Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zadzwonić na ogólny tel. do Instytytu i tam pokierują na własciwy oddział. Nerwicowiec to raczej powinien trafić tu:

 

http://www.ipin.edu.pl/wordpress/kliniki/klinika-nerwic

 

macieywwa, domyślam się że byłeś w II klinice IPiN-pewnie przez okienko widziałeś powyższy oddział. Z ciekawości ... sam prof dr inż mgr hab. n. med. Ł.Ś "głaskał" Cię po głowie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Z marszu to możesz dostac sie tylko do Drewnicy tym bardziej ze jestes z pod Wawy, w szpitalach maja jakas chora zasade ze najpierw przyjmują pacjentów ze swojego rejonu a później jak naprawdę maja wolne miejsce biorą z poza rejonu.

Przerabialem w tym roku dostanie sie do szpitala/bródnowski, wolski i drewnica a wyladowałem w ipin/ terminy sa w hooj długie, podczas mojego pobytu przez dwa miesiace było tylko 12 wypisow na blisko 40 pacjentów a oddział chorób afektywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, Moze nie głaskał ale za wszelka cenę nie chciał mnie wypuścić z oddziału na własne życzenie, raz udało mu sie odwieść mnie od tego złowieszczego planu ale za drugim razem juz bylem tak zdesperowany pobytem i nawrotem depry ze nie dał rady nawet w kooperacji z psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Tutaj właśnie w IPiN na Sobieskiego jest klinika nerwic: http://www.ipin.edu.pl/wordpress/kliniki/klinika-nerwic

 

Klinik jest kilka. Ja i zapewne macieywwa leżeliśmy w w skrzydle dla afektywnych (II klinika). A Ty zapewne trafisz na oddział nerwic j.w. (po sąsiedzku)

 

-- 05 maja 2014, 09:26 --

 

macieywwa. Ja tam wytrzymałem 3 -mce. Miałem wolne wyjścia, więc umilałem sobie czas na wypady do pizzerii (nie wiem czy tam jeszcze jest - na przeciwko kościoła). 4 zimne warki strong i duża marinara były najlepszą terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, bylem w klinice nerwic 5 dni.ale zdezerterowalem.tam nie dobierali wcale lekow ani nie robili badan.wlasnie dzwonilem do tego szpitala bielanskiego i niestety mizerne szanse na dostanie sie,a szkoda...

Ano widzisz to nie takie proste jak Ci sie wydaje, załatw sobie najpierw skierowanie i dopiero zacznij kombinować.

Na jakich badaniach tak Ci zalezy ?..Po pieciu dniach to czego Ty oczekiwales, ze od razu wezma cie na wszystki mozliwe badania, 5 dni dla nich to wstepna obserwacja pacjenta.

 

Marwill jest Biedronka po sąsiedzku, tak wiec często korzystałem z dzialu alko i pobliskiego przystanku mzk/tego pod kładka/ na którym raczyłem sie piwkami do czasu jak dzien zrobil sie długi i po 17 było juz widno. :D . Ogulnie oddzial i ordynator jest bardzo o.k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, jaki szpital taka strona :D

A ja ci dobrze radze, załatw najpierw skierowanie, następnie wyslij ksero z prozba o przyjecie na oddział do ordynatorów do kilku szpitali i czekaj w którym bedziesz miał miejsce a jesli bardzo zalezy ci na czasie to nie szukaj kwadratowych jaj tylko idz do drewnicy, nic nie stracisz, najwyżej wypiszesz sie jak nie bedzie o.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×