Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie oczy dominują i trudno się dziwić, sam preferuję jak partnerka takowe posiada ;) Dlatego drogie panie, czy możecie rozwinąć czym są dla Was atrakcyjne oczy?

Da się to opisać? Nie masz tak że widzisz płeć przeciwną, albo swoją - nie wiem jakie masz upodobania, i nagle oczy tej osoby cię hipnotyzują, można się w nie gapić i gapić .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

Myślałem, że moda na owłosienie na klacie dawno już przeminęła.

 

Właśnie, dobrze, że mi przypomniałaś. Miałem poruszyć, odnośnie wyglądu, temat depilacji u mężczyzn. Wiemy jakie są trendy w mediach, a ja chciałbym poznać Wasze zdanie. A więc tak:

- wydepilowana klata: TAK czy NIE

- wydepilowane pachy: TAK czy NIE

- wydepilowane krocze: TAK czy NIE i w jakim stopniu (całkowicie czy z fryzurką?)

 

Argumentacja jak zawsze mile widziana. Zastanawia mnie czy wystąpi odmienność poglądów ze względu na wiek (inna moda w różnych czasach)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

i nagle oczy tej osoby cię hipnotyzują, można się w nie gapić i gapić ...

Tak rozumiem Cię, miałem takie coś, nie tak dawno. Wół w malowane wrota się tak nie lampił jak ja w jej oczy. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Odnośnie kobiet to co to będzie za ankieta? Do wybory 3 możliwości: twarz, cycki, tyłek. Wyniki z góry wiadome. No może jeszcze głowa: bo wiadomo, że bardzo pożądana jest płaska :mrgreen:

 

A tak poważnie to jakaś laska się powinna tym zająć bo w końcu to Panie powinny być tym zainteresowane. Tylko, że tu samotnych mało, więc popularność będzie niewielka.

 

-- 29 lip 2013, 17:33 --

 

psyche.,

Tak, patrzyła się tak samo jak ja i powiedziała parę "ciekawych rzeczy" ale wstydzę się napisać jakich :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ jednego, uniwersalnego rozmiaru penisa nie ma.

Nie ważne jaki, ważne że wariat :mrgreen:

 

Dłonie, tatuaże i plecy.

Plecy z tego samego powodu co linka,

Mój maż był/jest pływakiem, szerokie ramiona, waskie biodra zdecydowanie jego atut, które przy wzrocie 197cm robiły wrażenie (niech go piekło pochłonie :evil: ).

Na każdego patrze inaczej gdyz każdy ma inne walory. Gdy byłam młodsza bardziej zwracałam uwage na wygląd zewnętrzny, teraz również zwracam uwagę na fizyczność jednak bardziej pociaga mnie "to coś".

 

-- 29 lip 2013, 17:37 --

 

[

Właśnie, dobrze, że mi przypomniałaś. Miałem poruszyć, odnośnie wyglądu, temat depilacji u mężczyzn. Wiemy jakie są trendy w mediach, a ja chciałbym poznać Wasze zdanie. A więc tak:

- wydepilowana klata: TAK czy NIE

- wydepilowane pachy: TAK czy NIE

- wydepilowane krocze: TAK czy NIE i w jakim stopniu (całkowicie czy z fryzurką?)

 

1 niekoniecznie

2 tak poproszę :D

3 również poproszę :D (ponoć penis wydaje się wtedy wiekszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczy, twarz, skóra, ubiór, brzuch

 

no i faktycznie dłoni nie zaznaczyłam, ale też bardzo wazne - szczególnie co by paznokcie czyste byly.....

 

co do depilacji:

1/ klata - nie

2/ pachy - tak, zdecydowanie, szczególnie latem

3/ krocze - przycięte, czyli z fryzurką - wskazane

 

-- 29 lip 2013, 18:22 --

 

apropos tej wagi która została pominięta - to miałam własnie na uwadze wybierająć brzuch - czy płaski, czy jak w kobiety w ciąży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :mrgreen: Co ważne : oczy /nie mogą być małe ani wyłupiaste/,

wzrost /jestem wysoka, wolę spoglądac w góre na faceta a nie w dół/,

usta /maja być apetyczne, ładne, żeby nie odstraszały od buziaków/,

penis /bardzo istotny organ, należy mu sie uwaga/,

i jako jedyna zaznaczyłam - tors - odpada chuda, zapadniete klatka jak lej po bombie, ma być do czego sie przytulić :mrgreen:

 

Moim osobistym faworytem jest głęboki, najlepiej lekko chropowaty głos... od razu sie rozmarzyłam, heh

 

- wydepilowana klata: TAK czy NIE
tak
- wydepilowane pachy: TAK czy NIE
tak , wzgledy higieniczne
- wydepilowane krocze: TAK czy NIE i w jakim stopniu (całkowicie czy z fryzurką?)
Raczej nie, bezwłose genitalia kojarza mi sie z dziećmi. Ale 100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.

Oswiec mnie ktos, jak facet moze golic dupe? :lol::lol:

 

Hmm, z penisem raczej by nie bylo u mnie problemu :lol::lol:

To samo tyczy sie wzrostu (az mnie zdziwilo, ze nie prowadzi on w ankiecie :P ).

Twarzy swojej nie potrafie ocenic. Btw. dawno tu fotki nie wrzucalem :P

Nie rozumiem drogie panie co rozumujecie przez "ubior". Wolicie faceta co ubiera jeansy, koszule, czy moze rurki, fullcapy a moze po prostu T-shirt+jakies spodenki :P .

To samo nie mam pojecia o co chodzi z dlonmi. To, ze facet ma nie obgryzac paznokci? :P

Z tego co czytam, to chyba czas zaczac golic klate (chociaz jakiegos buszu na niej nie mam :P). Pachy gole raz na jakis czasie. O kroczu sie nie wypowiem, bo to juz zbyt intymne, zeby na publicznym forum od tak walic z tym :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.
Nie rozumiem drogie panie co rozumujecie przez "ubior". Wolicie faceta co ubiera jeansy, koszule, czy moze rurki, fullcapy a moze po prostu T-shirt+jakies spodenki :P .

To samo nie mam pojecia o co chodzi z dlonmi. To, ze facet ma nie obgryzac paznokci? :P

na pewno każda z nas ma jeakies swoje wyobrazenie o stylu ubierania, a o gustach sie nie dyskutuje. Mi chodzilo przede wszystkim o to, ze ubiór powinien być czysty, jak trzeba to wyprasowany, a nie kilkudniowe przepozone bluzy czy bluzeczki itp. No i dostosowany do sytuacji - zeby w dresy sie nie odwalil jak np. idziemy na wesele

a dłonie - no te paznokcie sa ważne, zeby nie poobgryzne ale przede wszystkim czyste. I tak po prostu czasem sie spojrzy na dlon i tyle :) i cos sie niby dowiaduje - tego wyjasnic nie potrafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kroczu sie nie wypowiem, bo to juz zbyt intymne, zeby na publicznym forum od tak walic z tym

Myślę że forum czy nie forum, nie dobrze jak Ci krocze wali ;)

 

 

hahaha dobre, dobre Mush :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×