Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam maila z rezygnacją z pracy. Nie nadaję się :why: Z weterynarii też prawdopoobnie zrezygnuję bo mnie nie stać w tym roku na wynajęcie pokoju i dodatkowe opłaty. Poza tym moja fobia społeczna nie pozwala mi zostawić psiaków. Za to będę uczyć się do matury bo coś trzeba robić. Póki co będę przygotowywać się z matemetyki, polskiego i angielskiego. Myślę nad dodatkowym przedmiocie t. j. biologi ewentualnie jeszcze chemi. Z biologi czuję się mocna bo w teleturniejach typu 1 z 10 to właśnie z biologi najwięcej znam odpowiedzi. Będę sobie siedzieć w domku i się spokojnie uczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się nad zmianą szkoły. Ta do której się wybieram to prywatna i za każdy poprawkowy egzamin płacę. Ta o której teraz myślę to państwowa z własną stadniną. Tamta w Toruniu, ta w Piasecznie. Nie wiem co robić. Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, technik weterynarii

 

-- 21 sie 2013, 10:34 --

 

Może bym się nauczyła konno jeździć a to moje marzenie z dzieciństwa. Miałabym dwa marzenia w jednym.

 

Wydaje mi się, że lepiej jest skończyć państwową niż prywatne nie wiadomo co :? Mieszkanie tu mam za darmo tylko dojazdy.

 

-- 21 sie 2013, 10:36 --

 

To jest strona tej szkoły http://www.zsrcku.com.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, to w karmę nie wierzysz. Że każdy w końcu dostaje to na co zasłużył?

Nie. Wierzę po prostu że w końcu sprawiedliwi ludzie wezmą sprawy w swoje ręce i zaprowadzą porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nici. Szkoła weterynarii dzienna nie zaoczna

 

-- 22 sie 2013, 11:40 --

 

Jesli utworzą klasę hodowcę koni zaocznie to idę tam. Pracę w Danii przy koniach mam już zaklepaną.

 

-- 24 sie 2013, 13:35 --

 

Technik hodowca koni :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany, marzenia, cele...

Zostac psychoterapeuta. Zgarniac 70pln/h za pierdzenie w fotel kiwajac glowa do neurotykow, i mowiac ze wspolczuciem: "tak, to musialo byc dla Pani/a bardzo trudne..."

 

Czy to nie jest piekny pomysl na zycie? Ahh, poezja. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje dotychczasowe marzenia spełniłam. Teraz zaczyna się operacja "Edukacja i kariera" część 2: czyli zdać studia, a potem iść do szkoły psychoterapii. W sumie to są moje plany, żadnych więcej chyba nie mam. Prócz tego, że w międzyczasie bardzo chciałabym poznać swojego przyszlego męża (?) i założyć fajną, własną rodzinkę.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się przysłużyć społeczeństwu, żeby mnie pochowali gdzieś na Powązkach, wspomnieli moją śmierć w audycji na wszystkich świętych w Radiowej Trójce. Zostać jakimś szanowanym pisarzem, osobą wpływową na kształtowanie się kultury, z naciskiem na jej charakter humanistyczny. Wykorzystać jakieś swoje talenty i zamiast dać się zmienić przez świat na gorsze, to wykonać manewr odwrotny i uczynić świat lepszym. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×