować na pewną sytuacje ktora zaistniala w domu.Sam oddział jest bardzo nowoczesny,obiadki sniadania i kolacje sa przepyszne.Pielegniarki i kucharki przemile,rowniez psychoterapeutki sa w porzadku.Oddzial jest bardziej jako senatorium ;) Bylem tam tylko tydzien ale poznalem bardzo milych ludzi z mazur.A co do czekania to musisz dzwonic i pytac sie o miejsce wolne.Bo w kazdej chwili moze ktos zrezygnowac a Ty bedziesz na tej osoby miejsce.Tak bylo w moim przypadku,turnus juz trwal 3 tygodnie a ja dostalem sie za osobe ktora zrezygnowala.Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięty Ośrodek Psychoterapii w Krakowie

Witam!

 

Czy ktoś coś wie o takim ośrodku? Jak długo trwa tam leczenie? Czy ośrodek działa na zasadzie oddziału psychiatrycznego? Czy są wyjscia czy trzeba oddać kierownictwu komórkę, pieniadze i wszelkie kontakty ze światem zewnętrznym (przepustki, odwiedziny)są dopuszczalne? Czy jest przymusowe przyjmowanie leków pod kontrolą? Izolowanie w salach obserwacyjnych itp.?

 

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięty Ośrodek Psychoterapii w Krakowie

Witam!

 

Czy ktoś coś wie o takim ośrodku? Jak długo trwa tam leczenie? Czy ośrodek działa na zasadzie oddziału psychiatrycznego? Czy są wyjscia czy trzeba oddać kierownictwu komórkę, pieniadze i wszelkie kontakty ze światem zewnętrznym (przepustki, odwiedziny)są dopuszczalne? Czy jest przymusowe przyjmowanie leków pod kontrolą? Izolowanie w salach obserwacyjnych itp.?

 

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzies w Polsce prywatny szpital dla osob z depresja o dobrym standardzie. Chodzi mi o szpital, rowniez dla osob o sklonnosciach samobojczych, a nie sanatorium.

 

Ale o dobrym standardzie, gdzie mozna miec laptopa, tv, jednoosobowe pokoje itp. ?

 

 

Zielona Klinika - Uniszowice koło Lublina.

wysoki standard, placówka prywatna, bez NFZtu.

można mieć laptopa, choć zalecane jest ograniczone korzystanie z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×