Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja z powodu samotności


zalosnyFacet

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bezniczego napisał:

 

Z tym prawictwem to może ja jestem staroświecka, ale dla mnie to byłby WIELKI atut przy wyborze partnera. Byłabym Twoją pierwszą kobietą, a to jest wyjątkowe. Poza tym seks nie jest trudny, a i tak żeby zaspokoić daną osobę musisz poznać co lubi. W ogóle ja myślę, że jest więcej kobiet, które chciałyby mieć mężczyznę, który nie miał wcześniej innej. 

 

Nie ma znaczenia co dla Ciebie jest fajne, co Ty lubisz i co myślisz.

 

Znaczenie ma rzeczywistość, taka jaką opisuje autor w swoich próbach nawiązania relacji z kobietami. Faktem jest to że większość kobiet ma podejrzenia względem takiego mężczyzny. W wieku 30 lat prawiczek? Hm, coś tu nie gra, coś jest z nim nie tak.

To są ich nieuswiadomione odczucia

 

Do tego dochodzi jeszcze kiepska dynamika rozmowy, wywlekane na wierzch flustracje, bo przecież trzeba być szczerym, i facet jest skreślany.

 

Oczywiście mógłby sobie z tym poradzić jak wyszedł by z roli ofiary i męczennika w której jest zakorzeniony, bo to działa synergistycznie z prawictwem,  jedno drugie umacnia.

całkowicie inny odbiór ma biedny, odrzucony, nieszczęśliwy, podatny na opinię innych prawiczek, a inny odbiór ma zabawny, z dystansem, nie proszacy o akceptację, nie reagujacy na opinię innych prawiczek. Ten pierwszy jest o wiele bardziej odpychajacy.

 

Pozatym jak wcześniej wspomniałem, dobrze by było jak by zamówił ten pierwszy seks do domu za pieniądze. Najgrubsze blokady popuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BELFEGOR napisał:

Pozatym jak wcześniej wspomniałem, dobrze by było jak by zamówił ten pierwszy seks do domu za pieniądze. Najgrubsze blokady popuszczą.

To tylko przypuszczenie. Ja jako 30 letni prawiczek poszedłem kiedyś do burdelu oczywiście wstawiony za namowa kolegi, z seksu nic nie wyszło nie wiem czy przez alkohol czy lęk i się później nabawiłem jeszcze większego lęku przed seksem i wmawiałem se impotencje. Także traktowanie skorzystania z płatnego seksu jako pewnego lekarstwa na bolączki prawiczka  może być zgubne choć pewnie niektórym może by pomogło. No ale raczej pewności siebie to niewiele doda to w końcu tylko płatny seks a nie zdobycie względów, zainteresowania  kobiety.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BELFEGOR napisał:

 

Nie ma znaczenia co dla Ciebie jest fajne, co Ty lubisz i co myślisz.

 

Ale może autorowi przydałaby się taka wiedza, że są kobiety które myślą inaczej? Skoro takie istnieją, to jest prawdopodobieństwo, że na taką trafi. Najwygodniej generalizować i racjonalizować swoje przekonania. 

 

Zgadzam się z Carlosem, pójście na dziwki raczej nie sprawi, że mężczyzna nagle zdobędzie pewność siebie. Czy zalosny w ogóle zakładasz takie rozwiązanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bezniczego napisał:

Zgadzam się z Carlosem, pójście na dziwki raczej nie sprawi, że mężczyzna nagle zdobędzie pewność siebie. Czy zalosny w ogóle zakładasz takie rozwiązanie?

Zakładam i jeśli dojdzie u mnie do takiej wizyty, to już nigdy nie spojrzę na kobietę z szacunkiem. Bo jeśli to czy wkładałem już do dziury jest wyznacznikiem mojej wartości, to kobiety nie zasługują na lepsze traktowanie.

 

 

Mimo to chce wieżyc że są normalni ludzi, ale niewiele mi tej wiry już zostało. Prostytutka nie nauczy mnie randkowania i życia w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zalosnyFacet napisał:

Zakładam i jeśli dojdzie u mnie do takiej wizyty, to już nigdy nie spojrzę na kobietę z szacunkiem.

Ale na tą konkretną kobietę czy ogólnie kobiety? bo jeśli to drugie to jakaś kompletna generalizacja. 

 

9 minut temu, zalosnyFacet napisał:

Mimo to chce wieżyc że są normalni ludzi, ale niewiele mi tej wiry już zostało.

 Ja gdybym nie był zbyt wybredny to w każdej chwili mógłbym mieć jakąś kobietę, a ani przystojny a tym bardziej bogaty i zaradny życiowo  nie jestem. No ale mnie kręcą tylko te ładne albo dużo młodsze   u których szans nie mam. Nie wiem jak jest w Twoim wypadku, bo to wg mnie te mniej atrakcyjne zwłaszcza po 30-ce polecą na prawie każdego, oczywiście pomijam portale randkowe bo tam wybierają właściwie tylko kobiety.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, carlosbueno napisał:

Ale na tą konkretną kobietę czy ogólnie kobiety? bo jeśli to drugie to jakaś kompletna generalizacja.

Tak samo na wszystkie będę patrzył, nigdy nie wyciągnę w tedy ręki do żadnej aby jej pomóc.

Może i kompletna generalizacja ale mnie wszystkie wyśmiewają za prawictwo w tym wieku, więc jeśli prostytutka to jedyne na co mogę liczyć, to nie będę traktował kobiet lepiej.

10 minut temu, carlosbueno napisał:

Ja gdybym nie był zbyt wybredny to w każdej chwili mógłbym mieć jakąś kobietę, a ani przystojny a tym bardziej bogaty i zaradny życiowo  nie jestem. No ale mnie kręcą tylko te ładne albo dużo młodsze   u których szans nie mam. Nie wiem jak jest w Twoim wypadku, bo to wg mnie te mniej atrakcyjne zwłaszcza po 30-ce polecą na prawie każdego, oczywiście pomijam portale randkowe bo tam wybierają właściwie tylko kobiety.  

Próbowałem wszędzie dosłownie, młodsze. równolatki, starsze, ładne przeciętne, brzydkie i jedno wielkie gówno wyszło.

Nawet pani psycholog jak się okazało ponieważ jej zapłaciłem to starała mi się wmówić że kobiety takie nie są, a tak na prawdę mną gardziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatny seks nie ma na celu podniesienia sobie wartości czy nauki randkowania, tylko jest to jedna z prostszych możliwości na przełamanie bariery fizycznej z kobietą i utraty raz na zawsze statusu: prawiczek. Nic wiecej, tylko tyle i aż tyle. Pamiętaj że wiele kobiet które to oferuje, to normalne, nie rzadko po studiach, wykształcone kobiety, które mają własne rodziny, i prowadzą normalne życie, a sex-datingiem po prostu łatają sobie domowy budżet, lub ratują swój dobytek przed komornikiem.

 

I nie daj sobie nigdy wmówić że korzystanie z takich usług to jakaś utrata godności dla faceta, takie przekonanie jest zakorzenione tylko w polskiej mentalności.

 

Oczywiście zrobisz jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zalosnyFacet napisał:

Nawet pani psycholog jak się okazało ponieważ jej zapłaciłem to starała mi się wmówić że kobiety takie nie są, a tak na prawdę mną gardziła.

 

Jak by Pani psycholog była chociaz odrobinę kompetentna, to niczego nie starała by Ci się wmowic, tylko starała by się odkryć przyczynę, dlaczego wychodzi z tego jedno wielkie gowno.

 

Myślę że to, że kobieta nie jest Tobą zainteresowana seksualnie, to nie oznacza że Tobą gardzi i ma Cię za śmiecia, nie uważasz?

Edytowane przez BELFEGOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BELFEGOR napisał:

Myślę że to, że kobieta nie jest Tobą zainteresowana seksualnie, to nie oznacza że Tobą gardzi i ma Cię za śmiecia, nie uważasz?

Więc dlaczego nigdy nie zasłużyłem na chwile rozmowy aby się poznać?

Bo dzisiaj facet ma ruchać, nie rucha jest żałosny, nie potrafi wyrwać laski tylko płaci za sex żałosny taka jest prawda.

Ale nigdy nie porozmawiałem jestem skreślony na dzień dobry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zalosnyFacet napisał:

Próbowałem wszędzie dosłownie, młodsze. równolatki, starsze, ładne przeciętne, brzydkie i jedno wielkie gówno wyszło.

Nie chcę mi się wierzyć ja jako prawie 40 latek totalne dno jeśli chodzi o ogar życiowy jakieś tam powodzenie mam tylko niestety u tych które mi się nie podobają. A nie będę się spotykał dla samego spotykania mimo że jedna mi od 3 lat składa propozycję, zaprasza na kawę itp. nawet od 15 lat młodszych miałem  propozycję spotkania.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz sobie sam ustalać swoją prawde, i jeszcze bardziej w nią wierzyć.

 

W ten sposób nie wprowadzisz żadnych konstruktywnych zmian.

 

Właśnie to, dlaczego jesteś skreślany na starcie ma swoje konkretne przyczyny, ale widzę że Ty nawet nie chcesz do nich dotrzeć.

 

To trochę tak jak ten piesek który siedzi na gwozdziu, ale nie chce z niego zejsc...bo w sumie coraz wygodniej mu się na nim siedzi.

Edytowane przez BELFEGOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, carlosbueno napisał:

Nie chcę mi się wierzyć ja jako prawie 40 latek totalne dno jeśli chodzi o ogar życiowy jakieś tam powodzenie mam tylko niestety u tych które mi się nie podobają. A nie będę się spotykał dla samego spotykania mimo że jedna mi od 3 lat składa propozycję, zaprasza na kawę itp. nawet od 15 lat młodszych miałem  propozycję spotkania.   

Do mnie dziewczyna sama z siebie nigdy nie podeszła, a jak ja podchodziłem to kompletnie żadnego zainteresowania, a podchodzi byczek co rucha co popadnie od razu zainteresowanie jest.

 

28 minut temu, BELFEGOR napisał:

Lubisz sobie sam ustalać swoją prawde, i jeszcze bardziej w nią wierzyć.

 

W ten sposób nie wprowadzisz żadnych konstruktywnych zmian.

 

Właśnie to, dlaczego jesteś skreślany na starcie ma swoje konkretne przyczyny, ale widzę że Ty nawet nie chcesz do nich dotrzeć.

 

To trochę tak jak ten piesek który siedzi na gwozdziu, ale nie chce z niego zejsc...bo w sumie coraz wygodniej mu się na nim siedzi.

Bo dobrze wiem, ludzie mnie postrzegają tak jak sam siebie postrzegam, ale jak się starałem tego nie pokazywać po sobie, i normalnie rozmawiać. Ale nic z tego, wyobraź se że dzisiaj ludzie rozmawiają o seksie bez żadnych problemów, a ja nie umiem o nim rozmawiać bo nie mam żadnego wyobrażenia na jego temat, więc prawictwo wychodzi na jaw moment. A im jestem starszy tym większe budzę obrzydzenie. Bo jak na własne oczy zobaczyłem miara faceta jest w ile dziur włożył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zalosnyFacet napisał:

Do mnie dziewczyna sama z siebie nigdy nie podeszła, a jak ja podchodziłem to kompletnie żadnego zainteresowania, a podchodzi byczek co rucha co popadnie od razu zainteresowanie jest.

Oczywiście nie chodziło mi o podejście totalnie obcych dziewczyn na ulicy itp. Tylko np w pracy, ewentualnie wcześniej w szkole i nie konieczne bezpośrednie podejście i zapytanie tylko poprzez kogoś innego, różne aluzje. 

 

28 minut temu, zalosnyFacet napisał:

Bo jak na własne oczy zobaczyłem miara faceta jest w ile dziur włożył. 

  To chyba tylko facetów, czy raczej pewnej grupy facetów dotyczy.  Myślę że u  większości kobiet  facet który rucha wszystko co popadnie nie cieszy się powodzeniem, a na pewno nie jest materiałem na poważny związek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, carlosbueno napisał:

  To chyba tylko facetów, czy raczej pewnej grupy facetów dotyczy.  Myślę że u  większości kobiet  facet który rucha wszystko co popadnie nie cieszy się powodzeniem, a na pewno nie jest materiałem na poważny związek. 

Ale to wciąż nie zmienia że prawiczek to tez dla nich kiepski kandydat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BELFEGOR napisał:

Pamiętaj że wiele kobiet które to oferuje, to normalne, nie rzadko po studiach, wykształcone kobiety, które mają własne rodziny, i prowadzą normalne życie, a sex-datingiem po prostu łatają sobie domowy budżet, lub ratują swój dobytek przed komornikiem.

 

Skąd takie informacje? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Raczej większość to młode, niedojrzałe emocjonalnie siksy, które liczą na łatwą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zalosnyFacet

 

No ok. Napisałeś co Cię boli, jakie masz problemy, a pytanie pozostaje: co dalej?

 

Czy zamierzasz podjąć "walkę" o zmianę, czy jednak nic nie robimy? Generalnie zasada jest prosta, jeśli będziesz robił to samo co dotychczas to zapewne nie zmieni się wiele. Tak, żyjemy w świecie, gdzie kasa jak i wygląd są bardzo ważne, tego nie zmienisz. Może warto podrasować pewne rzeczy?

 

Masz jakiegoś kumpla w realu z którym mógłbyś swobodnie (podkreślam słowo swobodnie) pogadać na te tematy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FoxM napisał:

Masz jakiegoś kumpla w realu z którym mógłbyś swobodnie (podkreślam słowo swobodnie) pogadać na te tematy?

Nie mam, wszyscy mnie wyśmiali, więc uciąłem kontakty, a w pracy z nikim nie rozmawiam aby się nie wydało.

Edytowane przez zalosnyFacet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bezniczego napisał:

 

Skąd takie informacje? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Raczej większość to młode, niedojrzałe emocjonalnie siksy, które liczą na łatwą kasę.

 

Skąd takie informacje że większość to niedojrzałe młode siksy? 

 

Moje są stąd, że kilka razy zdarzyło mi się z takiej usługi skorzystać. Gdy zadzwonisz do agencji, albo gdy zamawiasz przez portal, możesz sobie ustawić widełki wiekowe, np 35-45. Czasem możesz trafić naprawdę na fantastyczną panią z którą po wszystkim możesz na luzie pogadać o twórczości Hemingway'a. Owszem, głupie siksy też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zalosnyFacet napisał:

Do mnie dziewczyna sama z siebie nigdy nie podeszła, a jak ja podchodziłem to kompletnie żadnego zainteresowania, a podchodzi byczek co rucha co popadnie od razu zainteresowanie jest.

 

 Bo jak na własne oczy zobaczyłem miara faceta jest w ile dziur włożył. 

 

Do mnie też nigdy żadna nie podeszła, bo nie taka jest ich rola.

 

Zwróć proszę uwagę, jakimi cechami się wyróżnia taki facet który jest aktywny seksualnie, taki facet przez wyższy poziom testosteronu, będzie mial wyższą energię, będzie dominujący, zdecydowany, kokieteryjny - te cechy powodują że ruchacz naturalnie przyciąga. Nie sam fakt że dużo rucha.

 

To samo jest z pieniędzmi, bogaci faceci są atrakcyjni nie dlatego bo mają kasę, tylko dlatego że właśnie ta kasa komunikuje ich atrakcyjne cechy-> zapewne jest przedsiębiorczy, ambitny, zapewni bezpieczeństwo, obraca się wśród ważnych ludzi etc. Rozumiesz już jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zalosnyFacet napisał:

Nie mam, wszyscy mnie wyśmiali, więc uciąłem kontakty, a w pracy z nikim nie rozmawiam aby się nie wydało.

 

Nie rozumiem. Jak poznajesz nowych ludzi to od razu wypalasz do nich, że nie spałeś z żadną kobietą, czy oni to jakoś wyczuwają? Wiesz, mam różnych znajomych, ale nie wpadłbym na to żeby od razu ich o przebieg pytać. Nie za bardzo mnie to interesuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BELFEGOR napisał:

Zwróć proszę uwagę, jakimi cechami się wyróżnia taki facet który jest aktywny seksualnie, taki facet przez wyższy poziom testosteronu, będzie mial wyższą energię, będzie dominujący, zdecydowany, kokieteryjny - te cechy powodują że ruchacz naturalnie przyciąga. Nie sam fakt że dużo rucha.

 

To samo jest z pieniędzmi, bogaci faceci są atrakcyjni nie dlatego bo mają kasę, tylko dlatego że właśnie ta kasa komunikuje ich atrakcyjne cechy-> zapewne jest przedsiębiorczy, ambitny, zapewni bezpieczeństwo, obraca się wśród ważnych ludzi etc. Rozumiesz już jak to działa?

 

Generalnie bym się z tym zgodził. Tylko ta teoria ma pewne braki.

 

Jak to jest, że wielu facetów mających mało dochodowe zawody, o małym prestiżu, mimo dosyć przecietnej aparycji ma dziewczyny, zony, dzieci? Niuanse relacji damsko-męskich znam, zasada pareto etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FoxM napisał:

 

Generalnie bym się z tym zgodził. Tylko ta teoria ma pewne braki.

 

Jak to jest, że wielu facetów mających mało dochodowe zawody, o małym prestiżu, mimo dosyć przecietnej aparycji ma dziewczyny, zony, dzieci? Niuanse relacji damsko-męskich znam, zasada pareto etc.

 

 Zgadzam się, np. mój tata nigdy nie był ani super przystojny ani tym bardziej bogaty, a poznał i związał się z piękną i wartościową kobietą na 40 lat i dalej z nią jest.

 

To co napisałeś tylko potwierdza, że facet nie musi mieć super ciała, wielkiego majątku ani wianuszka fanek-kochanek, żeby poznać i zainteresować sobą dziewczynę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FoxM napisał:

Nie rozumiem. Jak poznajesz nowych ludzi to od razu wypalasz do nich, że nie spałeś z żadną kobietą, czy oni to jakoś wyczuwają? Wiesz, mam różnych znajomych, ale nie wpadłbym na to żeby od razu ich o przebieg pytać. Nie za bardzo mnie to interesuje.

Nie nie chwale się, ale jakoś jestem jedynym którego nikt nigdy z dziewczyna nie widział, wielu widziało moje wpadki w zagadywaniu, zawsze unikam tego tematu jak ognia, ktoś się w końcu dowiedział rozgadał, i życia przez nich nie miałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze coś musi być w Tobie co odpycha kobiety bo każdy kiedyś był prawiczkiem. 

 

Ja myślę że podobnie do mnie jesteś zwyczajnym przegrywem, nudny, mało zaradny, mała wiedza o świecie, rozmowa sprowadza się do cześć jaka dzisiaj pogoda bo o niczym innym nie pogadasz, zgadłem? W dodatku możesz mieć także błędna gestykulacje, źle patrzeć w oczy itd i nawet nie być tego świadomym. Ale zastanawia mnie to wysmiewanie z powodu prawictwa, mi może raz czy dwa w życiu się zdarzyło a Ty piszesz tak jakby Ciebie każda osoba wysmiewala z tego powodu. Może masz także nieciekawy charakter? Zastanawiałeś się czy coś z Tobą może rzeczywiście być nie tak? Może przyczyny powinieneś szukać w sobie ja też zwalalem swoje niepowodzenia na cały świat aż w końcu odkryłem że to ja jestem zwyczajnie dziwny i może nie do końca to zaakceptowałem ale nauczyłem się z tym żyć. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×