Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Oczywiście że jestem.To na tym forum znajduję wyciszenie w sobie.Dodaje mi wiele sił by przetrwać każdą chwilę wśród ludzi w miejscach publicznych. Naszczęście, oni nawet nie mają bladego pojęcia jak gotuje się we mnie. To forum jest dlamnie lekarstwem na wszystkie rany ktorych oni nie widzą. Jestem śwęcie przekonana,że mieliby świetnego kozla ofiarnego na którym mogliby się wyrzyć. Pozdrawiam Wszystkich gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. :) Chociaż nie mam dużo czasu na surfowanie po internecie, to i tak staram się jak najczęściej tu wpadać ;) Szczególnie jak mam jako taki dostęp... >

No i dodam jeszcze, że traktuję to forum jako formę terapii. Daje mi wiarę w to, że ludzie nie są tacy źli, i w ten sposób otwieram się na nich...

 

nigdy nie spotkałam podobnego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . j/w pisalam dobrze się czuję na forum

moze lepiej by było, gdybym nie wracała?
, nawet tak nie myśl Maju :shock: , jestem bardzo szczęśliwa że mogę ciebie poznać bo jeśli chodzi
traktuję to forum jako formę terapii. Daje mi wiarę

 

nigdy nie spotkałam podobnego forum.
dokladnie 100% mam te samo uczucie. :mrgreen:Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zadowolona z tego forum...dzięki ludziom których tu spotkałam czuje sie o niebo lepiej. Mam poczucie że wreszcie gdzieś przynależe i że nie jestem "śmieszna" ze swoimi problemami..moge liczyć na dobre słowo i "doładowanie" energii ;) dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą forum jest anonimowość. Od lat się tak nie wyżaliłam, nie wy-jęczałam, nie wygadałam. A dlaczego anonimowość? Ponieważ od lat mam wrażenie, że jak tylko ruszę wśród znajomych temat trochę głębszy niż ciuchy, fryzjer, kosmetyczka, problemy sercowe itp. oni patrzą (i nie tylko patrzą) na mnie jak na kosmitę! Jakbym gadała o żeczach nieistniejących.

Nawet im zazdroszczę. Chciałabym poprostu nie myśleć...

Jedno co mnie irytuje to to, że wszyscy piszą mi że jestem silna, dam rady itd...a prawda jest taka, że jakbym taka była to by mnie tu nie było. Mam wrażenie że i tu - na forum - oczekują odemnie że będę supermenem. A ja tu zaglądam w chwilach słabości bo tylko tu mogę sobie na nie pozwolić...

Denerwują mnie również rady: musisz coś z tym zrobić, musisz wziąść się w garść... Jasne ale jakbym wiedziała co to (jak już pisałam) niebyło by mnie tu...

Najcenniejszą zaletą forum jest WASZE doświadczenie. Piszcie więć PROSZę "jak" a nie "co".

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:52 pm ]

Boże, znowu ten mój niewyparzony język! Jakby 26 lat dostawania w du... za szczerość nic mnie nie nauczyło... Jeśli ktoś poczuł się urażony moim postem to bardzo bardzo bardzo przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym się tutaj jakoś znaleźć ale nie wiem od czego zacząć

Zacznij od działu Witaj. Na odpowiednich subforach i w odpowiednich tematach po prostu pisz o swoich problemach czy czymś, co cię nurtuje, co Ci przyjdzie na myśl.

Wszystkie rozmowy jakie do tej pory czytałam na tym forum wydaja się jakieś sztuczne

Hmmm... a mi nie.

obawiam się również ze nikt nigdy nie przeczyta mojego postu bo przyłączyłam sie do forum 13 a wtedy to był piątek

No jak widzisz przepowiednia się nie spełniła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jestem upierdliwa i okropna, ale jednak okazaliście mi dużo cierpliwości. Od nienawiści do miłości tak to już ze mną jest. Jesteście kochani że wytrzymujecie ze mną, mam nadzieje że nikt nie wziął sobie do serca tego co wczoraj wypisywałam w temacie"nie nawadze was". Jeżeli jest to jakaś pociecha to obiecuje że już nigdy więcej nie założę nowego tematu, bo i po co ten który mam jest idealny. Dzięki czarodzieju jesteś wielki.( cukierki prześle pocztą ) :D ..a ha żeby nie było tekst jest bez ironii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Forum jest jak grono przyjaciół. Wiem niektórym może sie wydawać że jet tu jakieś grono zamknięte- lecz tak nie jest. Wszyscy jesteśmy jednością bo to forum to MY. Czasem są sprzeczki ale nudne by było forum, gdyby wszyscy mieli takie same poglądy.

Forum dla człowieka nowego jest jak wielka studnia tyle postów, tematów ale daje poczucie bezpieczeństwa że nie jest się samemu.

Mi forum pomogło w leczeniu, bo dostrzegłem problemy innych.

Forum jest jak nasza mała kawiarenka, wstając rano pijąc kawę i czytać posty, jest to na bank lepsze zajęcie niż czytanie o naszych politykach :)

 

Ja mogę tylko podziękować ludziom z forum za pomoc w trudnych chwilach i teraz wiem na pewno choć jestem zdrowy, że nadal będę pisał na forum po to aby pomóc ludziom nowym, wystraszonym nerwicy.

Jeśli ludzie mieli czas dla mnie aby mi pomóc ja teraz zawszę będę miał czas aby pomagać innym.

Dzięki wielkie za to że Forum stało sie czymś jak jedna wielka rodzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to forum pomoglo sie odnalezc, spojrzec inaczej troche na zycie, zrozumiec ze nie jestem sama w tej chorobie, poznalam swietnych ludzi (rowniez w realu) i dziekuje wam za to, bo inaczej to pewnie dalej w katku uzalalabym sie nad soba i coraz bardziej spadala w dol!!!

dzieki ze jestescie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem od niedawna i bylam na działce, a zatem nie pisałam; rano mialam burzę w domu i teraz szukam pocieszenia u Was; dobrze poznać ludzi z podobnym schorzeniem, wierzę , że tacy lepiej rozumieją siebie nawzajem; teraz zajmę się szydełkowaniem, albo spaniem, pomyślę co lepsze; POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NERWICOWCÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum to faktycznie trwa dzieki tylko i wylacznie po znajomosci, zawitalem tu pierwszy raz i nie otrzymalem ani jednej odpowiedzi.oprocz dawania dobrych rad i pocieszania musicie panstwo nauczyc sie dawac cos z siebie, akceptowac i przyjmowac cieplo kazda osobe ktora tu zawita a nie tylko swoich bywalcow mam podobny problem tak jak wy wszyscy ale po waszym pseudo-przywitaniu poszukam wsparcia gdzie indziej.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:45 pm ]

iPAMIETAJCIE ZE WY KIEDYS TEZ POTRZEBOWALISCIE POMOCY WIEC NIE JESTESCIE INNYMI LUDZMI NIZ JA CZY ARTUR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spotkałam się tu z miłymi reakcjami innych uczestników.Odnoszę wrażenie,że tkwi w wielu więcej złośliwości niż chęci rozmowy na poziomie,która może pomóc obu stronom.Puste przegadywanie się i przykre uwagi nikomu nie wyjdą na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×