Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o trójkątach ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, wygląda na to, że założyłaś wątek z myślą między innymi o mnie. W związku raczej nie byłabym na tyle elastyczna, by zgodzić się na trójkąt. Łóżko to nie pole do popisów. Chyba że ktoś traktuje seks jak sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, dlaczego uważasz, że seks 3 osób to popisy albo sport? Uważam, że to taka sama półka "urozmaiceń" jak każda inna w tym temacie i to kwestia preferencji i otwartości partnerów na nowe doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, rozumiem i mam podobnie. Przyznam szczerze, że kiedy usłyszałam od mojego byłego taką propozycję, pierwsze co poczułam, to złość i niedowierzanie. Zabolało mnie to w pewien sposób, ale nie dałam tego po sobie poznać więc odpaliłam mu tym samym idąc w zaparte, że zrobiłabym to, mimo, że wiedziałam, że przenigdy bym na to nie poszła. Ostatecznie zrezygnował. Nie poruszyliśmy więcej tego tematu.

 

-- 06 sty 2015, 02:09 --

 

Jednak mimo wszystko nie uważam, że jest to popisywanie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja wiedza z geometrii jest bardzo słaba, niewiele o nich mam do powiedzenia wiem jak wyglądają i tyle, żadnych wzorów nie pamiętam.

Ja z matematyki w siódmej klasie nie zdałem.A jeżeli chodzi o ten seksy i takie podobne :mrgreen: to zawsze marzyłem o seksie z dwiema dziewczynami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×