Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Pregabalina ma dlugi okres poltrwania, ale tolerancja na ten lek bardzo szybko wzrasta i jedyna rada, to odstawic i brac doraznie, ale lekarz na to oczywiscie sie nie zgodzi.

T1/2 pregabaliny to (tylko) ok. 6 h:

 

https://synapse.koreamed.org/DOIx.php?id=10.7599/hmr.2011.31.2.55

61a5bf1597818.jpg

 

Sama tolerancja na nią to bardzo indywidualna sprawa, ja szamałem ją ok. 2.5 miesiąca i tolerancji nie nabawiłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja 1 i 2 dzień bajka. Później zaczęłam odczuwać, że działanie pregi słabnie ale jeszcze było lepiej niż bez niej. 6-ty dzień, krótki ale wykańczający. Od jutra 75mg również rano. Dzwoniłam do lekarza. Nastawiłam się do tego leku pozytywnie i wierzę, że się uda zniszczyć to paskudztwo we łbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie prega zadziałała od pierwszego kapsa, ale aktualnie biorę Picamilon, super temat, odstawiłem pregę (którą i tak pobrałem tylko kilka dni) i po benzo rzadziej sięgam. A na zmułę totalną i problemy z koncetracją adrafinil. W takim zestawieniu Pico + Adra = spokój, koncentracja, dobry nastrój.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając siebie będe pewnie zaczynał od dawki 75

 

-- 26 maja 2017, 21:15 --

 

mam prege przepisała mi ale jeszcze na razie nie będe brał bo muszę się ustabilizować z setrą bo biorę na razie 100 i jestem pobudzony musi sie to ustabilizować i wtedy zaczynam od 75 rano pregi :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=kZfNqs8qYtk&t=75s

Opis profesjonalny :lol:

powiem tak koleś z tego filmu troche mnie śmieszy ,bo ciekawe czy odstawiał np.paro albo wenle i jak by wtedy nagrywał film to co by mówił o swoim samopoczuciu?

Nie oszukujmy się każdy z tych leków ma skutki dobre i złe i każdy w jakimś stopniu niszczy mózgownice

 

-- 04 cze 2017, 10:43 --

 

benzo też działa na GABA i nikt nie dostaje od tego padaczki a jedzą ludzie benzo dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko perga to nie benzo. Tylko znacznie gorsze gówno od benzo. Jeszcze będzie o tym kiedyś głośniej. Trzeba czekać aż ludzie się na tym potrują i polądują na detoksach czy oddziałach zamknętych.

Wtedy już tak łatwo się pergi nie dostanie. Jeszcze trochę. Poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy już tak łatwo się pergi nie dostanie. Jeszcze trochę. Poczekajmy.

 

 

sugerujesz zrobić znaczne zapasy ?

Mi tam ten lek pomaga na lęki , a rok temu wyciągnął mnie z takiej lękowej czarnej brudnej murzyńskiej dupy, że normalnie klękajcie Narody Trzeciego świata . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×