Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś dużo czasu na FB byłam, się od dawna mam go gdzieś🤪 teraz głównie wchodzę tam bo jestem adminem i moderatorem na grupach regionalnych o grzybach a że jest sezon jeszcze to trzeba pilnować ludzi🤪

A tak po za tym to Hej wam. Ja dopiero się obudziłam 😱 szok. Głowa mnie boli, pewnie przez to że tyle spałam. Kawę zrobiłam, leki wzięłam tylko jeść mi się nie chce 😏

Miłego dzionka wam życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem tu nowa. Obserwuję forum od dawna, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam, bo nie miałam odwagi z obawy przed odrzuceniem. Nie umiem jeszcze posługiwać się konkretnie na forum i szukać odpowiednich wątków, raczej skaczę po tematach przypadkowo. Czy moglibyście podlinkować mi jakieś AKTYWNE tematy gdzie mogę się poradzić co do własnych odczuć i obaw w temacie lęków i paraliżującego strachu. 2 listopada czeka mnie pierwsza wizyta u psychiatry i potrzebuję JAKOŚ wytrzymać do tego czasu. Oraz czy to forum jest na tyle anonimowe, że osoby znające mój adres mailowy nie znajdą mnie w internecie po nim? Proszę o wskazówki, życzę wam spokojnego popołudnia 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kate1989 witaj na Forum. Jesteś tu mile widziana, nie ma mowy o odrzuceniu. Zapewniam, że wiele osób ma podobne problemy jak Ty. 

Co do wątków... nie ma znaczenia czy w danym momencie wątek jest aktywny, jak napiszesz to się po prostu uaktywni. Będzie go widać na Forum, chociażby w aktywności. Proponuję na początek 

https://www.nerwica.com/forum/3-nerwica-lekowa/ 

wejdź tam w odpowiedni wątek lub stwórz własny. Forum jest aktywne, na pewno ktoś Ci odpowie.

Co do adresu mailowego - użytkownicy Forum oprócz administratora i moderatorów go nie widzą, a my go nie ujawniamy, to jak tajemnica spowiedzi. Tak więc nie masz się czego obawiać. 

2 listopada to już niedługo - jakby co będziemy Cię wspierać do tego czasu - pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sayurii napisał:

@Szczebiotka ogólnie oprócz muchomorów ze zdjęć niestety nie ma nic. 

A czy je zbieram oj nie. Nawet nie zbieram czegoś czego nie znam a podobno są jadalne. 

Aaa no to szkoda. Czerwone muchomory też można zbierać, pamiętam jak mój dziadek to robił i opowiadał że nawet w czasie wojny jak był na froncie to zbierali i je. Ale trzeba wiedzieć jak je zrobić i poddać specjalnej obróbce, to w sumie takie antydepresanty ale nie proponuję żeby zbierać, tym bardziej bez wiedzy. Ja mimo że wiem jak zrobić je to nie zbieram 😅 jakoś nie mam odwagi. Chociaż grzyby kocham .

38 minut temu, Kate1989 napisał:

Witajcie. Jestem tu nowa. Obserwuję forum od dawna, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam, bo nie miałam odwagi z obawy przed odrzuceniem. Nie umiem jeszcze posługiwać się konkretnie na forum i szukać odpowiednich wątków, raczej skaczę po tematach przypadkowo. Czy moglibyście podlinkować mi jakieś AKTYWNE tematy gdzie mogę się poradzić co do własnych odczuć i obaw w temacie lęków i paraliżującego strachu. 2 listopada czeka mnie pierwsza wizyta u psychiatry i potrzebuję JAKOŚ wytrzymać do tego czasu. Oraz czy to forum jest na tyle anonimowe, że osoby znające mój adres mailowy nie znajdą mnie w internecie po nim? Proszę o wskazówki, życzę wam spokojnego popołudnia 🙂

 

 

Spokojnie jest tutaj nas trochę i każdy ma jakieś problemy. Być może znajdziesz kogoś kto ma takie same jak ty. Ja osobiście wolę pisać na forum niż np na FB bo wiem że na forum będę bardziej anonimowa. 

Jeśli chcesz możesz też pisać na priv. Ja z kilkoma osobami tak robię, a nawet wymieniliśmy się numerami GG itp.

Pisz śmiało.

 

IMG20220922112525_copy_1054x1405.jpg

IMG20220922114833_copy_1232x924.jpg

IMG20220922121039_copy_840x1121.jpg

IMG20220922173002_copy_1393x1045.jpg

IMG20220922173012_copy_1187x1583.jpg

IMG20220929094130_copy_1008x1344.jpg

IMG20220929094653_copy_1282x961.jpg

IMG20220929114021_copy_1057x1409.jpg

IMG20221003152759_copy_1551x1163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dryagan napisał:

Witam w niedzielny poranek - podarowana godzinka sprawia, że mimo dłuższego spania jest nadal wcześnie. Lubię takie dni. Życzę wszystkim udanego! 

 

Witam...też już na nogach i wyspana. Lubię samotne poranki z kawą i forum 😀

 

Dobrego i pogodnego dnia 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Melodiaa napisał:

Witam...też już na nogach i wyspana. Lubię samotne poranki z kawą i forum 😀

 

Dobrego i pogodnego dnia 🤗

Samotne to rozumiem, ale przy małym dziecku to siedzenie w internecie a tym bardziej moderowanie, to chyba ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślała.

Następnym razem pozwolę sobie dać bana, niż bym miała się zamknąć i dać odreagowywać komuś na użytkownikach.

I to mi jest zarzucane, ze próbuję ,,wojenkę,, wywołać na forum, kiedy nie mam takiego zamiaru.

W szpitalu mnie uczono, żeby nie dusić w sobie nic i nie zamykac się, bo to prowadzi właśnie do choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×