Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Jurecki napisał:

Co tam u Was wronki słychać?

Zimno, ciemno i do do.... 🤪 

Głowa boli, chyba ciśnienie wariuje albo przez tą głupią pogodę. Chce już wiosnę. 

Do tego nawet dobrej kawy tutaj się napić dzisiaj nie da 🤪 rzucają jakąś czarną i gorzką fee

 

A no tak, zapomniałam że focha rzuciłam i miałam się zamknąć w sobie i nie odzywać 😏 (no co? Czasami mogę się zachowywać jak nastolatka🤪 albo po prostu kobieta z humorami). Także zamykam się w sobie i milczę. Oooo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka jak strzelasz focha za to, że nie stać cię na cukier i mleko, to proszę cię rób to na poważnie 😊 mój mały czajniczek mało nie rozerwało na kawałki przy parzeniu takiej ilości wody bo tak sobie zażyczyłaś, że tu zaraz cała wataha przybędzie by się porobić kofeiną, a ja tylko dla siebie zrobiłem.

W takim razie to ja strzelam focha! Też mam takie prawo, mogę być w końcu niedojrzały emocjonalnie... czy coś. A może nawet przechodzę mutację głosu i pieję jak kogucik? I tyle! Koniec! Jak struś chowam głowę w piasek i mnie nie ma :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fobic napisał:

to, że nie stać cię na cukier i mleko, to proszę cię rób to na poważnie

Pff. Ja mam🤪 to ty tutaj czarną rzucasz 

10 minut temu, Fobic napisał:

W takim razie to ja strzelam focha! 

O nie! Nie! Nie! Foch jest dla kobiet 😏 

10 minut temu, Fobic napisał:

. A może nawet przechodzę mutację głosu i pieję jak kogucik?

Serio? Dopiero teraz? 😱 Mój boszeee

11 minut temu, Fobic napisał:

Jak struś chowam głowę w piasek i mnie nie ma :papa:

Tak łatwo to nie ma, co to to nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jurecki napisał:

Ja też, ciepłą, słoneczną wiosne :time:

Noo. Ja chcę już robić koło domu w ogródku 😥 

19 minut temu, Illi napisał:

myślę że mige Was pogodzić.

W tym że ja się nie gniewam na niego😅 

Chciałam przez chwilę poczuć się jak nastolatka która rzuca fochem 😥 a nie jak stara baba 🤪 

14 minut temu, Melodiaa napisał:

Kurde też chciałabym rzucić focha ale komu? :105:

Nie wiem, szukaj a znajdziesz😅 możesz mi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:
2 godziny temu, Fobic napisał:

Jak struś chowam głowę w piasek i mnie nie ma :papa:

Tak łatwo to nie ma, co to to nie. 

fobic.jpg.fe608fd204a74cfa2702318bf078f918.jpg

 

 

34 minuty temu, Lusesita Dolores napisał:

Czemu policja nie reaguje na moje wezwania:(((

Pani Lusesito, Klozapol i Haloperidol pozwolą pani trochę odpocząć i uspokoić myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szczebiotka napisał:

No niby tak. Ale ostatnio droga mega jest, więc może być jakakolwiek byle nie prima 🤪 ale ja muszę mieć mleko i cukier do kawy 😥 

No wiesz co😏 

Rzucam fochem i idę stąd 😏

Ten wątek powinien się nazywać ironią wron:) ja jestem racjonalistą, więc kawa będzie dostarczona pod Twoje drzwi i to ta ulubiona:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DEPERS napisał:

Ten wątek powinien się nazywać ironią wron:) ja jestem racjonalistą, więc kawa będzie dostarczona pod Twoje drzwi i to ta ulubiona:) 

No i ta opcja mi się podoba😅 o ile na zawał nie zejdę 😅 ale już zaparzona? W razie co wodę mam, czajnik też😅 tylko twojej kawy nie mam 😏 ale spoko, coś się ogarnie. Byle było cieplej niż teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szczebiotka napisał:

No i ta opcja mi się podoba😅 o ile na zawał nie zejdę 😅 ale już zaparzona? W razie co wodę mam, czajnik też😅 tylko twojej kawy nie mam 😏 ale spoko, coś się ogarnie. Byle było cieplej niż teraz

Będzie zielona jacobs i złota woseba. Nie ma opcji gotowej, bo przez 250km by wystygła. Co do zawału to ja Cię wcześniej przygotuje na swoje sposoby, żeby przy przywitaniu Twoje tętno nie przekraczało 100. Kawę i ciastka wezmę ze sobą, także nie musisz nic mieć:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jurecki napisał:

wiesz co, czy zamiast Weteran Forum pod moim nickiem mogło by pisać sam Weteran? Byłbym z tego zadowolony. Załatwisz mi to :D

Myślę że się da jak pani admin będzie wolna, bo tylko ona może to zrobić. Ale już wysłałam twoją prośbę.

3 minuty temu, DEPERS napisał:

 żeby przy przywitaniu Twoje tętno nie przekraczało 100. Kawę i ciastka wezmę ze sobą, także nie musisz nic mieć:) 

Cholera ciężko będzie, bo ja często mam tętno 100 😂 

Kurde ciastkami mnie tutaj chcesz przekupić🤔 😅

5 minut temu, DEPERS napisał:

ja Cię wcześniej przygotuje na swoje sposoby

Już się boje 🤪 i nie wiem czy już uciekać czy adres zmieniać 😂 jestem ciekawa tych sposobów😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szczebiotka napisał:

Myślę że się da jak pani admin będzie wolna, bo tylko ona może to zrobić. Ale już wysłałam twoją prośbę.

Cholera ciężko będzie, bo ja często mam tętno 100 😂 

Kurde ciastkami mnie tutaj chcesz przekupić🤔😅

Już się boje 🤪 i nie wiem czy już uciekać czy adres zmieniać 😂 jestem ciekawa tych sposobów😜

Zobacz jak sama myśli o tym, że przyjadę doprowadza Cię do lepszego samopoczucia:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 07:02, Jurecki napisał:

Masz jakieś nadprzyrodzone zdolności? Jak to robisz?

 

Otworzyłem sie na niego, i jest. Podnosi na duchu, podpowiada, ale to nie znaczy ze zycie jest lekkie, czesto przez trudne doswiadczenia musisz przejsc sam,lecz masz gwarancje, ze on wroci, ze juz z toba bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DEPERS napisał:

Zobacz jak sama myśli o tym, że przyjadę doprowadza Cię do lepszego samopoczucia:) 

😂😂😂 

Uważaj bo jeszcze będziesz musiał jeździć po całej Polsce żeby poprawiać samopoczucie innym użytkownikom 😅 

 

1 minutę temu, Jurecki napisał:

O wielkie dzienki :smile:

Ależ nie ma za co 🖤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szczebiotka napisał:

Wow 😱 jaki zaszczyt mnie kopnął 😜

Każdy ma swoich ulubieńców. Wiesz, że nasza relacja stworzyła się na Twoim początkowym przerażeniu, a po zapoznaniu dostrzegłaś, że nie taki wilk straszny, jakbyś przełożyła to na wszystko co powoduje Twój lęk to on by po prostu zdechł, bo wpoiła byś sobie i uświadomiła, że to jest nie logiczne. I tak małymi kroczkami stała byś się twardą Suką wzbogaconą zubożonym uranem, jak chemia to chemia:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×