Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie sam prasuję, co w tym dziwnego? W końcu kobieta to nie służąca...

 

Mieć kobietę i samemu prasować sobie koszulę - no jednak jest to trochę dziwne. xD To tak, jak w tym kawale, gdzie facet chwalił się, jaką ma żonę wspaniałą, bo gdy on wraca z pracy, to ona już mu podaje rękawiczki do zmywania naczyń, żeby sobie rąk nie zniszczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :D nie samym seksem człowiek,żyje :mrgreen:

Dla kobieta musi mieć wiedzę.Na różne tematy.Wiedzieć,kto to jest Harlan Coben.Odróżnić kumaka od pętówki.Wiedzieć,kto gdzie leży archipelag Tuvalu.Umieć pogadać o demonach,Bondzie i Ojcu Mateuszu i Pierwszej Miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta klnie tylko w czasie zajebisteg seksu

 

Seriously? Jeszcze mi się nie zdarzyła taka partnerka :-| . Jedna tylko się trochę jąkała w czasie stosunku. Coś w stylu "je je je je je...szcze!" :?

 

A ja miałem większość właśnie takich klnących, mmm. Mam nadzieję, że dałeś radę, a nie krzyczałeś wówczas: już, już, ju... j... ach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie sam prasuję, co w tym dziwnego? W końcu kobieta to nie służąca...

Mieć kobietę i samemu prasować sobie koszulę - no jednak jest to trochę dziwne. xD To tak, jak w tym kawale, gdzie facet chwalił się, jaką ma żonę wspaniałą, bo gdy on wraca z pracy, to ona już mu podaje rękawiczki do zmywania naczyń, żeby sobie rąk nie zniszczył.

 

Dlaczego to takie dziwne? Wytłumacz? Jej rzeczy nie prasuję, tylko swoje. Nie rozumiem co Cię tak zbulwersowało. W dzisiejszych czasach nie ma tak sztywnego podziału ról na męskie i damskie, tym bardziej jak obydwie strony pracują. Chyba bym się wstydził podrzucać swoje pranie, czy prasowanie kobiecie, potrafię też sprzątać. Może gorzej z gotowaniem, bo nie umiem, ale mogę podgrzać jak jest gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce nie znalazlo, ale od kiedy korzystam z roznych forow, jeszcze nigdy nic mi nie znalazla, wiec fakt, ze mi wyswietlila, ze nic nie znaleziono, dla mnie nie jest odpowiedzia 100procentowa, a poniewaz regulamin mowi, ze nie powielamy tematow, wiec nie chce zlamac tej zasady.

Dla mnie facet, ktory nie zna odpowiedzi na jakis temat, a mimo to sie udziela, jest rowniez skreslony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×