Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Od 13 stycznia do 13 lutego odbędzie się francuski festiwal filmowy, w ramach, którego będzie można obejrzeć wszystkie filmy biorące udział w konkursie z polskimi napisami :) http://www.myfrenchfilmfestival.com/pl/ w zeszłym roku było dużo ciekawych filmów, mam nadzieję, że w tym również :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 13 stycznia do 13 lutego odbędzie się francuski festiwal filmowy, w ramach, którego będzie można obejrzeć wszystkie filmy biorące udział w konkursie z polskimi napisami :) http://www.myfrenchfilmfestival.com/pl/ w zeszłym roku było dużo ciekawych filmów, mam nadzieję, że w tym również :great:

Dzięki za wiadomość. Nie wiedziałem, że są takie festiwale w internecie. Chętnie coś zobaczę, bo bardzo lubię kino europejskie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szukałem sobie jakiegoś fajnego horroru na wieczór i na tapetę trafiło to:

 

http://www.imdb.com/title/tt3976144/

 

Jako przedstawiciel gatunku film mnie jakoś nie ujął, jednak uwagę przykuła świetnie przedstawiona relacja między córką i matką alkoholiczką. Dobra gra aktorska, mroczny klimat, drugie dno.

 

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucyfera odrzuciłem. Wytrzymałem cały sezon tej cukierkowatości i niczego ciekawego nie uświadczyłem. Już nieco lepszy dla mnie jest Exorcist. Natomiast polecić mogę zakończony już Strike Back.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star - Trek Nastepne pokolenie i Stacja kosmiczna

Przystanek Alaska

Lucyferze
Strike Back

Do obejrzenia :D mam potężne zaległości :D

 

Dark Matter, dostępne 2 sezony, takie przeciwieństwo the expanse, małym kosztem zrobili całkiem fajny serial, co prawda mieszają go niektórzy z błotem, ale bym się tym nie przejmował, uroda ''dwójki'' i pani android na pokładzie, rekompensują wszelkie braki :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam oglądać 2 sezon The killing, myślałam, ze będzie równie kiczowaty co plakat ale jest :great: btw jest to remake duńskiego Forbrydelsen, nieco różni się od wersji amerykańskiej ( np w zakończeniu ) - więc, jeżeli ktoś lubi kino skandynawskie, to ma wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato Sangaile

 

Chyba to pierwszy litewski film, jaki w życiu obejrzałem. Strasznie mnie znudził i ledwo dotrwałem do końca. Jest to kolejny film, którego nie zrozumiałem. Chyba pora się przerzucić na kino środka, bo mam już dość tych nudnych ambitnych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×