Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, istnieją.

Właśnie taką poznałem (realnie - bo internetowo juz się chwilę znamy).

Do tego jeszcze urodziwa ta niewiasta.

 

Zajebioza :mrgreen: .

Aha, juz zapytałem, czy do koscioła chadza. Powiada, ze od wielu lat nie była, więc spoko. ;)

Też mnie dewocja mierzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, z doświadczenia wiem, że z taką laską najczęściej nie da się dojść do porozumienia w tej kwestii. Jak Cię offem nie zacznie nawracać, to na pewno będzie miała halo do tego, że nie udajesz katola przed jej rodziną. No i oczywiście, choćby skały srały i choćbym powtarzał x razy że nie wierzę w Boga, dla niej będę zawsze "poszukującym Boga, tylko zagubionym" i inne tego typu bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi przeszkadza ? Zwykle kobieta wierząca,stara się narzucić swój tok myślenia.Wszystko może jej przeszkadzać.To,że partner słucha Metalu,ogląda filmy XXX,głosuje na lewicę.

Moje koleżanki są wierzące,ale między nami rozmowy o religii są zakazane.

 

 

A dziś rozmawiałem przez telefon z Magdą lat 36,o depilacji.Magda się nie depiluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie zaproponowałeś jej usług fryzjerskich? :D Przecież to wyraźna sugestia abyś przystrzygł jej jeża. :)

 

Na to wygląda. Nic ino lecieć po tasak do nieboszczyka i brać się za strzyżenie żywopłotu :yeah: .

Prędzej wilk zacznie zbierać nektar,a kapibara zamieszka na Grenlandii niż ja zobaczę Magdę nago.Ona chce być tylko moją koleżanką,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie pytanie do wszystkich panów, którzy tak ochoczo się tutaj wypowiadają - W czym Wam przeszkadza wierząca kobieta?

Tym, że sama wierzy, czy macie obawy, że zacznie Was w końcu próbować nawracać i indoktrynować?

Np. mnie przeszkadzała by w tym, że wyznaje religię. Jestem przeciwny wyznawaniu religii i mam silny religiowstręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie pytanie do wszystkich panów, którzy tak ochoczo się tutaj wypowiadają - W czym Wam przeszkadza wierząca kobieta?

Tym, że sama wierzy, czy macie obawy, że zacznie Was w końcu próbować nawracać i indoktrynować?

No, mnie generalnie nie przeszkadza, byle nie indoktrynowała i nie nawracała na siłę - znaczy sama dyskusja na temat wiary mi nie przeszkadza. W sumie to chyba wierzę w Boga, tylko moja wiara nie bardzo mieści się w kanonie głoszonym przez Kościół. Jest trochę heretycka, pewnie dawniej by mnie na stosie spalono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie pytanie do wszystkich panów, którzy tak ochoczo się tutaj wypowiadają - W czym Wam przeszkadza wierząca kobieta?

Tym, że sama wierzy, czy macie obawy, że zacznie Was w końcu próbować nawracać i indoktrynować?

 

 

Bo nie da przed ślubem.

 

 

A tak na poważniej,albo panna zacznie bawić się w inkwizycje,albo dojdzie do zderzenia wartości światopoglądowych w różnych sprawach,co wywoła gównosztorm,jeden,drugi,trzeci,dziesiąty i będzie czarna dupa z całego byznesa.

 

To już chyba zależne jak bardzo serio bierze dziewucha swój fejt i jakim jest szildem i czy nie chce spalić wszystkich heretyków,ile ma dystansu do siebie i wiary.

Generalnie mocno wierząca + ateista = niepowodzenie przeważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mocno wierząca + ateista = niepowodzenie przeważnie.

Myślę, że podobna uwaga niekoniecznie musi dotyczyć wiary jako takiej. Także poglądów politycznych i wyznawanych systemów wartości - jeśli się znacznie różnią może dochodzić do kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi przeszkadza ? Zwykle kobieta wierząca,stara się narzucić swój tok myślenia.Wszystko może jej przeszkadzać.To,że partner słucha Metalu,ogląda filmy XXX,głosuje na lewicę.

W sumie mnie by to przeszkadzało, niekoniecznie ze względu na wiarę :? I najmniej z tego całego trio przeszkadzałaby mi już ta lewica :bezradny:

 

A dziś rozmawiałem przez telefon z Magdą lat 36,o depilacji.Magda się nie depiluje :D

Widzicie drogie panie - Brać przykład! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś rozmawiałem przez telefon z Magdą lat 36,o depilacji.Magda się nie depiluje :D

Widzicie drogie panie - Brać przykład! :lol:

NIe! NIE! Błagam tylko nie bierzcie przykładu drogie panie, bo jak zobaczę takie owłosione sarenki w mini na mieście to się porzygam chyba. Lato ma być przyjemne dla oka męskiego, litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×