Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Artur65

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Artur65

  Ciekawe blogi

  Ja też polecam bloga dr Waldemara Olecha, a publikuje on również inne użyteczne materiały.
 2. A gdzie idziesz na pierwsze spotkanie? Jeśli jeszcze nie wiesz to osobiście polecam Ci Zieloną Klinikę spod Lublina, mi tam pomogli.
 3. Artur65

  Depresja objawy

  Prawidłowe nawodnienie organizmu jak najbardziej wpływa na samopoczucie. Bez tego można mieć regularne migreny i problemy z koncentracją. Są tylko różne opinie co do ilości wody, jakie powinno się wypijać, jedni podają konkretne wartości, a inni mówią, żeby pić wtedy gdy czujemy pragnienie.
 4. Artur65

  Depresja objawy

  Znalazłem świetny poradnik dotyczący depresji i tym jak sobie z nią radzić. Odezwijcie się na priv to wam go podeślę, albo wejdźcie na stronę http://www.zielonaklinika24.pl/ , tam możecie go pobrać za darmo.
 5. Artur65

  Zamość

  Nie jestem co prawda z Zamościa ale chciałem polecić specjalistę, do którego nie będziecie mieli daleko. Chodzi konkretnie o dr Waldemara Olecha i jego Zieloną Klinikę, która mieści się w Unieszowicach pod Lublinem. Polecam szczególnie w przypadkach związanych z depresją.
 6. Zgadza się, jedno czy dwa spotkania to w zdecydowanej większości przypadków zbyt mało. Mi najbardziej pomógł dwutygodniowy pobyt w Zielonej Klinice pod Lublinem, tam miałem stałą opiekę i codzienną psychoterapię, muszę powiedzieć że bardzo mi to pomogło w zwalczeniu depresji chociaż oczywiście sam też musiałem później dużo z siebie dawać, to nie minęło z dnia na dzień.
 7. Chodzi Ci o Zieloną Klinikę? Mi pomogli, jak najbardziej polecam, zresztą inni pacjenci też chwalili sobie tamtejsze warunki.
 8. Artur65

  [Lubin] i okolice

  A to przepraszam, przeoczenie. Nie wiem jak to wygląda w Lubinie, ale jeśli nie ma tam dobrego specjalisty to nie bójcie się poszukać pomocy w innych miastach, dystans od placówki to rzecz drugorzędna, najważniejsza jest fachowość.
 9. Co do wyboru szpitala to nie musisz być zameldowany w danym mieście żeby pójść do tamtejszego szpitala. Ale różnie to jest z tymi państwowymi placówkami..
 10. Jeśli chodzi o to czytanie to są to według mnie problemy z koncentracją, chyba że jest wiele innych rzeczy które powodują u Ciebie złe samopoczucie?
 11. Artur65

  [Lubin] i okolice

  A ja polecam dr Waldemara Olecha i jego klinikę. Co prawda jest to parę kilometrów od Lublina (Unieszowice), ale warto zasięgnąć u Niego porady, szczególnie w przypadkach depresji.
 12. Artur65

  [Lublin]

  Jeśli chodzi o specjalistę z Lublina to od siebie mogę polecić dr Waldemara Olecha, szczególnie w przypadkach związanych z depresją.
×