Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy bałaganiarstwo może skreślać kobitę? Proszę o szczere odpowiedzi ;)

 

Może, pindo, może! Tak jak i nadmierne dbanie o porządek. Wszelkie skrajności nie są dobre, gdy się razem mieszka. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając to kwestii tematu.Na pewno minus ma kobieta,która otwiera usta i wysyła w orbitę wiązkę przekleństw.

 

Chyba że chodzi o seks, wtedy to jest nawet pożądane i dodaje smaczku. :105::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł mieszkać z bałaganiarą - okna myte raz na dekadę, odkurzanie przed świętami i to niedokładne, talerze i sztućce myte dopiero, gdy zaczyna ich brakować lub jedzenie mniej brudnymi/na mniej brudnych, czyż to nie urocze? W takim świecie odnajduję się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł mieszkać z bałaganiarą - okna myte raz na dekadę, odkurzanie przed świętami i to niedokładne, talerze i sztućce myte dopiero, gdy zaczyna ich brakować lub jedzenie mniej brudnymi/na mniej brudnych, czyż to nie urocze? W takim świecie odnajduję się najlepiej.

:shock:

 

To byśmy się dogadali... poza tymi sztućcami :mrgreen:

 

A taki Tadeusz codziennie sam sobie koszule prasuje, bo twierdzi, że małżonka mu to gorzej zrobi :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzątając na trzeźwo pierwszy raz od x miesięcy, też mi brakuje wódki! Ale znalazłam jako bonusik 0,7 soplicy poddl zlewem wraz z innymi pustymi butelkami, wiec zapraszam Cię moja droga Aranjani na degustację (jest prawie czysto ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ciekawe jaka to rządowa tv,będzie jak wygra PIS.Pewnie ta z Torunia.

Wracając to kwestii tematu.Na pewno minus ma kobieta,która otwiera usta i wysyła w orbitę wiązkę przekleństw.

No może temat polityki w tym wątku zostawmy.....

Mnie osobiście dość mocno razi jak kobieta przeklina bo z racji że każda kobieta powinna być damą nie przystoi jej używać takich słów.

Rażą mnie też kobiety które otwarcie przyznają, że nie mają problemów ze zdradzaniem swoich mężczyzn, albo które mówią że z chęcią jakby miały okazję swoich partnerów by zdradzały. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hansie to zapraszam! :D

 

Chętnie, ale widzę, że Ty z Warszawy, to pół Polski musiałbym przemierzyć. Wiesz, ja raz z powodu bałaganu poczułem się kimś wyjątkowym. Mieszkaliśmy w akademiku i kierowniczka wraz z jakimiś paniami chodziła i robiła inwentaryzację i nam powiedziała, że jest tu od początku istnienia tego przybytku, ale czegoś takiego jeszcze nie widziała. Momentalnie urosłem w swoich oczach, ale czułem, że to nie jest jeszcze szczyt moich i kolegi możliwości. :twisted:

 

:shock:

 

To byśmy się dogadali... poza tymi sztućcami :mrgreen:

 

Gdyby był seks, to Twoje zamiłowanie do porządku jakoś bym przetrawił. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hansie ja to też nigdy nie cieszyłam się dobrą sławą, ale łudziłam się, że jeszcze z tego wyrosnę. Jak zapraszałam kolesi do siebie na studiach, to większość byla serio zszokowana, w dodatku jedna znana roslinke hodowałam i trochę parałam się domowymi alkoholami ;)

 

Aranjani, nie trać czasu na soki, mam grzybki w occie i ogórki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki Tadeusz codziennie sam sobie koszule prasuje, bo twierdzi, że małżonka mu to gorzej zrobi :pirate:

Też sobie sam prasuję, co w tym dziwnego? W końcu kobieta to nie służąca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×