Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie lubicie kolory ?


towdy

Rekomendowane odpowiedzi

Cos jest w tym rozowym...ja rowniez lubie rozowy...ale ciemny i tylko swetry,czarny,biel jest piekna,jasny blekit ....lubie nosic bluzki koszulowe jasno bleitne.Ale i tak wszystko zalezy od nastroju :D

 

[ Dodano: Pią Mar 31, 2006 8:47 am ]

Kolory sa i beda na swiecie...to mnie cieszy ..niezmiennosc barw,zawsze odnajde czerwien i blekit...otule sie czernie w razie smutku i wtopie sie w biel jak narozrabiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo lubię beżowy we wszystkich odmianach, ale ostatnio zaczynam sie rozglądać za wyraźnymi kolorami (nie wiem dlaczego). Lubię też blady róż, bo jest twarzowy :) Nie wiem co to znaczy, bo stronka nie chce mi się otworzyć , ale później sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej noszą zieleń osoby, które czują ogromną potrzebę uporządkowania swoich emocji, którym brakuje wewnętrznej harmonii. Podświadomie odwołują się do barw natury, jakby sam dotyk tego ożywczego koloru przynosił ukojenie i szansę odnalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania. Sygnalizują nim brak wewnętrznego uporządkowania, potrzebę odpoczynku psychicznego i odnalezienia własnej drogi. Jednocześnie niekoniecznie chcą się do tego przyznawać, bo tajnym odpowiednikiem zieleni jest SZARY.

 

Główne przesłanie zieleni to: mam kłopoty z emocjami, otaczają mnie różne napięcia, chcę wyciszyć się i skupić na sobie, by odnaleźć równowagę, tęsknię do harmonii i ładu

 

 

Zieleń...bardzo brakuje mi tej harmonii...ale ją powoli odzyskuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×