Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

The Last Man on Earth (2015) -zaczyna być moim ulubionym :smile:

http://www.kinoman.tv/serial/the-last-man-on-earth

 

Tytuł jest nieco mylący -to chyba nie jest serial o przetrwaniu ? :mrgreen:

 

Namówiłeś mnie, jestem po drugim odcinku, rewelacja :D I w końcu jakiś serial, w którym główna bohaterka nie wygląda jak modelka :D Swoją drogą jej obecność sprawiła mi wielką radochę - uwielbiam ją, a do tej pory znałam ją tylko z pozycji animowanych (Bob's Burgers, Gravity Falls), to zawsze dla mnie miła niespodzianka zobaczyć aktora, którego zna się tylko po głosie (emocje porównywalne z tym jak zobaczyłam jak wygląda "pawdziwa" Leela z Futuramy :D )

 

Btw, akurat tytuł jest bardzo trafiony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich na których byłem

batman v superman dawn of justice...oh mein got...crap.

Civil war - jako tako ok,mój błąd to pójście na polski dubbing,holy fffu

Deadpool - zdecydowanie z tego typu filmów najlepszy jaki w tym roku oglądałem,tu mogę polecić,bo naprawdę było bekowo.

Zootopia (piratebay powah) - Całkiem zjadliwy tytuł w wykonaniu disneya...jeśli ktoś lubi filmy animowane polecam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ostatnio ulubionym serialem jest The Office, wersja US

Mam dosyć specyficzny gust, bo ani Gra o Tron, ani Breaking Bad mnie nie przekonały. Tak samo Dexter czy

Hannibal.

Poza Office staram się nie oglądać żadnych seriali, kiedyś może w nagrodę obejrzę sobie drugi sezon Gomorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na serial, w którym każdy odcinek mi się dłuży i nudzi, i stwierdzam w trakcie, że następnego już nie będę oglądała, po czym końcówka każdego z nich jest zrobiona tak, że pojawiają się nowe fakty i odczuwam potrzebę obejrzenia następnego. Parszywi twórcy seriali, wiedzą jak manipulować widzem :P Serial nazywa się "Bloodline", btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schmitke(2014) - kojący i zabawny (pod warunkiem, że nie ma się awersji do czeskich filmów i nie oczekuje się komedii)

Może powinnam wspomnieć, jaką mam diagnozę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Z filmów co niedawno oglądałem to mogę polecić Przebudzenia z Robinem Williamsem, De Niro w rolach głównych, ale postacie poboczne też się świetnie spisały mym zdaniem. W ciągu miesiąca jakoś obejrzałem dwa razy. Tak mi się spodobał. Ogółem to Robina bardzo lubiłem w dzieciństwie, a nawet do teraz wracam do filmów w których grał od czasu do czasu, świetny człowiek i aktor.

 

Plus jeszcze z tych tytułów co skończyłem w tym roku to spodobał mi się jeszcze Whiplash. Kumiko, The Hunter czy jakoś tak, czyli bardzo nieznany film też był nawet spoko. Nie był nie wiadomo jak świetny, aczkolwiek nie oglądało się najgorzej.

 

Dwa tygodnie temu skończyłem jeszcze pierwszy sezon serialu Utopia. Nieźle zniszczył mi mózg przyznam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996
Piotrek1996, Utopia świetna i mało znana. Szkoda ze nie kontynuowali tego serialu. Przebudzenie to świetny film, masz dobry gust przyznam, w sumie to taki jak ja czyli bardzo dobry:)

 

A dziękuję. Jeszcze drugiego sezonu Utopii nie zacząłem, ale zamierzam. Choróbsko mnie wzięło od wczoraj, więc może nawet dziś się skuszę. Jest taki świetny jak pierwszy i też rozwala mózg, ale jednocześnie daje do myślenia na pewne sprawy czy gorszy? Czytałem różne opinie, więc dlatego pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam brytyjski mini-serial "Black Mirror". Właściwie jest to kilka zupełnie odrębnych historii, odcinki nie są połączone fabularnie, więc można je traktować jako osobne filmy niepełnometrażowe.

 

A z typowych filmów, które ostatnio obejrzałem, "Jacob's Ladder" (Drabina Jakubowa), klasyk z 1990, ale dopiero teraz obejrzałem po raz pierwszy, moim zdaniem świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

O, stary. Już na dzień dobry Ciebie polubiłem i masz u mnie plusa za to, że polecasz Black Mirror. Arcydzieło po prostu! Mój numer jeden, jeśli chodzi o seriale. Króciutki, ale jednak wciągający cholernie oraz prawdziwy, jakby tak popatrzeć na to co się dzieje w świecie technologii, tego jak ludzie łatwo się od niej uzależniają itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warcraft początek - jako blizzardozjeb musiałem udać się na ten film...gulbon i lothar byli szefami tej siłowni,aczkolwiek mimo słabej znajomości lore azeroth czy ogólnie wowa wyłapałem pare dziwów i nieścisłości,generalnie jednak oglądało się całkiem przyjemnie,coniektórzy byli drewniani...ale pal licho,dla każdego blizzardozjeba polecam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull. Nowe porządki - zbiór kurw, wyruchań w dupę i gagów. Prosta emocja/komunikacja. Estymy filmowej co by to podniosło wyżej niema ale też chyba nie o to w tym chodzi. Dobrze się to ogląda, przypomina to montażowo pocisk za pociskiem. aha no i Gebels. Andrzej przejął film. Nie za szybko się rusza ale za to mocny w gębie. Jest to wartość dodana, postać z historią i dobrą grą nie na odpierdol. On tam za bardzo nie gra, on tam od dawna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×