Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie do tematu (nie, do nikogo nie piję :D)

ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD

ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD

CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA

CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD

 

o tak dzesiki i ich madrosci z temysli.pl badz kobiet bez serca 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna menopauza.

Wczesna menopauza nie jest przecież winą i nie jest od niej zależna...

Rozumiesz, eugenika. :mrgreen:

 

Odnośnie do tematu (nie, do nikogo nie piję :D)

ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD

ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD

CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA

CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD

 

O tak,poetki są kurwy cudowne i jeszcze analizatorki, to jest piękna sprawa. Wie ale robi inaczej bo przecież jest kobietą:D

Raszple z drutu, nieuki jebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak,poetki są kurwy cudowne i jeszcze analizatorki, to jest piękna sprawa. Wie ale robi inaczej bo przecież jest kobietą:D

Raszple z drutu, nieuki jebane.

1343022118_by_satlaros_500.jpg?1343022118

 

...

Jestem skreślona :why: i lizać się nie lubię :why:

Z Leosiem byś polubiła. :D

Leoś preferuje łokcie i nosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co skreśla?

Hm, no według mnie skreśla zdecydowanie 3P tj. pije pali i przeklina z akcentem na pali i przeklina.

Nikt sie z popielnicą lizać raczej nie lubi a przeklinowanie kobietom zdecydowanie nie przystoi. :D

 

Jestem skreślona :why: i lizać się nie lubię :why:

 

lizać się? :D

 

cóż za określenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadna religijność, błędy ortograficzne, brak potrzeb/fantazji seksualnych (lub niechęć do rozwijania się na tym polu), bałaganiarstwo, brudne paznokcie i zaniedbane zęby. Na szczęście chyba nie ma kobiet, które jednostkowo reprezentowałyby wszystkie wymienione "zalety", uff. Musiałem się mocno skupić, żeby jakoś to zebrać w jednym zdaniu.

 

No. A ja jestem idealny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×