Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za uznanie. Teraz będę musiał się starać bardziej...

W jakim sensie bardziej? Przecież sam pisałeś, że nie masz owłosienia na plecach, więc luz... co prawda nie wiem, jak klata, ale najważniejsze, że Twoja kobieta jest zadowolona ;)

 

Zresztą owłosienie owłosieniu nierówne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie. Teraz będę musiał się starać bardziej...

W jakim sensie bardziej? Przecież sam pisałeś, że nie masz owłosienia na plecach, więc luz... co prawda nie wiem, jak klata, ale najważniejsze, że Twoja kobieta jest zadowolona ;)

 

Zresztą owłosienie owłosieniu nierówne!

Bardziej się starać intelektualnie - miałem na myśli. A jeśli chodzi o owłosienie - to wysil wyobraźnię :D. Nie mam dywanika na klacie. Za to na głowie włosy mi trochę odrosły i nie będę ich golić na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kobieta goląca łono tasakiem będzie skreślona w oczach faceta?

wręcz przeciwnie.pobudzi próżność tego kto kupił na allegro kamień wodny grit 12000,pasty diamentowe różnorakiej gradacji,deske balsa,pył diamentowy najdrobniejszy i pas do ostrzenia noży.ba.zachęci do dalszego pieszczenia kolejnych noży/tasaków.była by to wręcz żywa reklama pasująca idealnie do tej aukcji jak w pysk strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie. Teraz będę musiał się starać bardziej...

W jakim sensie bardziej? Przecież sam pisałeś, że nie masz owłosienia na plecach, więc luz... co prawda nie wiem, jak klata, ale najważniejsze, że Twoja kobieta jest zadowolona ;)

 

Zresztą owłosienie owłosieniu nierówne!

Bardziej się starać intelektualnie - miałem na myśli. A jeśli chodzi o owłosienie - to wysil wyobraźnię :D. Nie mam dywanika na klacie. Za to na głowie włosy mi trochę odrosły i nie będę ich golić na łyso.

 

Jeśli są dość rzadkie i miękkie, to w sam raz nadają się do czochrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bałaganiarstwo może skreślać kobitę? Proszę o szczere odpowiedzi ;)
dla mnie to zaleta, nie zniósł zbytniej pedanterii i ciągłego sprzątania i układania, tylko że moje hipotetyczne życie z taka kobietą mogłoby oznaczać ekstremalny bałagan nie do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bałaganiarstwo może skreślać kobitę? Proszę o szczere odpowiedzi ;)

Dla mnie powiedzmy nie tyle, że skreśla, ale jest uciążliwe. Jestem cholernym pedantem i mam manię sprzątania. Moja partnerka może nie jest wielką bałaganiarą, ale troszkę tak. Więc nadrabiam za nią.

Natomiast dla mnie zdecydowanie skreśla kobietę, jeśli sama się zapuści. Nie dałbym rady z taką, która nie dba o higienę i o swój wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś zapomniałeś dodać, że lewackie poglądy tez :)

A tu się zgodzę. Ja bym z jakąś lewicową feministką nawiedzoną różową propagandą nie wytrzymał tak jak w sumie większość facetów. :roll:

I ogladanie "Na wspólnej" na TVNie :)

A niech se ogląda. To tylko głupi serial, głupi tak jak cały TVN.....kobiety opery mydlane lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek to zawsze dowali do TVN.Nawet jakby był temat,czy lubisz czosnek.Maciek napisze.Nie lubię czosnku,bo lubi go Kuźniar.

Z TVNu to lubiłem oglądać tylko X factor, kiedyś Mam talent i program K. Wojewódzkiego który oglądam jedynie w internecie.

Reszta audycji tej stacji to szajs. W TVN24 lubie tylko kawe na ławę i rozmowę rymanowskiego, które programy prowadzi JEDYNY w miarę obiektywny dziennikarz tej stacji B. Rymanowski do którego mam spory szacunek i dziwie się że za obiektywizm i za nie okazywanie skrajnej stronniczości platformie jeszcze go nie wyrzucili stamtąd....

A Kuźniar to jeden z najochydniejszych i najobrzydliwszych dziennikarzy jakich widze w TV. Udaje miłego i spokojnego a tak naprawdę jest jadowity, zawistny i hejterski. Gościom z PO którzy przyjdą mało w d*** nie wejdzie aż po same kostki a ludziom z innych opcji politycznych potrafi tylko docinać, przerywać i ich atakować. Szambonurek nie dziennikarz......propagandysta reżimowy rządu.

Ostatnio na wieczorze wyborczym jak Komorowski przegrał aż mu szczena opadła. Nie potrafił zapanować nad wściekłością i rozczarowniam z wyników 1 tury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×