Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku to straszne :hide: widziałem kiedyś kobietę z wąsem pod nosem. Brrr ! straszny widok.Kobieta powina mieć włosy,w wielu miejscach :D byle nie pod nosem.

Najlepiej jak kobieta ma włosy tylko na głowie. W innych miejscach powinna mieć wydepilowane, a wąs odpada. Chociaż w literaturze mamy przykład, że taki meszek nad górną wargą może być pociągający (mnie nie pociąga, ale...): "Drohojowska miała czarne jak krucze skrzydła włosy, takiez brwi, duże błękitne oczy, płeć smagłą [...] Ledwie dostrzegalny ciemny puszek pokrywał jej wierzchnią wargę, uwydatniając usta słodkie i ponętne, jakby trochę do pocałunku złożone" (H. Sienkiewicz, Pan Wołodyjowski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw, ale w łóżku chyba nie byłoby przyjemne dotknąć owłosionej na nogach kobiety. To jakbym z drugim facetem leżał. Odpada...

A weź Ty ... i potem się dziwią, jak się mówi, że faceci mają łatwiej. Bo facet jak się wydepiluje to od razu uważany za lalusia i że niemęski. A niewiasta musi być gładka :bezradny:

 

ego miała rację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw, ale w łóżku chyba nie byłoby przyjemne dotknąć owłosionej na nogach kobiety. To jakbym z drugim facetem leżał. Odpada...

A weź Ty ... i potem się dziwią, jak się mówi, że faceci mają łatwiej. Bo facet jak się wydepiluje to od razu uważany za lalusia i że niemęski. A niewiasta musi być gładka :bezradny:

ego miała rację!

Ale to facet musi golić twarz codziennie, lub prawie (nawet jak ma brodę, to ona też nie powinna rosnąć na żywioł, bo wtedy ma się wygląd dzikusa z buszu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw, ale w łóżku chyba nie byłoby przyjemne dotknąć owłosionej na nogach kobiety. To jakbym z drugim facetem leżał. Odpada...

A weź Ty ... i potem się dziwią, jak się mówi, że faceci mają łatwiej. Bo facet jak się wydepiluje to od razu uważany za lalusia i że niemęski. A niewiasta musi być gładka :bezradny:

 

ego miała rację![/q

Ja się nie depiluje.Brzuch i klatę na owłosione.Męski jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×