Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Sense8 mam na liście do obejrzenia, OA też na nią trafia :D

 

siostry Wachowskie

Jak dwie znane osoby, które współpracują ze sobą i są braćmi, zmieniają płeć, to taka trochę trolerka :pirate: Jestem tolerancyjny itd. jak nie czuli się psychicznie dobrze w tych ciałach, to czemu nie zmienić, no ale na starość, dajcie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Shrek Forever

:arrow: Zawód Święty Mikołaj

:arrow: Kevin sam w domu

:arrow: Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka

:arrow: Madagwiazdka

:arrow: Pada Shrek

:arrow: Sposób na teściową ( Młoda kobieta poznaje mężczyznę marzeń. Jego matka jest jednak z piekła rodem i bez większych ceregieli zaczną bezpardonową rywalizację. Jennifer Lopez wciela się tutaj w ideał kobiety czyli ślicznej, inteligentnej, naturalnej, dziewczęco-kobiecej, skromnej i obdarzonej ogromnym wdziękiem, poczuciem humoru i dystansem do siebie Charlie. J.Lo zagrała to fantastycznie, naturalnie i zniewalająco a scenariusz i dialogi sprawiają, że ten film jest bardzo miłym sposobem na spędzenie wolnego czasu.)

:arrow: Ślubne wojny (Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) są najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby i obie marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Właśnie skończyły dwadzieścia sześć lat i wychodzą za mąż. Spełni się ich największe marzenie i będą żyły długo, i szczęśliwie. Albo i nie… Popełniono błąd i daty obu ślubów wyznaczono na ten sam dzień. To będzie prawdziwa próba przyjaźni… Liv jest prawniczką przyzwyczajoną, że dostaje to, czego chce. Ma świetną pracę i idealnego faceta – ślub też musi być perfekcyjny. Emma to nauczycielka, dla której szczęście bliskich jest ważniejsze od własnego. Do czasu… Przygotowania do ślubu wyzwolą w niej bestię. Najlepsze przyjaciółki, które do tej pory robiły dla siebie wszystko, postawią ceremonie na pierwszym miejscu. Zacznie się prawdziwa ślubna wojna.)

:arrow: Cisza (film oparty na faktach autentycznych, o grupie nastolatków, która wybrała się na wycieczkę w Tatry, chcieli wejść na Rysy i zginęli, była lawina, rodzice żałowali, że puścili swoje dzieci na tą wycieczkę. Edyta Olszówka w roli matki Wojtka. Marcin Perchuć w roli ojca Wojtka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Rampage: Szaleństwo (2009) (Uwe Boll)

Mechanik samochodowy w przypływie szaleństwa tworzy zbroję z kevlaru i uzbrojony udaje się do centrum miasta.

"Ładunek 200" też mi się podobał, godny polecenia film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Upadek, film o ostatnich dniach w bunkrze Hitlera. Poza trochę melodramatyczną końcówką trudno się do czegoś przyczepić. Oby było więcej takich filmów o II wojnie światowej. Nie wiem tylko, dlaczego ten film ma stosunkowo mało głosów na filmwebie. Strasznie ciężko się nieaglojęzycznym filmom przebić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×