Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty, no Grzesiak akurat osiągnął sukces w biznesie i jego sposobem jest coaching ;)

 

TEUFEL, dokładnie jest tak jak piszesz. Dodam jeszcze, że metody coachingowe są dla każdego i są za darmo dostępne w necie i ja z doświadczenia wiem, że realnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości.

 

 

Jesteś naiwny jak DZIECKO! Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy, przestań go wartościować, prawdopodobnie jest to gorszy człowiek niż Ci, którzy mijasz na ulicy. Ma niesamowitą gadkę lingwistyczną, świetnie wpływa na ludzi i widzę, że to na Ciebie podziałało jak płachta na byka porażka...

 

 

Powiedz mi jak można zazdrościć komuś kto dorobił się na ludzkim nieszczęściu weź się ogarnij proszę Cię :) Skąd wiesz, że jest szczęśliwy? Bo na każdym zdjęciu i wideo ma Uśmiech? Hehe...

 

 

 

Nie spojrzałeś na te stronę, bo boisz się prawdy o tym człowieku przeczytać, a tym bardziej boisz się przyjąć to, że rzeczywiście tak jest i Twój GURU, może mieć wady i zachowuje się nieetycznie.

 

 

Przykład kilku faktów:

 

- forum GRMG zamknął i usunął swoje posty dlaczego? Bo buduje nowy PR w nowym środowisku by zbijać kase na naiwnych ludziach...

- najlepsi trenerzy z EDDU od niego odeszli dlaczego? Bo miał parcie na kase i źle ich traktował....

- ludzie z którymi współpracuje prędzej czy później od niego odchodzą dlaczego? Odpowiedz sobie sam :)

- Dlaczego teraz uważa się za psychologa i coacha, a nie nadal trenera nlp? Bo jest w tym środowisku skończony i wie, że to źle działa na jego PR i Marketing.

- Dlaczego teraz niedawno pisał o Prawie Przyciągania, a kiedyś to kwestionował? Bo ludzie lubią wierzyć w bajki ujęte ładnie lingwistycznie...

- Jest tak dobrym manipulantem, że ludzie brali kredyty na jego szkolenia i zostali z tymi kredytami do teraz... instalacje na poziomie podświadomym, kotwice i sporo pewnie innych rzeczy... niewątpliwie jest świetnym sprzedawcą.

 

 

 

 

Tutaj macie blog na temat Mateusza Grzesiaka, kiedyś też wierzyłem w jego bzdury i był dla mnie SWOISTYM BOGIEM, ale okazał się zwykłym manipulatem ze świetnym PR i Marketinigiem - http://diligito.wordpress.com/wpisy/

 

ten blog jest tylko o Grzesiaku?

 

 

Jak widać nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, łykasz to jak młody pelikan a wystarczy przeanalizować jedno zdanie żeby właśnie na poziomie lingwistycznym zobaczyć skąd się bierze Twoje myślenie.

 

Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy

 

To jest zdanie klucz. Wskazuje na przekonanie "ludzie bogaci bardzo często mogą być nieuczciwi i dorabiają się na cudzej krzywdzie". Sam kiedyś tak myślałem będąc jeszcze w dzieciństwie socjalistą. To jest częste myślenie ludzi, szczególnie w Polsce gdzie rzeczywiście ci najbogatsi mają ogromne układy rządowe a szef firmy, w której pracował znajomy jeździł z walizką pieniędzy do Kwaśniewskiego żeby zasponsorować mu kampanię. Ale nie oznacza to, że tak jest zawsze. Ja tu widzę mechanizm taki, że najpierw zakładacie tezę, że Grzesiak jest nieuczciwy bo zarabia pełno hajsu a do tego dopasowujecie potem swoje argumenty.

 

Ma niesamowitą gadkę lingwistyczną, świetnie wpływa na ludzi i widzę, że to na Ciebie podziałało jak płachta na byka porażka...

 

Nie tyle na mnie to podziałało co modelowanie jego zachowań przynosi zaskakujące efekty w realu - spróbuj, ja się w to kiedyś próbowałem bawić.

 

 

Powiedz mi jak można zazdrościć komuś kto dorobił się na ludzkim nieszczęściu weź się ogarnij proszę Cię :)

 

Skąd wiesz, że dorobił się na czyimś nieszczęściu? Czyim konkretnie? jakie to było nieszczęście?

 

Nie spojrzałeś na te stronę, bo boisz się prawdy o tym człowieku przeczytać, a tym bardziej boisz się przyjąć to, że rzeczywiście tak jest i Twój GURU, może mieć wady i zachowuje się nieetycznie.

 

Rzuciłem okiem na stronę ale nie chce mi się babrać w czymś takim. Sam kiedyś prowadziłem bloga i wiem jakie bzdury ludzie wypisywali czasem na mój temat, był też antyblog zawierający same kłamstwa i insynuacje. Tego typu stron po prostu nie traktuje się poważnie. Zresztą ta sytuacja przypomina mi firmę, w której kiedyś pracował mój ojciec. Szukałem w necie informacji o niej i było dużo kłamliwych negatywnych opinii, które okazały się po prostu nieprawdą. To po prostu element konkurencji i przeciwnicy robią takie nieuczciwe rzeczy. I nie traktuję Grzesiaka jak żadne guru, wiem że ma sporo wad jak każdy człowiek ale jego materiały bardzo często są wartościowe.

 

Przykład kilku faktów:

 

Nie ma tam żadnego faktu tylko własna interpretacja tychże faktów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres,torres,torres...nic więcej pisac nie trzeba. "nic nas nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne"... Nawet nie będę sie zagłębiał w gadkę o tekstach Grzesiaka..widziałem twoje "tłumaczenia" tego bełkotu....Napisz może konkretnie co stosowałeś i w czym sie sprawdziło.

 

A juz swoją prawicową religie to sobie daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wskazuje na przekonanie "ludzie bogaci bardzo często mogą być nieuczciwi i dorabiają się na cudzej krzywdzie""

...

 

"ludzie bogaci płacą, więc koleś nie jest oszustem bo płacą bogaci"-no to jest retoryka śmieszna....i prawicowa w której pieniądz ma zawsze racje...mam to wszystko wyłapywać i wypisywać? No przecież to jest w jego postach

 

Jest gadka o konkretnym człowieku. O grzesiaku...a on pisze o "przekonaniach" "bogatych ludziach co płacą"...obraca to w walke sloganów, a argumenty przeciwnej strony pomija o pakuje w "zazdrość blogerów" i jakieś dziwaczne bzdety

 

Dla niego Grzesiak jest bogaty=więc ma racje. Płaca mu bogaci=więc ma tym bardziej racje...To jest dogmat i do tego dopasowywuje potem "argumenty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Torres słusznie wytyka błąd myślowy. Bogactwo nie jest żadną przesłanką świadczącą o nieuczciwości człowieka. Oczywiście zdarzają się przypadki, o których mowa, ale biedni tak samo mogą kraść i wykorzystywać jak bbogaci.

Podejrzewanie bogatego o wzbogacanie się na czyjejś krzywdzie dlatego, że jest bogaty, to już bardziej trąci "religią".

Oczywiście w tym wypadku dyskusja dotyczy również innych faktów, a nie tylko tego, że Grzesiak jest majetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chwileczkę...przecież to co napisał Unikalny było odpowiedzią na tekst torresa...To torres zaczął pisać

 

"Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości"

 

Czyli Grzesiak ma racje bo jest bogaty? Nie kłamie bo jest bogaty? Nie oszukuje bo jest bogaty?...Ludzie płacą kase to mają racje?... Więc Unikalny tylko stwierdził fakt że często bogaci robią kasę na krzywdzie biednych...i tyle. Te teksty o bogatych i racji ich pieniędzy to jest torresa filozoficzna gadka. To jest ta religia...jednak to torres zaczyna potem normalną dla siebie gadkę o "skrzywieniach myślowych", "przekonaniach" itd...

 

Zamiast normalnej rozmowy zaczyna sie ideologia...że zazdrość, więc nie mają racji...że biedni a on bogaty...że oni bogaci więc jak płacą to mają racje..to jest religia, to są dogmaty, to jest bełkot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, ja mam wrażenie, że Ty tego NLP też trochę liznąłeś, a jeśli nie to masz ciekawą zdolność do odwracania kota ogonem i manipulacji w dyskusji. Widziałbym Cię w polityce, serio. Jak coś to nie był to przytyk tylko komplement tym razem ;) Też chciałbym mieć tego typu umiejętność żeby przekształcić czyjąś wypowiedź żeby miała inny sens ale użyć dokładnie tych zwrotów.

"ludzie bogaci płacą, więc koleś nie jest oszustem bo płacą bogaci"-no to jest retoryka śmieszna.

Najpierw pisałem, że koleś jest dobry bo bogaci ludzie wydają duże pieniądze na jego szkolenia. Potem ktoś napisał, że jest oszustem bo ludzie bogaci często są oszustami i podważyłem ten pogląd, a teraz w Twoim poście czytam coś takiego, że aż sam sprawdziłem poprzednie posty czy czasem nie palnąłem jakiejś głupoty :)

 

Nie pisałem, że Grzesiak ma rację bo jest bogaty tylko, że bogaci ludzie kupują jego szkolenia czyli są one wartościowe. A jeśli sprzedaje to dzięki temu, że jest dobrym marketingowcem to oznacza, że wartościowe są jego teksty i szkolenia na temat marketingu bo można powiedzieć, że jest znawcą w tej dziedzinie. Poza tym zrobiła się tu dyskusja na temat Grzesiaka a ja podałem go jedynie jako przykład dobrego coacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Unikalny podaje blog...Ty piszesz że nawet nie będziesz czytał tej manipulacji, osób zazdrosnych które chcą zarobić. Nie czytasz, ale wiesz że to manipulacja zazdrośników :brawo: ....potem

 

Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości.

 

Koleś podaje blog z krytyką jego byłych pracowników. Ty piszesz że nie będziesz go czytał...i potem piszesz to co powyżej co jest pustą gadką...

 

Nikt nie napisał że Grzesiak jest oszustem bo bogaci są oszustami(nie kłam)...To ty pisałeś że "Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi"...Unikalny odpisuje że nie wiesz czy jest szczęśliwy, a poza tym często bogaci dorabiają sie na oszustwach...a ty potem piszesz że on argumentuje że Grzesiak jest bogaty a bogaci często są oszustami...jesteś mistrzem. Wymyślasz sobie coś czego nikt nie napisał...a potem z tym dyskutujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ten blog to manipulacja tak jak KAŻDY antyblog na czyjś temat. Dlatego nie ma sensu takich wypocin czytać. Chciałbym fakty, co konkretnie jest sprzeczne w tym co mówi, na czyjej konkretnie krzywdzie się dorobił itd.

 

Nikt nie napisał że Grzesiak jest oszustem bo bogaci są oszustami(nie kłam)

 

A tu masz cytat, że jednak pisał:

 

Unikalny, napisał:

Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy, przestań go wartościować, prawdopodobnie jest to gorszy człowiek niż Ci, którzy mijasz na ulicy.

 

a potem sam to piszesz:

To ty pisałeś że "Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi"...Unikalny odpisuje że nie wiesz czy jest szczęśliwy, a poza tym często bogaci dorabiają sie na oszustwach..

 

Nie próbuj ludziom robić wody z mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiak jest oszustem bo nim jest(w opinii nie których),a nie bo jest bogaty. Nie chodzi o to że każdy bogaty jest oszustemi co za tym idzie także on, ale sa tacy i on w opinii niektórych jest właśnie kimś takim...z resztą. To była riposta na twoje gadki o szczęśliwości i interesach

 

Z resztą...ja z tego wątku też sie ewakuuje. Jeśli dyskusja ma wyglądać tak jak ty to uprawiasz to nie ma to najmniejszego sensu...Teraz oświadczasz że każdy( :shock: ) antyblog jest manipulacją i nie warto go czytać...EOT z mojej strony...oświadczaj światu dalej swoje dogmaty, oczywistości itd...idealisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a czym innym jak nie dogmatem jest stwierdzenie, że Grzesiak jest oszustem i nie poparcie tego niczym (lub antyblogiem pisanym przez kogoś kto ma w tym jakiś interes lub z zazdrości)? :) Powiedz mi kim trzeba być żeby prowadzić o kimś antybloga i taplać się w takim łajnie? To mówi samo za siebie i taki też poziom "argumentacji" przedstawiasz więc nie dziwię się, że nie radzisz sobie z dyskusją mimo bardzo dobrej umiejętności manipulowania i przekręcania sensu wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Jak tam było? Bo mi podpadli i to bardzo :evil: Pierwszy raz telefonowałem tam z prośbą o przyjęcie w czerwcu ubiegłego roku. Powiedzieli, że czas oczekiwania na miejsce wynosi około 6 miesięcy, przydzielili mi numer w kolejce i kazali dzwonić regularnie przynajmniej raz na 2 tygodnie z prośbą o odhaczenie owego numeru. Tak też robiłem. A w marcu nagle okazało się, że od stycznia mnie nie odhaczali :evil:, choć dzwoniłem tam jak głupi osioł. I tak czekam już 10 miesięcy :evil: Sam już nie wiem, czy tam w ogóle jechać czy nie. W sieci można znaleźć różne opinie o tym ośrodku, wprawdzie większość z nich jest pozytywna, ale są też negatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle o pobycie w szpitalu na oddziale psychiatrycznym i w zwiazku z tym chcialbym zasiegnac waszej opini ktory szpital bylby najlepszy jesli chodzi o warszawe i okolice.co np sadzicie o tym http://www.bielanski.med.pl/index.php/oddzialy/10-oddzialy/54-oddzial-psychiatryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Z tego co pisałeś w innym watku, najbardziej zalezy Ci zeby w szpitalu przebadali cie, porobili rozne badania i nie chciałes za bardzo lezec na oddziałe z ciężkimi przypadkami.

W bielanskim jest oddzial ogulno psychiatryczny, tak wiec spotkasz sie tam z zaślinionymi zombi i ludzmi po próbach samobójczych/a z takimi boisz sie przebywać/ tak wiec wybór nie jest chyba dobry.

Mysle ze w wyborze kierowales sie wieloma badaniami/na których wybitnie Ci zalezy/ a szpital ma w ofercie sporo usług tego typu co wcale nie oznacza ze zostaniesz na nie zakwalifikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×