Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Minhoi

Użytkownik
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Agapla, a kto tu mówi o zbiegach okoliczności? Przecież właśnie mówię, że coś w tym jest... fakt, że nie ma na to naukowych dowodów, tak jak na wiele innych rzeczy, których nie da się zbadać.... po prostu się w to wierzy albo nie:)
 2. Na dzien dzisiejszy nie cierpie wesel! I w ogole nie rozumiem ślubów, szczególnie kościelnych, tej całej ideologii, otoczki, tradycji. Zawieranie małżeństwa jest dla mnie zbędne - miedzy innymi właśnie przez tę paskudną sztampę.
 3. Minhoi

  Lubicie ludzi?

  Ale ja nie gardze ludźmi. Ludzie tworzą świat. Gardząc ludzmi, gardziłabym sobą. Ja ich szanuję. Uwielbiam ich obserwowac, rozmawiać z nimi, przypatrywać się emocjom. Bez ludzi wokół mnie uschnęłabym, nie mogłabym sie rozwijać. Odnajduję w nich słabości, ambicje, dobroć, zło - wszytsko to, co mam w sobie. Po prostu nie lubie masy, meczę się przy dłuższym przebywaniu w gronie, nie potrafie nawiązać zdrowej więzi. Miotają mną emocje i namiętności, a taka niestabilność nie jest dobrą konstrukcją pod związki.
 4. Tu się z Tobą kochajacy po części zgodzę - pod etykietką czary-mary kryją się róznorakie zabiegi psychologiczne. Trzeba napewno miec predyspozycje, potrafić 'czytać' z człowieka. Ale znam przypadki, kiedy moje koleżanki bywały u wróżek stawiających zwykłe karty czy tarota i bez żadnego wywiadu idealnie odczytywały scenariusze z przeszłości. Sprawdzały sie tez po części analizy persektywy na przyszość. Nie potrafie sobie tego wytłumaczyć. Nie pokusiłabym sie na korzystanie z takich usług. Nie chce żeby ktokolwiek mnie 'prognozował'. Raz w zyciu napotkałam się na osobe która potrafiła z kart przewidziec przyszłość.. przez telefon! czyli nie widziała w ogóle osoby której wróżyła! potrzebowała tylko daty urodzin i opis problemu... - usłyszałam parę kwestii które w 100% sie sprawdziły. Były to realistyczne i poniekąd pozytywne wróżby, było mi wiec łatwiej uwierzyc:)
 5. Co do parapsychologii baaaardzo szeeeroko pojętej, lub tez zagadnień kontrowersyjnych z zakresu psychologii manipulacyjnej czy perswazyjnej, są ku temu różne szkoły (tudziez różne nazwy). Naprawde jest w czym wybierać. Jedna szkoła mówi o tym, aby wywierać wpływ poprzez pokazywanie korzyści, druga, poprzez ujawnianie strat. Metaprogramy poszeregowały postrzeganie naszych umysłów, a Hellinger wykopuje karmy aborcji sprzed pokoleń. Mamy doskonałe mozliwości wyboru wg. własnych preferencji. Kiedys były tylko fusy, teraz nawet odpowiedni kąt rzucania spojrzeń naszego rozmówcy mówi o nim wszystko.... Ach, nic tylko kochac XXI wiek!
 6. Minhoi

  Czy macie pasję?

  Sorrow - co do rozmyslania i fantazjowania - naprawde uważam to kreatywne zajęcie za pasję!:) Ciesze się, że tak to postrzegasz, wg. mnie pasją nie musi być jakies materialne zajęcie, ale może być to intelektualna rozrywka we własnej głowie.. uwielbiam to:)) gdziekolwiek mnie to prowadzi, nawet jesli wstecz to zawsze do przodu:) na przemian czytam, pisze i rozkminiam, biznesu pewnie na tym nie ukręcę ale rozwój to niechybnie najwyższa wartość:) pzdr!
 7. Minhoi

  Lubicie ludzi?

  Od zawsze otaczałam sie ludźmi. Towarzysko brylowałam na wszelkich schadzkach, uciekajac juz po do mojej samotni. Bycie jednocześnie osobą otwartą i zamkniętą było moim znakiem rozpoznawczym, potrafiłam mocno odciąć sie od ludzi na długie tygodnie, by potem być równie długo wśród nich. Ale nigdy nie przynależałam do jednej paczki, chodziłam własnymi drogami, dokonując własnych wyborów gdzie chce być i z kim. Najwieksze problemy przysparzały mi bliższe związki, kiedy przekraczałam granice bliskości w jedną albo w drugą stronę. Nie pamiętam żeby było "normalnie". Nie przypuszczam, że kiedykolwiek bedzie. Bycie wśród masy w np. centrach handlowych jest dla mnie równoznaczne z popadaniem w agresję. Kiedyś utłuke kogos za przechodzenie koło mnie, rzuce sie po prostu i rozładuję swoje napięcie:)))
 8. Minhoi

  Jakie lubicie kolory ?

  Srebrna bawełna może być całkiem miła w dotyku:) Dobra, zostawmy srebro w ciuchach, zaczynam widzieć cekiny.... po prostu mnie zabija ta metaliczna barwa, jej chłód! :)
 9. Minhoi

  Niezwykłe sny

  Ja mam rzadko zwykłe sny... :)
 10. Minhoi

  Jakie lubicie kolory ?

  Sorrow, a kto tu mówi o metalu??? To post o kolorach... Myslałam raczej o srebrnym kolorze bielizny czy czyms podobnie niecodziennym co ładnie skomponuje się z kolorem skóry
 11. Minhoi

  Solarium

  Zaczynają sie robic porady kosmetyczne:) i można się dowiedziec do jakich kobietki są zdolne poświeceń
 12. Minhoi

  Emocje w nerwicy...

  Ja mysle sobie tak - na własny rozum, bez naukowych teorii o podświadomości, której tak naprawde nigdy nie zbadano - konflikt wewnętrzny to kłótnia pomiędzy twoimi potrzebami a przekonaniami, czego Ci nie wolno/nie wypada/nie powinieneś. Stąd flustracje, bo blokujemy siebie, nie pozwalamy sobie byc po prostu sobą. Czuc co czujemy, myslec co myslimy. Bo musi być to 'normalne', akceptowalne, powszechnie uznawane. Twój psychiatra sam powinnien sie leczyć - nie można komuś projektować w głowie takiej prognozy:( Zdecydowanie jestem zwoleniczką odpowiedniego dystansu, do otoczenia i samego siebie. Branie wszytskiego do siebie, wciąganie jak gąbka obciąża psychicznie. Chyba po prostu trzeba czasem mieć gdzieś i nie oglądac się za siebie. Pozdrawiam:)
 13. Minhoi

  Mobbing

  NOX, kazdy długotrwały stres odbija sie potwornie na psychice i ciele. Sam widzisz, że odreagowujesz agresją. Tak jak moi poprzednicy, obstawałabym za zmianą pracy a zaklejanie tego plastrem w postaci Ataraxu nie przyniesie dobrych skutków.
 14. Minhoi

  Jakie lubicie kolory ?

  Np. z nagim ciałem:)
 15. Minhoi

  Jakie lubicie kolory ?

  Srebro... czyż nie jest piękne? Szkoda ze z czernią wychodzi kicz....
×