Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Hobbit: Pustkowie Smauga"

http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Pustkowie+Smauga-2013-469867#

Wspaniale nakręcony film w reżyserii Petera Jacksona, są hobbity, krasnoludy, orkowie, elfy, wielkie pająki i smok ziejący ogniem. Film mi się bardzo podobał, bardzo ciekawy, wspaniale nakręcony, to jest świat wykreowany przez Tolkiena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Władca Pierścieni: Dwie wieże" - wspaniały, niesamowity, oryginalny film, kultowy film, który trzeba obejrzeć, daję 10\10.

Drużyna Pierścienia została rozbita. Z dziewięciu jej członków dwóch zginęło. Merry i Pippin zostają wzięci do niewoli przez orki. Aragorn, Legolas i Gimli ruszają w pościg, by ich odbić. Frodo chce za wszelką cenę wypełnić misję Powiernika Pierścienia, nawet sam. Wie też, że w pojedynkę łatwiej będzie mu umknąć przed ścigającymi na każdym kroku Drużynę Pierścienia szpiegami. W misji tej zdecydowanie pragnie wspierać go Sam, nawet wbrew jego życzeniu. Tak więc rozpoczyna się dużo trudniejszy etap misji Powiernika Pierścienia. Tymczasem Merry i Pippin, po wydostaniu się z niewoli, prowadzą armię pradawnych Entów na Isengardu, gdzie leży siedziba zdrajcy Sarumana. Aragorn, Legolas, Gimli i Gandalf Biały wspierają Rohan w bitwie o Rogaty Gród, mającej odeprzeć najazd Isengardu. Członkowie rozbitej Drużyny Pierścienia rozumieją, że tylko tym sposobem mogą wspomóc Powiernika Pierścienia w jego misji. Niestety wszystko wskazuje na to, że wojna z siłami Mordoru za chwilę się rozpocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, The walking dead nikt nie ogląda?. :D. Sezon siódmy póki co jest zjadliwy.

Fear the walking dead sezon pierwszy. Drugi imo nudny jest.

Gra i tron :uklon: winter is coming!.

stranger things czekam na kolejne odcinki.

 

 

Przyznaje się bez bicia. Obejrzałem pierwszy sezon Rolnik szuka żony i nawet było ok :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Ostatni Mohikanin " - choć nie przepadam za reżyserią Gibsona

 

" Podziemny Krąg" - tak dla kunsztu Nortona kiedy gra całkiem zarąbiście pojeba .

( choć w " Lęk pierwotny " zagrał też bardzo dobrze, a najbardziej spodobał mi się w filmie " Więzień Nienawiści " )

 

No i niestety, porwał mnie aktor Jake Gyllenhaal. Wzbraniałam się jak mogłam przed jego chłopięco PLUTOowatą twarzą , ale aktorem jak dla mnie jest baaardzo dobrym. Na pewno wartym uwagi w ostatnim czasie.

Donnie Darko - bo od tego zaczęłam - jest dla mnie klasykiem swego rodzaju . Porusza niezłą rozkminę . A zakończenie - dla mnie rewelacyjne .

Labirynt - obejrzałam ale do dziś żałuję , sporo przemocy , takiej która na długo zostaje w głowie. Ale film dobry.

Do utraty sił - ale się tam pobeczałam.

Bogowie ulicy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, Gyllenhaala uwielbiam. :105: Widziałam praktycznie wszystkie filmy z nim. Którą wersję Donniego widziałaś? Reżyserską, czy kinową?

 

 

Ja też można powiedzieć zaczęłam go coś więcej już lubić :D Dobrze gra i tyle. W dodatku kiedy się wczuwa w rolę - ciężko się oprzeć :-x

A nie wiem szczerze powiedziawszy , pierwszy link w google po w pisaniu tytułu z dopiskiem " cda" :-x

A czy jeśli zapytasz mnie o jakiś szczegół a ja odpowiem to się zorientujesz która to mogałbyć wersja?

Jesli tak to dawaj.

Fajnie że też lubisz tego aktora :-x

Który film z nim zrobił na Tobie największe wrażenie ( albo które? :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy do polecenia według mnie to: Zwierzęta nocne (teraz w kinach), Wolny strzelec, Do utraty sił, Bogowie ulicy, Bracia i oczywiście Tajemnice Brokeback Mountain (ten tytuł być może widziałaś).

Oglądałem tylko Bogów ulicy i Tajemnice Brokeback Mountain. Oba mi się podobały, choć ten drugi film jest według mnie wybitny. Widziałem też Gyllenhaala w Evereście. Ten film również przypadł mi do gustu, świetna muzyka i zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×