Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

przędka

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Twoje argumenta przemawiają przeciw Markomanii, a jednak gro słuchaczy i to nie tylko owych ze Złotego Wieku podziwiają Niedźwiedzia i lubią jego subtelny głos;
 2. przędka

  Suchar na dzisiaj :)

  ALBERT DO KRÓLOWEJ WIKTORII: (Albert zachęcająco): Moja ukochana Wiktorio, słoneczko już zachdzi, a TY??? pójdź ze mną do łoża... Mój najdroższy Albercie nawet nie śmiej myśleć o przyjemnościach życia. Jestem zbyt pochłonięta liczeniem naszych dziatek w królewskim posłaniu!!! (Albert wściekły): Będę musiał pójść do łoża z butelką whisky zamiast Angielskiej Różyczki!!!
 3. Czy byłbyś tak łaskaw (jak będziesz nagrywał na płytę CD ) przegrać mi ten cały CONCERTO REPUBLIKI , byłabym wdzięczna , a potem przesłać mi pocztą, pokryję koszty; może odwdzięczę Ci się czymś np z anglika??? Albo ładną serwetka szydełkową w dowód FRIENDSHIP???ewentualnie jestem w posiadaniu muzyki klasycznej i mogę spróbować przegrać; HAVE A NICE DAY
 4. czy to jeszcze będzie w tym m-cu, w zeszłym roku słuchałam topu wszechczasów z całą REPUBLIKą- nie mam płyty , ale żałuję, a dla Niedźwiedzia mam szacunek z racji Jego pasji i to wielkiej;a poza tym jest przystojny, chcoć ma trochę latek!!!
 5. różnica polega na tym, że Niedźwiedź jest unikatem, wodzirejem Trójki, a Baron młodszy i dopiero wchodzi w świat muzycznych zainteresowań, sądzę, że będzie jego następcą, idzie mu nieźle, a słuchacze bardzo go lubią; można tam też dzwonić i rozmawiać; polecam ; fajny też jest program ZA A NAWET PRZECIW z Kubą Strzyczkowskim, lubię zagadkową niedzielę dla dzieci i Marcina Kydryńskiego ze swoją SIESTą- to już dla smakoszy muzyki; A jeszcze dodam,że w księkarni widziałam Pozycję Niedźwiedzia, tAAAAAAAka wielka KSięga o muzyce, nie zwróciłam uwagi na tytuł, ale wygląda godnie i ten Jego promienisty uśmiech na okładce;
 6. od jakiegoś czasu bardzo pocę się, to się zaczęło po 2 opakowaniu tego leku, wiem, że są upały, ale to dziwne, nie uważacie; jak sobie z tym radzicie???
 7. przędka

  Błazen wita :P

  to już jego sumienie, żeby manipulować ludźmi ich emocjami!!!! nie dziwcie się, jak powiem, że zamiast ludzi po ulicach chodzą 'ludzkie bestie' - to takie osoby, w kt. nie ma za grosz człowieczeństwa!!!
 8. przędka

  jestem zastraszana...

  a już myślałam,że nikogo nie obchodzę???
 9. przędka

  Witam ;)

  tu wszyscy są zgodni, a jak się pokłócą to szybko im przechodzi!!!!!! Tutaj TŁOKU I POśpiechu nie będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!
 10. myślę, że dzisiejsze dziewczęta nie oczekują, aby facet był 'prawiczkiem'- chcociaż nie uważam,że to hańba, to dobrze świadczy o młodym mężczyźnie!!!! Ale to co napiszę to tylko na podstawie mojego nieudanego małżeństwa!!!! kobiety pragną, aby faceci byli doświadczeni, dojrzali emocjonalnie, psychicznie i fizycznie; takim mogą zaufać i dać się poprowadzić, ale tacy faceci powinni wybierać wśród młodszych kobiet, kt. potrzebują ich wsparcia, ich męskości; a zatem warto poczekać na tę właściwą ( co można też robić metodą prób i błędów) i nie mieć do siebie pretensji;najważniejsze, aby później mieć szczęśliwe małżeństwo!!!!
 11. przędka

  Suchar na dzisiaj :)

  Mam wszystkie objawy idę po kawę. ale pamiętajcie,że uzależnienie i myśli samobójcze to nic innego jak ta postać poniżej:
 12. czy ta odpowiednia, do kt. uśmiechniesz się jak otworzysz oczy; będziesz o nim myśleć co robi, czy zjadł coś na lunch, czy nie boli go głowa itp... coś musi cię do niego/niej przyciągnąć; chyba to rozumiesz;
 13. miała odwiedzić mnie córka i zamiast wprowadzić mnie w dobry nastrój to mnie zawsze denerwuje; nie chcę , aby mnie odwiedzała, gdyż czuję się jeszcze gorzej;kłócimy się o rachunki i pieniądze; straszy mnie, że nie będzie mi pożyczać pieniędzy , ani dawać; nie wolno mi zaciągać kredytów, a ojciec ten S..n był długo za granicą i jakby raz zapłacił rachunki toby mnic mu się nie stało, on nawet nie chce pożyczyć synowi ( kt. nie pracuje) na te rachunki; poświęciłam wszystkie swoje pieniądze na remont domu i udało mi sie zrobić tylko trochę, a gdzie reszta; domu nie sprzedam, aby pójść na kawalerkę!!!!!!!! nie chcę nawet złotówki, a ona mi wypomina; w końcu jak będzie bardzo źle najem się trujących jagód z lasu i tak skończę swoje nędzne życie !!! A było tak miło, urządzałam sobie dom, aby chciało mi się w nim mieszkać, niedługo wracam do pracy, ładny wypoczynek!!!! tylko moje zwierzątka mnie kochają i może mój syn??? wczoraj byłam w kościele i u komunii, a dzisiaj to już nieważne!!!!!!!!!!!!! WEEP! WEEP! WEEP!!!!!!!!!!!!!!! nawet na moją serwetkę nie spojrzała, a karnisz może jeszcze leżeć do ...u.. śmierci, a jest taki ładny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 14. nikogo nie będę namawiać do rozwodu, zareagowałam tymi punktami po przeczytaniu wiadomości; jestem wierząca i myślałam, że nigdy w życiu nie rozwiodę się, a jednak!!!! To obaj małżonkowie muszą chadzać do tego kościoła i kierować się prawami chrześcijańskimi; za mój rozwód zapłacęgoryczą życia i nkomu nie doradzam,aby jej zaznał!!!
 15. ktoś się do mnie odezwał i chciał mnie odwiedzić, ucieszyłam się, ale ... ten człowiek jest chory i potrzebuje, aby go ktoś przytulił do serca, a może więcej; oprowadziłam go po mieście, zaprowadziłam w miejsce gdzie lubię bywać, zrobiłam zakupy , ugotowałam obiad, nakarmiłam ( ale nie jak dziecko), porozmawiałam, ale nie miałam najmniejszej ochoty na przytulanki, ale On tak!!! teraz będę bała się kolejnych odwiedzin; nie chcę już nikogo, nie będę sie przytulać do nikogo za wyjątkiem moich kochanych zwierzaczków!!!!!!!! przecież to widać, czy ktoś ma ochotę na cokolwiek, nie można nikogo do tego zmuszać!!! czy to rozumiecie??? teraz z ogromną przyjemnością polożę się spać sama i we własnym łóżku, choć bez baldahimu!!!!ale pierwej trochę pomarzę i poczytam;
×