Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

elo, no. najlepiej w jakims arthousie,(taak to sie teraz nazywa :pirate: ) ale nie takim zhipsteryzowanym. zwyklym kinie tradycyjnym, troche zapomniamym, sprzedawac bilety,podkradac popcorn i wbijac na salę od seansu do seansu :105:

 

ale pewnie i tak będe myc podlogi w multipleksie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. być zdrowa

2. przeprowadzić się w miejsce które kocham od dziecka i tam już zostać na stałe

3. być szczęśliwa (nie tylko chwilami jak teraz, tylko permanentnie :smile: )

4. robić w życiu to co lubię i dzięki temu się utrzymywać

5. mieć w okół siebie pozytywnych ludzi

6. zaakceptować siebie w 100%

 

Dużo tego... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, co to jest 7F?

 

mój cel: zmiana pracy w najbliższym czasie powoli się urealnia, tylko ... tutaj, gdzie jestem mam luz i dużo samodzielności, w nowym miejscu będzie tempo, dużo ludzi itd. I ja nie wiem, czy dam radę. Dołuje mnie to okrutnie, bo mogę, ale nie wiem czy na pewno chcę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies się wybudził, aczkolwiek nie ma rewelacji - nic nie je, a jak pije, to wymiotuje 0,5l litra więcej niż wypiła :?

Daj pieskowi czas na dojście do siebie. Nie dopuść tylko do odwodnienia. W razie ciągłych wymiotów trzeba podłączyć kroplówkę. Mam nadzieję, że będzie ok. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, EmInQu, dzięki. Dostała wczoraj leki przeciwbólowe, antybiotyk, no i kroplóweczkę i zaraz po tej kroplówce dostała apetytu - może dlatego, że wszyscy byli w domu, a ona nie lubi jeść jak nie ma więcej niż 2 osób :P

dziś się ladnie załatwiła, jadła już, na spacerku ładnie już latała, aż się boję, że tak szybko lata, kurcze by sobie nic nie zrobiła przez swoją nieuwagę, zachowuje się dziś jakby nic się nie stało ;p nawet nie wiecie jak się cieszę, pierwszej nocy trzęsła się, zimna była cała, dziś cieplutka, ja zimna i to ona dziś mnie grzeje, a nie ja ją :D dała radę. moja dzielna silna suczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×