Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o trójkątach ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałem a Candy, niestety żaden facet poza mną się jej nie podoba. Wygląda na to że postawiłem poprzeczkę zbyt wysoko

 

Gdzieś kiedyś czytałem ale nie pamięta gdzie, ze w pewnym wieku u kobiet już ,,długo dojrzałych'' pojawia się tak zwany kompleks niższości i to ze żaden facet jej się nie podoba to jest zwykły blef. Po prostu gdy kobieta już czuje, ze jej atrakcyjność spada to zaniża podświadomie swoje oczekiwania. Bo nie mogłaby normalnie zaakceptować kogoś z o wiele bardziej wygórowaną własną samooceną niż ona sama, bo by czuła się gorsza. A w tym wieku kobiety tego panicznie unikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, :great:

 

Messiah, nie wiem o jakim przedziałe wiekowym mówisz, no i czasy się zmieniły i raczej zauważyłam, że po 30-tce to raczej poprzeczka idzie mocno w górę. A w okolicach 40tki częśc woli byc sama, niż z byle czem się prowadzac. Wręcz zaobserwowałam pewien problem z wręcz wygórowanymi oczekiwaniami, wynikającymi z mega wysokiej samooceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem ale nie pamięta gdzie, ze w pewnym wieku u kobiet już ,,długo dojrzałych'' pojawia się tak zwany kompleks niższości i to ze żaden facet jej się nie podoba to jest zwykły blef. Po prostu gdy kobieta już czuje, ze jej atrakcyjność spada to zaniża podświadomie swoje oczekiwania.
Jakby zaniżała oczekiwania to kazdy by jej sie podobał :idea: cos tu sie nie lepi w tej teorii 8)

 

każdy ma swoje upodobania :)

zawsze mogą być 3 brzoskwinki :)

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zaniżała oczekiwania to kazdy by jej sie podobał :idea: cos tu sie nie lepi w tej teorii 8)

Toż właśnie teoria mówi, że to niepodobanie to zwykły blef.

 

Otóż to.... poprzedniczka chyba się zagubiła w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×